GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

AeroxanaA pisze:Może nie do końca dobrze dobrałem słowa , chodziło mi że cena jest mniejsza od innych aut . Wypowiedz się szerzej proszę co myślisz , czy to bez sensu .
Wiem za ile sprzedawałem swoje Gsy v8 MK2 i uważam że 400k.km.nalotu i 25k jest za dużo i to sporo za dużo.
karole 10
Lex user
Posty: 79
Rejestracja: 18 maja 2018, o 10:46
Model Lexusa: Ls 430
Skąd:: RZESZÓW
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: karole 10 »

Jesli auto jest zadbane to te 400 tyś km to żaden przebieg dla GS
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

karole 10 pisze:Jesli auto jest zadbane to te 400 tyś km to żaden przebieg dla GS
A co to ma wspólnego z zawyżeniem ceny ?
karole 10
Lex user
Posty: 79
Rejestracja: 18 maja 2018, o 10:46
Model Lexusa: Ls 430
Skąd:: RZESZÓW
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: karole 10 »

Nic tak napisałem ale z drugiej strony to ile taki GS powinien według was kosztować. Bo mi ta cena nie wydaje się jakoś mocno przesadzona
AeroxanaA
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 30 sty 2022, o 14:00
Model Lexusa: Gs
Skąd:: Busko-Zdrój
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: AeroxanaA »

To auto ma nastukane dużo km , zgadza się . Ale cena jest taka bo to jednak v8 i Lexus i jak przeglądam ogłoszenia to ta cena jest w miarę ok . Też jestem ciekawy na ile byście wycenili to auto bo za 20k nikt by tego zapewne nie oddał .
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

AeroxanaA pisze:To auto ma nastukane dużo km , zgadza się . Ale cena jest taka bo to jednak v8 i Lexus i jak przeglądam ogłoszenia to ta cena jest w miarę ok . Też jestem ciekawy na ile byście wycenili to auto bo za 20k nikt by tego zapewne nie oddał .
Nie przesadzajmy jest to zwykły GS MK2 żaden biały kruk z silnikiem v12 z vanosami i zawiasem airmatic :biggrin2:
Trzeba się uzbroić w cierpliwość i czekać na 100% coś się znajdzie jak nie w tych pieniądzach to w większych ale z mniejszym nalotem.

Problem tego auta to niesprzedawalność za normalne pieniądze do tego chyba powinno się wyceniać ryzyko związane z lpg i dużym przebiegiem. Do tego kwestia zawieszenia i układu kierowniczego.
Osobiście nie dałbym więcej niż 15k może coś więcej jak byłby zrobiony kompletny zawias z śrubami regulacyjnymi i nie trzeba ruszać silnika.
AeroxanaA
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 30 sty 2022, o 14:00
Model Lexusa: Gs
Skąd:: Busko-Zdrój
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: AeroxanaA »

Kumam co mówisz ale spójrz na ceny z ogłoszeń , widać takie ceny się ukształtowały i raczej one nie będą iść w dół a wręcz przeciwnie . Do 30k jest tego bardzo niewiele .
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

AeroxanaA pisze:Kumam co mówisz ale spójrz na ceny z ogłoszeń , widać takie ceny się ukształtowały i raczej one nie będą iść w dół a wręcz przeciwnie . Do 30k jest tego bardzo niewiele .
Ceny będą na określonym poziomie ale to nie na zasadzie pobożnych życzeń od klasycznych perełek +100% :biggrin2:
Do tego jeszcze cena rynkowa vs cena proponowana to dwie różne sprawy. Z jednej strony masz ambitnych sprzedających a z drugiej strony masz "miłośników marki" no i robi się dziura czyli normalny sprzedający i normalny kupujący nie ma co ani kupić ani jak normalnie sprzedać.

Tak popatrzyłem w przybliżeniu i takie coś jest https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... EjbZ2.html
Oglądałeś ?
AeroxanaA
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 30 sty 2022, o 14:00
Model Lexusa: Gs
Skąd:: Busko-Zdrój
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: AeroxanaA »

Tak , przeglądam ogłoszenia co dzień po kilku stronach . Tutaj wygląda to ciekawie , coś by się urwało z ceny i powinno być ok . Choć szukam z jasnym wnętrzem to auto jest naprawdę interesujące . Myślę że nie znajdę lexa z przebiegiem + - 200 tys km z LPG . Więc będę raczej szukał bez ale tak do 30k.
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

AeroxanaA pisze:Tak , przeglądam ogłoszenia co dzień po kilku stronach . Tutaj wygląda to ciekawie , coś by się urwało z ceny i powinno być ok . Choć szukam z jasnym wnętrzem to auto jest naprawdę interesujące . Myślę że nie znajdę lexa z przebiegiem + - 200 tys km z LPG . Więc będę raczej szukał bez ale tak do 30k.
Odpuść dłubanie detali typu tapicerka itp.bo na to już jest za póżno. Kilka lat temu jak było więcej ofert to tak, teraz bierz to co jest. A do tego działaj a nie psioczysz na brak aut jak typowy miłośnik lexa i tojki :ok:
Pokazuje się auto, odpowiada Ci wizualnie, bierz vin tak na wszelki wypadek i śmigaj. Tylko dzwoń a nie wypisuj smsy :!:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości