Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
ODPOWIEDZ
ppin67
Lex user
Posty: 62
Rejestracja: 13 lis 2022, o 20:28
Model Lexusa: NX 350h F Sport '24
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: ppin67 »

Lexus Link z "+" już działa. Ściągnąłem, zalogowałem się i są moje samochody. co prawda będę znowu musiał uruchomić "smart Services" ale mam nadzieję, że będzie lepiej ta apka działała.
Awatar użytkownika
Nex
Lex Driver
Posty: 377
Rejestracja: 18 lut 2022, o 22:44
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: Nex »

ppin67 pisze:Lexus Link z "+" już działa. Ściągnąłem, zalogowałem się i są moje samochody. co prawda będę znowu musiał uruchomić "smart Services" ale mam nadzieję, że będzie lepiej ta apka działała.
U mnie też działa. Ale nie widzę jakiś znaczących zmian i różnic. Czy ktoś podpowie gdzie mogę sprawdzić stan naładowania aku?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
350h Prestige Design Tazuna Panorama Sonic Grey
Ghotti
Lex Master
Posty: 1394
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: Ghotti »

tak z ciekawości poza spojrzeniem ile spalił mi samochód na trasie (czego nie robie) i do jego zamykania bo ciągle o tym zapominam (to robie często) ... do czegoś przydatnego używacie tej aplikacji? Bo ja jej w ogóle nie używam
 
350h omotenashi

26.11.2021 - zamówienie
12.05.2023 - odebrany
toomaas
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 11 wrz 2023, o 13:38
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: toomaas »

Ghotti pisze: 7 lis 2023, o 10:03 tak z ciekawości poza spojrzeniem ile spalił mi samochód na trasie (czego nie robie) i do jego zamykania bo ciągle o tym zapominam (to robie często) ... do czegoś przydatnego używacie tej aplikacji? Bo ja jej w ogóle nie używam
 

 
Mi się w lecie podczas upału zdarzało odpalić klimę
 
heretyk
Lex user
Posty: 66
Rejestracja: 6 sie 2021, o 12:42
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: heretyk »

Ok dzisiaj chciała odpalić starego Lexus Link, pojawił się komunikat że samochód został zmigrowany do nowej aplikacji i należy ją pobrać. Pobrałem, zainstalowałem zalogowałem się i… nie mam usług remote. Tzn. mam przebieg stan paliwa, historię serwisową (błędną ale to wina serwisu i za cholerę nie mogę na nich wymusić żeby to naprawili). Nie mam sterowania klima ani zamykania samochodu. Sam samochód pokazuje że stoi tam gdzie stał wczoraj;) ale było to samo w poprzedniej aplikacji;) też komuś zniknęły usługi remote pomimo że są aktywowane w ustawieniach?
Awatar użytkownika
Nex
Lex Driver
Posty: 377
Rejestracja: 18 lut 2022, o 22:44
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: Nex »

heretyk pisze:Ok dzisiaj chciała odpalić starego Lexus Link, pojawił się komunikat że samochód został zmigrowany do nowej aplikacji i należy ją pobrać. Pobrałem, zainstalowałem zalogowałem się i… nie mam usług remote. Tzn. mam przebieg stan paliwa, historię serwisową (błędną ale to wina serwisu i za cholerę nie mogę na nich wymusić żeby to naprawili). Nie mam sterowania klima ani zamykania samochodu. Sam samochód pokazuje że stoi tam gdzie stał wczoraj;) ale było to samo w poprzedniej aplikacji;) też komuś zniknęły usługi remote pomimo że są aktywowane w ustawieniach?
Musisz na nowo dać wszystkie zgody na usługi smart. Wtedy odświeżasz apke i powinno się pojawić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
350h Prestige Design Tazuna Panorama Sonic Grey
maciejp
Lex user
Posty: 99
Rejestracja: 11 wrz 2022, o 22:05
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: maciejp »

Ja prdle, zniknął mi wczoraj po południu w tej nowej apce link+ panel do otwierania/zamykania auta i sterowania klimą - na androidzie. Ciągle coś :) Wam też? :)
Awatar użytkownika
Nex
Lex Driver
Posty: 377
Rejestracja: 18 lut 2022, o 22:44
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: Nex »

maciejp pisze:Ja prdle, zniknął mi wczoraj po południu w tej nowej apce link+ panel do otwierania/zamykania auta i sterowania klimą - na androidzie. Ciągle coś :) Wam też? :)
Mi wczoraj na jakiś czas trasy zniknęły Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
350h Prestige Design Tazuna Panorama Sonic Grey
Awatar użytkownika
Omotenashi
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 21 paź 2023, o 14:29
Model Lexusa: NX 350H
Skąd:: Poland
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: Omotenashi »

Nex pisze:
heretyk pisze:Ok dzisiaj chciała odpalić starego Lexus Link, pojawił się komunikat że samochód został zmigrowany do nowej aplikacji i należy ją pobrać. Pobrałem, zainstalowałem zalogowałem się i… nie mam usług remote. Tzn. mam przebieg stan paliwa, historię serwisową (błędną ale to wina serwisu i za cholerę nie mogę na nich wymusić żeby to naprawili). Nie mam sterowania klima ani zamykania samochodu. Sam samochód pokazuje że stoi tam gdzie stał wczoraj;) ale było to samo w poprzedniej aplikacji;) też komuś zniknęły usługi remote pomimo że są aktywowane w ustawieniach?
Musisz na nowo dać wszystkie zgody na usługi smart. Wtedy odświeżasz apke i powinno się pojawić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja po zainstalowaniu widzaielem swojego zamowionego NXa i od wczoraj wieczora wszystko poznikalo ObrazekObrazekObrazek W sumie niczym sie nie roznilo poza ciekawsza szata graficzna, ale to zawsze cos
Czy ktos z oczekujacych ma podobnie ?
MacM
Lex user
Posty: 85
Rejestracja: 19 lip 2022, o 21:43
Model Lexusa: NX
Skąd:: Wroclaw
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: MacM »

U mnie tez zniknelo w nowej aplikacji automatyczne zamykanie auta, ale pogrzebalem w telefonie (wszedlem w moj garaz i w zakladce centrum uslug zdalnych aktywowalem wszystkie uslugi) i pojawilo mi sie na stronie glownej zdalne sterowanie. Jest kilka nowych ciekawych funkcji (nie widzialem ich wczesniej) np. Rozmrazenie przedniej i tylnej szyby, podgrzewanie fotela kierowcy i pasazera, podgrzewanie kierownicy, wentylacja fotela kierowcy i pasazera.
350h F-Sport + Fuji + panorama, Graphite Black/Flare Red, stopnie boczne, hak, videorejestrator.
Zamówiony: 29.12.2021
Przetwarzanie zamówienia: 28.06.2023
Rozpoczęcie produkcji: 3.07.2023
Opuścił fabrykę: 7.07.2023
W transporcie: 14.08.2023 (12.08 doplynal do Belgii)
Dotarl do salonu: 08.09.2023
Odbior: 14.09.2023
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość