[Is250] Problem z manualna skrzynia biegow.

Post Reply
jagol3
Nowy lex user
Posts: 8
Joined: 14 Mar 2011, o 12:30
Model Lexusa: is 250
Contact:

[Is250] Problem z manualna skrzynia biegow.

Post by jagol3 »

Witam,
Kilka miesiecy temu kupilem auto od pierwszego wlasciciela z 2006 roku z dosc znacznym przebiegiem 150.000km
Wszystko niby elegancko ale juz po przejechaniu kilkuset kilometrow stwierdzilem,ze cos dzieje sie nie tak ze skrzynia biegow.
Biegi nie sa wrzucane plynnie.Zwlaszcza,gdy zmieniamy z jedynki na dwojke.Czasami nawet slychac zgrzyt.Pierwsze moje skojarzenie bylo takie iz
poprzedni wlasciciel "zatyral" ja.Kilka dni temu mialem okazje przejechac sie takim samym autem tylko ze znacznie mniejszym przebiegiem bo tylko 30.000km i odziwo skrzynia pracuje tak samo.Po przejrzeniu internetu na angielskich stronach i forach wyczytalem,ze tak wlasnie pracuje manualna skrzynia w ISach.
Jak to mozliwe,ze w tej klasy aucie zamontowano tak kiepska konstrukcje?.Psuje ona cala radosc z jazdy.Szczegolnie gdy jezdzi sie po miescie.Jestem bardzo ale to bardzo rozczarowany.Gdybym wiedzial kupilbym w automacie.Wczesniej mialem Honde accord type s z 2004 roku 2.4vtec i tam manualna skrzynia pracowala jak marzenie.
Pozdrawiam forumowiczow
gzoom
Lex user
Posts: 116
Joined: 11 Jan 2012, o 15:53
Contact:

Re: manualna skrzynia w IS250

Post by gzoom »

cut
Last edited by Anonymous on 30 Dec 2011, o 15:14, edited 1 time in total.
User avatar
Kamil87
Lex user
Posts: 64
Joined: 4 Oct 2010, o 23:05
Model Lexusa: IS200
Contact:

Re: manualna skrzynia w IS250

Post by Kamil87 »

Potwierdzam problem z manualną skrzynią w IS250. Kolega, który pracuje w ASO Lexusa powiedział że po prostu nie udała się im manualna skrzynia i w grę wchodzi tylko i wyłącznie automat, dużo problemów klienci zgłaszali niestety :(
Za to inaczej jest w przypadku IS220, tam skrzynia manualna daje sobie bez problemu radę.
THE HARD WAY IS THE ONLY WAY :)
Image
Post Reply

Return to “IS mk2 2005-2013”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest