Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Zloty ogólnopolskie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
krzywydg
Lex Maniak
Posty: 787
Rejestracja: 14 sty 2011, o 00:42
Model Lexusa: GS430 MK I
Skąd:: Dąbrowa Górnicza
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Post autor: krzywydg »

Chciałbym rzucić propozycje ustalenia jednej stałej daty zlotu, bo to nie Wielkanoc, żeby zmieniać ją co roku. Ostatni weekend czy coś w tym stylu. Tylko żeby się nie nakładało z większymi imprezami i bez demokracji, bo w tedy na pewno nic z tego nie wyjdzie! A taki evencik jak tatry zawsze mile widziany w każdym rejonie Polski
http://www.youtube.com/watch?v=ukbIh0q9X3A Nie ważne co masz w sercu... Ważne co masz w dupie!
Części Gs300/430
Obrazek
Awatar użytkownika
tmx89
Lex Driver
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2011, o 14:34
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Katowice
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Post autor: tmx89 »

no to moze tor Kielce + Góry Świetokrzyskie ?
W miare srodek Polski , po torze sie dogadac zeby polatac cos pozwiedzac i tyle :) ?
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Denis
Lex user
Posty: 258
Rejestracja: 11 cze 2013, o 18:11
Model Lexusa: GS430 '01 Ltuned
Skąd:: Zgorzelec/Wrocław
Kontakt:

Re: Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Post autor: Denis »

Mi tam bez różnicy czy środek Polski czy góry, i tak w cholere daleko - jak ktoś chce zlotu to mu nie różnica ile jest kilometrów. Fajnie dobrać ciekawe miejsce, a czy jest równo w centrum Pl czy troche od niego odległe to chyba nie problem... Do zoba na JAPFEScie !!
Ostatnio zmieniony 28 sty 2014, o 23:05 przez Denis, łącznie zmieniany 1 raz.
Posiadam na sprzedaż prawie całego GS MK2 / Toyota Aristo - proszę o prywatne wiadomości lub telefon ;)
np. tylna klapa ze spoilerem, NAVI z TV, , pakiet Aristo, idealny wydech itd...
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Post autor: Travis »

Co do terminów to jestem elastyczny. Jedynie 6-8 czerwca mi odpada na rzecz zlotu VAG Nysa :)

Popieram też pomysł Ralfa żeby dołączyć się do jakiejś większej imprezy przynajmniej na jeden dzień i gdzieś w centrum Polski.

Co do Eventu w Tatrach to nie ma problemu, będę tylko potrzebował dokładną liczbę chętnych i załatwię noclegi odpowiednie do waszych wymagań. Akurat jest tu tego w cholerę więc będzie w czym wybierać ;) ustalimy mniej więcej termin i ruszymy w trasę. Oby tylko pogoda była dobra! :)

Co do trasy auta które mają mniej więcej prześwit wielkości paczki zapałek nie powinny mieć problemów z przejazdem. Nie ma progów zwalniających jedynie torowiska przecinające szosę, a cała trasa pod tarami jest praktycznie nowa.
Awatar użytkownika
MPower
Lex user
Posty: 136
Rejestracja: 20 cze 2011, o 17:05
Model Lexusa: LS400
Skąd:: lubuskie
Kontakt:

Re: Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Post autor: MPower »

Ralfx pisze:
Travis pisze: Moim zdaniem zlot najlepiej widziałbym na koniec maja - miesiąc uniwersalny w miare ciepły, ale nie urlopowy, a i wtedy można sobie długi weekend odpuścić pójść do pracy i wziąć wolne później
Z tym majem to ostatnio nie jest za ciekawie. 2 lata temu byłem na zlocie w DE. Było zimno i wietrznie - spanie w namiocie. Myślałem rano, że nie mam stóp. W zeszłym roku przesunęli ten zlot na początek czerwca - zimno + deszcz.
Obserwując to co się dzieje z pogodą to wcale bym się nie zdziwił jakby w maju spadł śnieg :angry:
reha
Lex user
Posty: 116
Rejestracja: 12 maja 2012, o 14:20
Model Lexusa: IS200
Skąd:: R-m - Wwa
Kontakt:

Re: Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Post autor: reha »

Jak już jesteśmy przy torach, to czemu nie najnowszy: tor Jastrząb pod Szydłowcem (Mazowieckie przy Świętokrzystkim). https://www.facebook.com/torjastrzab
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Post autor: Ralfx »

reha pisze:Jak już jesteśmy przy torach, to czemu nie najnowszy: tor Jastrząb pod Szydłowcem (Mazowieckie przy Świętokrzystkim). https://www.facebook.com/torjastrzab
a stać nas ? :biggrin2:
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
reha
Lex user
Posty: 116
Rejestracja: 12 maja 2012, o 14:20
Model Lexusa: IS200
Skąd:: R-m - Wwa
Kontakt:

Re: Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Post autor: reha »

Ralfx pisze:
reha pisze:Jak już jesteśmy przy torach, to czemu nie najnowszy: tor Jastrząb pod Szydłowcem (Mazowieckie przy Świętokrzystkim). https://www.facebook.com/torjastrzab
a stać nas ? :biggrin2:
Szczerze to nie wiem jakie są ceny, więc ciężko powiedzieć ;)
Awatar użytkownika
Denis
Lex user
Posty: 258
Rejestracja: 11 cze 2013, o 18:11
Model Lexusa: GS430 '01 Ltuned
Skąd:: Zgorzelec/Wrocław
Kontakt:

Re: Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Post autor: Denis »

Chyba będzie nas za mało na tor ... łącznie niech będzie 20 osób, z czego 10 nie będzie chciało katować fur na torze i zrobi się niepotrzebny dodatkowy koszt i niedomówienia :)
Posiadam na sprzedaż prawie całego GS MK2 / Toyota Aristo - proszę o prywatne wiadomości lub telefon ;)
np. tylna klapa ze spoilerem, NAVI z TV, , pakiet Aristo, idealny wydech itd...
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Post autor: janasek »

Ralfx pisze:
reha pisze:Jak już jesteśmy przy torach, to czemu nie najnowszy: tor Jastrząb pod Szydłowcem (Mazowieckie przy Świętokrzystkim). https://www.facebook.com/torjastrzab
a stać nas ? :biggrin2:
Z tego co pamiętam z zeszłego roku:

tor kartingowy 6h jazdy 1500 zł netto Toruń dla 10 aut
Kielce 5000 zł netto
Moto Ułęż 3000-4000 zł za 2h jazdy (jak dla mnie tu był chory koszt)
Luxusem jadę... :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zloty Ogólnopolskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości