AUTO DETAILING naszych LEXUSÓW

Czyli koła, spojlery, grille, lotki, blendy, itp
kanar92
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 19 lut 2021, o 11:04
Model Lexusa: IS200
Skąd:: wlkp
Kontakt:

Re: AUTO DETAILING naszych LEXUSÓW

Post autor: kanar92 »

Ja raz na jakiś czas staram się pobawić w dokładniejszy detailing, tak jak koledzy wyżej pisali - jak czas i temperatury pozwalają. Na wiosnę pewnie pomyślę o jakiejś lepszej powłoce, ale od lubej dostałem na walentynki pianę z woskiem i parę innych drobiazgów / pierdół, to testuje:D Nie miałem wcześniej styczności z ProElite, bo korzystałem raczej z ADBL i tym podobnych. Póki co jestem zadowolony, patrzę, że piana za nieco ponad dwie dyszki, a zrobiła robotę, wcześniej też miałem do testów jakąś z woskiem od Carvalet ale nie zrobiła na mnie takiego wrażenia. Jak wróci mój ekstra telefon z serwisu, to podrzucę Wam fotki. A Wy czym myjecie? Ręcznie, czy raczej myjnia i jazda? Jaki wstępniak przed właściwym myciem?
Tomaszewski pisze:lakieru: Wosk SOFT99 FUSSO COAT 12 MONTHS
kokpitu/plastików: AUTOLAND Chusteczki do kokpitu naturalne mat a na zewnątrz CarPro Perl Coat
skóry: -
opony / gumy / uszczelki: ADBL Tire Dressing
drewno: -
Korzystałem z tego wosku i faktycznie robi robotę, a co do kokpitu, to wolę raczej jakieś dedykowane środki niż chusteczki, dostałem jakieś nowe mleczko, chyba też z proelite, ale jeszcze nie testowałem, podzielę się opinią ;)

Edit: znalazłem tę pianę i widzę, że faktycznie zbiera dobre opinie, nawet są fotki jak to wygląda w użytku: https://sklep.proelite.pl/chemia-samoch ... ula-1000ml
middleman
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 14 maja 2021, o 08:35
Model Lexusa: RX450h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: AUTO DETAILING naszych LEXUSÓW

Post autor: middleman »

Odświeżam - Warszawa - kogo polecicie do renowacji lakieru, ceramiki i ew folii?
lex_user
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 2 lut 2021, o 22:39
Model Lexusa: NX200t
Skąd:: warszawa
Kontakt:

Re: AUTO DETAILING naszych LEXUSÓW

Post autor: lex_user »

Dosyć przypadkowo - polegałem na opiniach w google - zdecydowałem się na Diamond Wash i jestem zadowolony z efektów. Tak więc zdecydowanie polecam tamtejszą ekipę. Na spotkaniu konkretne oględziny, omówienie programów do wyboru. Panowie są terminowi i bardzo solidni.
Slav
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 1 gru 2020, o 21:09
Model Lexusa: IS 300
Skąd:: W-wa
Kontakt:

Re: AUTO DETAILING naszych LEXUSÓW

Post autor: Slav »

middleman pisze:Odświeżam - Warszawa - kogo polecicie do renowacji lakieru, ceramiki i ew folii?
Tydzień temu w "autkopolczyńska" (wjazd od parkingu Tesco) położyli mi ceramikę i "niewidzialną wycieraczkę". Na razie jestem zadowolony. Pojechałem tam z polecenia innych użytkowników.
Dominik86
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2021, o 13:15
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Lublin
Kontakt:

Re: AUTO DETAILING naszych LEXUSÓW

Post autor: Dominik86 »

Osobiście mogę polecić w Lublinie salon auto detailingu R Clinic z Lublina, w którym chłopaki wykonują na prawdę dobrą robotę. Dwa lata temu zrobili mi powłokę ceramiczną na mojego lexusa i do tej pory na myjni ściągam to tylko czystą wodą, a samochód wygląda jak nowy. W zasadzie, więcej informacji jest u nich na stronie internetowej: https://clinicr.pl/ Oddziały mają w Lublinie i w Chorzowie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość