Jakie sprężyny obniżające do IS220d?

Tuning zawieszenia, silnika, układu napędowego

Re: Jakie sprężyny obniżające do IS220d?

Postprzez michalllw » 11 lut 2015, o 15:16

slim97 napisał(a):lepiej kupić gwint niż sprężyny? Szczególnie że nie wiem w jakim stanie są amortyzatory? Niby nic nie bije...

Zapłacisz za sprężyny+wymiane, amorki jeśli mają już kilka lat niedługo się popsują i zapłacisz za amorki + wymiane a tak kupisz lekko śmigany gwint od rikiego za jedny zapachem i wyregulujesz sobie zawiast tak jak chcesz... :ok:
Obrazek
https://web.facebook.com/MMniceCARS/
michalllw
Lex Master

Model Lexusa: IS300

Postprzez Yarecki » 11 lut 2015, o 19:30

slim97 napisał(a):lepiej kupić gwint niż sprężyny? Szczególnie że nie wiem w jakim stanie są amortyzatory? Niby nic nie bije...

Riki sprzedaje za połowę ceny zawias właściwie nie używany w idealnym stanie z wysokiej półki więc nie bawiłbym się w półśrodki a zakupił profesjonalne zabawki skoro jest taka okazja, która może się szybko nie zdarzyć.
Yarecki
Lex Master

Model Lexusa: gs

Postprzez c-7 » 8 lut 2016, o 17:25

slim97 napisał(a):możliwa jest wymiana sprężyn samemu, czy dużo zachodu? Jaki jest koszt wymiany u mechanika?

Przymierzam się do zmiany kół na 225/40/R18, po obniżeniu 30mm nie będzie się opona chować za błotnik? Ktoś ma taką konfigurację?

Nie będzie ja mam tak, wygląda mniej więcej jakby stał cetymetr niżej niz is250.
c-7
Lex user

Model Lexusa: IS220d

Postprzez pelcux » 6 cze 2018, o 20:50

Witam,

Panowie, wszystkie zestawy sprezyn do lexusa (głownie, w różnych źródłach) eibach pro kit podają sprężyny do 2wd. Orientujecie się, czy będą pasowały do AWD? Teoretycznie przednie amortyzatory mają różne mocowania do zwrotnicy, ale góra wizualnie bardzo podobna.
pelcux
Nowy lex user

Model Lexusa: is250awd

Poprzednia strona

Powrót do Tuning mechaniczny