IS200 wskaźnik paliwa przy LPG

Wybór instalacji, pomoc techniczna, oraz wszystkie informacje związane z zakładaniem LPG do Lexusa IS
Nowakman85
Lex user
Posty: 49
Rejestracja: 1 wrz 2013, o 19:39
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: IS200 wskaźnik paliwa przy LPG

Post autor: Nowakman85 »

witam też mam problem... czy nie problem ze wskazaniem benzynę pokazuje błędnie tylko nie wiem w czym problem?? przecież stan benzyny "aktualizuje się " co góra 300 km a robię krótkie dystanse (7km) czyli benzyny więcej spale niż niektórzy forumowicze skoro wiadomo że mamy pół baku czyli jakieś 35l to przez przynajmniej 2000km mamy spokój więc po co te emulatory i panika?? no chyba że lejecie po 5 litrów pb i w tym problem??
PiotrIS200
Nowy lex user
Posty: 17
Rejestracja: 26 paź 2013, o 18:45
Model Lexusa: is200
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: IS200 wskaźnik paliwa przy LPG

Post autor: PiotrIS200 »

Palio pisze:Tak z ciekawości - jaka instalke LPG kupiłeś?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Sorry za zwłokę z odpowiedzią ale nie miałem ostatnio okazji zaglądnać. Co do instalacji to STAG 3 premium i wtryski hana. Sprawuje się znakomicie bez żadnego spadku mocy. Instalacja jest samoregulująca się więc nawet gazownik oprócz porządnego założenia nie ma tu duzo do roboty. Mój problem to tylko jeszcze ten wskaźnik paliwa ale kazałem sobie go kupić i zamontować więc może jutro już będzie. Był problem z wlewem gazu żeby go zmieścic pod klapką wlewu paliwa ale jakoś dali rady. Ten silnik przyjmuje gaz znakomicie a miałem juz kilka samochodów z instalacjami i wiem co mówię. Jeśli będziesz miał jakieś pytania bardziej szczegółowe to chętnie odpowiem.
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: IS200 wskaźnik paliwa przy LPG

Post autor: Yarecki »

PiotrIS200 pisze:
Co do instalacji to STAG 3 premium i wtryski hana. Sprawuje się znakomicie bez żadnego spadku mocy. Instalacja jest samoregulująca się więc nawet gazownik oprócz porządnego założenia nie ma tu duzo do roboty.
No widzę, że mamy nowego fachowca od LPG - tylko proszę nie pisz już takich "mądrości" bo ktoś czerpiący wiedzę z tego miejsca mocno się zdziwi jeśli pójdzie Twoimi śladami.
Niezłego kitu nawciskał Ci ten Twój gazownik :biggrin2:

PiotrIS200 pisze:
Ten silnik przyjmuje gaz znakomicie a miałem juz kilka samochodów z instalacjami i wiem co mówię. Jeśli będziesz miał jakieś pytania bardziej szczegółowe to chętnie odpowiem.
:biggrin2:
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: IS200 wskaźnik paliwa przy LPG

Post autor: carsik »

ależ naród ma fantazję. Dobrze, że nie ma samozakładającej się instalki.
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: IS200 wskaźnik paliwa przy LPG

Post autor: Yarecki »

carsik pisze:ależ naród ma fantazję. Dobrze, że nie ma samozakładającej się instalki.
No jak nie ma Carsik - dopytaj kolesia na pewno podpowie gdzie są :pijak:
PiotrIS200
Nowy lex user
Posty: 17
Rejestracja: 26 paź 2013, o 18:45
Model Lexusa: is200
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: IS200 wskaźnik paliwa przy LPG

Post autor: PiotrIS200 »

Cóż, byłem przy całej instalacji i regulacji a właściwie uruchamianiu. Jesli mój gazownik nawciskał mi kitu to zrobił to nieźle bo instalacje chodzi i sprawuje się znakomicie. Zakładał mi już trzy instalacje i wracam do niego bo jest niezły. Poprzednimi autkami przejechałem kilkadziesiąt tysięcy wymieniając tylko filtry i nigdy nie miałem żadnego problemu z instalacją. I nie jestem fachowcem od gazu, ale pracuje w motoryzacji.
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: IS200 wskaźnik paliwa przy LPG

Post autor: carinus »

maniek_ls400 pisze:
carinus pisze:U mnie norma to przejechanie non-stop 600-900km bez gaszenia silnika i wtedy emulator jest nieprzydatny.
Jaki masz zbiornik na gaz ? 200l ? Bo inaczej nie przejedziesz 600km albo pali Ci 5l/100...
Carsik dobrze założył mi turbinkę,to i dobrze mi spala.Zapewniam Cie że sporo przejadę na pełnym zbiorniku.
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: IS200 wskaźnik paliwa przy LPG

Post autor: maniek_ls400 »

carinus pisze:
maniek_ls400 pisze:
carinus pisze:U mnie norma to przejechanie non-stop 600-900km bez gaszenia silnika i wtedy emulator jest nieprzydatny.
Jaki masz zbiornik na gaz ? 200l ? Bo inaczej nie przejedziesz 600km albo pali Ci 5l/100...
Carsik dobrze założył mi turbinkę,to i dobrze mi spala.Zapewniam Cie że sporo przejadę na pełnym zbiorniku.
Nie wątpię w umijętności Carsika, ale rozpędziłeś się w ściemnianiu o 600-900km nieprzerwanej jazdy - bez wyłączenia auta. Mam zbiornik 75l i przejeżdżam max 380km więc u Ciebie musi siedzieć butla 150-200l by starczyło na 600km zaturbionego motoru (chyba, że wypalasz do tego pełen bak PB w co nie wierzę, bo po to masz LPG, by jeździć no-PB).
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
mlody
Lex user
Posty: 140
Rejestracja: 14 sie 2013, o 11:31
Model Lexusa: IS 200 gs 300 gs 250
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: IS200 wskaźnik paliwa przy LPG

Post autor: mlody »

Nowakman85 pisze:witam też mam problem... czy nie problem ze wskazaniem benzynę pokazuje błędnie tylko nie wiem w czym problem?? przecież stan benzyny "aktualizuje się " co góra 300 km a robię krótkie dystanse (7km) czyli benzyny więcej spale niż niektórzy forumowicze skoro wiadomo że mamy pół baku czyli jakieś 35l to przez przynajmniej 2000km mamy spokój więc po co te emulatory i panika?? no chyba że lejecie po 5 litrów pb i w tym problem??
Ja tankuję od rezerwy po korek. Mam teraz nowa instalację gazowa i jest to coś co drażni oko, jak widzę, że wskaźnik paliwa spada na dół. Nie powinno tak być. Zastanawiam się, czy instalacja działa itd. dlatego chciałbym by odświeżanie było częstsze niż raz na 300 km. To chodzi o mój komfort nic więcej. A do tego tak jak napisał Grzegorz, irytujące jest jak żyd po oczach świeci i nie chodzi o to, że mam cały bak i nie powinno do tego dojść.
Nowakman85
Lex user
Posty: 49
Rejestracja: 1 wrz 2013, o 19:39
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: IS200 wskaźnik paliwa przy LPG

Post autor: Nowakman85 »

nie no spoko wiadomo że każdy chce mieć wszystko tak jak należy w aucie . A tak na marginesie czy Wam też w oczach spada wskazówka ilości paliwa??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje Gazowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości