[Lexus] Rozpórki

Czyli koła, spojlery, grille, lotki, blendy, itp

Re: [is200] Skłądana tylna kanapa

Postprzez forest » 28 paź 2010, o 08:42

jeśli chodzi o rozpórki to tylna faktycznie zmniejszy tylko funkcjonalność

Obrazek

... a może coś takiego pomożę - pierwsze widze! :shok:

Obrazek
forest
Lex Master

Model Lexusa: stanced VIP

Postprzez klexus » 28 paź 2010, o 08:48

heheh to jest dobre jak rura od centralnego ogrzewania ale mam banana na ryju heheheh

a tak poza tym to gs nie ma nawet rękawa na grabie, rozumiem w GS MK I bo tam za oparciem jest zbiornik paliwa, ale w MKII za oparciem nie ma nic i do bagażnika sie nie dostaniesz.
klexus
Lex Master

Model Lexusa: GS 300

Postprzez Ralfx » 28 paź 2010, o 20:43

DObrze że IS ma chociaż rękawik :P SC nie ma nic. Ale że kurcze LS iGS nie kładą kanapy to dla mnie już głupie. Ta rozpórka wewnątrz jest dobra jak ktoś lubi zapie****ć ale nie chce wybebeszać auta żeby robić klatki itp. Wzmacnia troche konstrukcje nadwozia.
Ralfx
Lex Master

Model Lexusa: GS430

Postprzez janasek » 28 paź 2010, o 21:18

Ta wewnątrz kabiny nie wiem czy spełania swoją funkcję (ta w bagazniku pewnie trochę pomaga). Nie wspomnę już o ograniczonej funkcjonalności kabiny...ale dla maniaków Lexów i nie tylko może i to ma sens. :dance3:

Pozdro
janasek
Lex Master

Model Lexusa: SC 400

Postprzez Ralfx » 28 paź 2010, o 21:38

Ja jak bym miał możliwość pozakładałbym wszystkie możliwe rozpórki :P
Ralfx
Lex Master

Postprzez tomekb » 28 paź 2010, o 21:41

potrzebowalem przestrzennego auta to kupilem golfa 3 kombi tdi a wlexie przez lpg zmniejszylem bagażnik i jest git
tomekb
Lex Master

Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut

Postprzez forest » 29 paź 2010, o 08:21

ogólnie to nie mam pojęcia co daje ta rozpórka na podłodze... dziwne troche :scratch:
jeżeli chcemy uzyskać większą sztywność to myśle że rozp. na kielichy jest tu jak najbardziej na miejscu choć ja bym wstawił jeszcze wzmocnienie na wysokości tylnych zagłówków, ale to wszystko i tak ma się nijak do składanej kanapy, więc najlepiej zrobić jak tomekb :dance3:
forest
Lex Master

Model Lexusa: stanced VIP

Postprzez klexus » 29 paź 2010, o 11:56

wiecie co sie dzieje jak mamy dzwona i siedzi rozpórka np z przodu?? cała karoseria się krzywi a auto idzie na złom,
widziałem jak koleś dostał w koło przesuneło cały przód, winna była rozpórka, jak dla mie rzecz zbędna no 5pkt do lansu daje ale nic wiecej.
klexus
Lex Master

Model Lexusa: GS 300

Postprzez Ralfx » 30 paź 2010, o 15:49

klexus napisał(a):wiecie co sie dzieje jak mamy dzwona i siedzi rozpórka np z przodu?? cała karoseria się krzywi a auto idzie na złom,
widziałem jak koleś dostał w koło przesuneło cały przód, winna była rozpórka, jak dla mie rzecz zbędna no 5pkt do lansu daje ale nic wiecej.

A miałeś porównanie żeby sie przejechać autem bez rozpórek a atem które ma np. 2 z przodu i 2 z tyłu? Ja jeździłem i wiem że zrobienie sobie sportowych amortyzatorów to jeszcze nie wszystko.
Ralfx
Lex Master

Postprzez dS » 30 paź 2010, o 22:17

klexus napisał(a):wiecie co sie dzieje jak mamy dzwona i siedzi rozpórka np z przodu?? cała karoseria się krzywi a auto idzie na złom,

Podobnie jest z glebą. Jeśli weźmiesz 2 takie same auta , tylko że jedno ma glebę, a drugie fabryczne zawieszenie, i auta zderzą się czołowo, to w aucie z glebą będą nieporównywalnie większe zniszczenia. Miałem gdzieś filmik z takiego crash testu ale nie mogę go teraz znaleźć.
Poprawianie fabryki zawsze jest kosztem czegoś. Gleba i rozpórki to lepsze właściwości jezdne i ładniejszy wygląd ale niższy komfort i gorsze bezpieczeństwo.

dS
Lex Master

Następna strona

Powrót do Tuning wizualny