Lexus GS430 MK3 2006 wersja EU super stan

Dział sprzedaży samochodów
ODPOWIEDZ
Lexik
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 24 lis 2016, o 23:52
Model Lexusa: GS430 mk3
Skąd:: Zamość
Kontakt:

Lexus GS430 MK3 2006 wersja EU super stan

Post autor: Lexik »

Hej Wszystkim 🙋

Sprzedam Lexus GS430 MK3 2006 r. 3UZ-FE
Pochodzenie Szwajcaria 
Przebieg ok. 364 000 km 

Auto kupiłem niedawno i przypadkiem od fana marki który użytkował go około 6 lat i musiał sprzedać że względu na powiększenie rodziny, auto więcej stało niż jeździło - w garażu podziemnym, u mnie także garaż.
W CEPiK można sprawdzić małe przebiegi roczne.
Co znaczy kupiłem przypadkiem ?
Jestem z Zamościa, lubelskie i pojechałem na Pomorze po wstępnie dogadane Infiniti, a na miejscu porażka - sprzedający okazał się chu..m.
W drodze powrotnej zawitałem do Bydgoszczy i trafiłem ogłoszenie z Lexusem, które widniało 2-3 dni ? Byłem pierwszym oglądającym, auto w super stanie, sprzedający klasa i auto kupione.

Lexus jest już przerejestrowany na mnie.
Numer rejestracyjny jak na zdjęciach.
Data 1 rejestracji w kraju 02.08.2018

VIN: JTHBN96S505013240 

Niech przebieg Was nie zrazi - Lexus w super stanie, zresztą kto zna się trochę na Lexusach ten na miejscu potwierdzi.
Jest to najwyższa wersja wyposażenia z aktywnym radarem.Wszystko w aucie działa i pracuje jak w szwajcarskim zegarku.
Lakier, szyby - oryginał.
Równe, proste, gładkie auto bez żadnych przygód.
Żadnych wycieków, wszędzie sucho, podwozie bez większej rdzy - auto było od nowości garażowane.
Zaślepka zderzaka z przodu jest oryginalna czarna, ponieważ oryginał ktoś sobie pożyczył, a ta ma być kiedyś polakierowana.
Środek zachowany super jak na GS MK3.
Świeżo obszyta kierownica i gałka biegów skórą najwyższej jakości w oryginalnym odcieniu - 650 zł. 

Co zrobione z grubszych spraw:

Rozrzad wraz z pompą wody OEM Lexus 
Termostat z uszczelką OEM Lexus i nowy płyn
Rolki osprzętu SNR i pasek PK Bosch 
Uszczelniacze wałków rozrządu i wału OEM Lexus
Zamierzone luzy zaworowe - wszystko w normie 
Świece Denso SK20R11
Zawory VVTI oba OEM Lexus 
Zawór PCV OEM Lexus (pod kolektorem)
Uszczelki wtryskiwaczy, świec, pokryw zaworowych, kolektora ssącego, stabilizatory paliwa, niektóre przewody gumowe - wszystko OEM Lexus
Alternator pełna regeneracja
Amortyzatory przód z regulacją wraz z osłonami OEM Lexus Amortyzatory tył z regulacją + poduszki + sprężyny wszystko OEM Lexus 
Wszystkie poduszki pod silnikiem i skrzynią biegów OEM Lexus 
Wszystkie tuleje dyferencjału Strongflex czerwone
Piasta prawa SKF
Tuleje stabilizatora przód OEM Lexus
Tuleje wahacza OEM LexusTarcze przód TRW z RC350 + klocki wraz z regeneracją zacisków
Tarcze tył ATE nowe + klocki i szczęki wraz z regeneracją zacisków
Płyn hamulcowy ATE SL6
Kilkukrotnie wymieniany olej w skrzyni biegów wraz z filtrem na Ravenol ATF T-WS
Tłumiki końcowe Edex
Nowy korek zbiornicza płynu chłodzącego
Nowe amortyzatory maski przód
Zawiasy klapy bagażnika
Akumulator Rocket 
Komplet 4 nowych czujników ciśnienia kół OEM LexusFelgi z Infiniti G35/350Z 18x8J ET30 siedzą równo z nadkolem bez dystansów, po piaskowaniu i malowaniu proszkowym z oponami całorocznymi Continental AllSeasonContact 245/40/18 7mm bieżnika rocznik 2019 

Ponadto wymienione filtry i olej w silniku, nie trzeba robić po zakupie.
Prowadzony jest Excel napraw oraz są faktury/ paragony do wglądu. 

Co do roboty w aucie ? 
Standard dla GS MK3 czyli reflektory - od strony kierowcy jest ok, od strony pasażera czasem łapie parę. Mogę dać namiary na speca od regeneracji - regeneracja z wymianą kloszy, nowe odbłyśniki i uszczelnienie to koszt ok. 1600 zł. 

Poza tym nic. 
Ewentualnie gdybym auto zatrzymał dla siebie wymieniłbym profilaktycznie chłodnicę z racji wieku - ze względu na zintegrowany obieg chłodzenia oleju skrzyni biegów - aby nie dopuścić do przecieku w miejscu utleniania się materiału króćców. 

Dlaczego chcę szybko sprzedać - bo w sąsiednim mieście ktoś chce usilnie sprzedać mi Infiniti i czas gra na moją niekorzyść 😁
Jest to już mój 7 Lexus, auta zmieniam często i sporo osób zna mnie już pod tym kątem, w tym np. Riki z LexMania.

Naprawdę polecam to auto i myślę, że pierwszy świadomy oglądający i chcący kupić GS430 kupi to auto.

Cena 60 500 zł.

Jeśli dla kogoś za drogo to nie życzę sobie docinek. Zawsze można kupić taniej i naprawiać, wymieniać - wiem ile to kosztuje, a z tego co obserwuję sporo chłopaków na grupie nie ma orientacji w serwisie pełnoletniego już GSa.
Zawsze można kupić GS MK2 z innej epoki albo GS460 z zaletami i wadami tego modelu.
A jeśli jesteś w temacie i chcesz GS430 MK3 to zapraszam po auto bez rozczarowania, wątpię że znajdziesz podobnie utrzymane auto w oryginalnym stanie. 

Pozdrawiam
Łukasz
Tel. 57jeden 929 90jeden

Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
 
 
 
 
 
 
 
ODPOWIEDZ

Wróć do „Samochody”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość