LS460 - instalacja gazowa

Wybór instalacji, pomoc techniczna, oraz wszystkie informacje związane z zakładaniem LPG do Lexusa LS
avemisior
Lex user
Posty: 20
Rejestracja: 13 wrz 2018, o 22:02
Model Lexusa: Ls
Skąd:: Rzeszotary
Kontakt:

Re: LS460 - instalacja gazowa

Post autor: avemisior »

Witam ponownie

Auto odebrane śmiga bez problemów, osiągi nie spadły. Jedyna zmian to słyszalne wtryski gazowe jak się wyłączy wentylatory nawiewu, muzykę i się stoi, jak auto jedzie już nic nie słychać. Jestem bardzo zadowolony. Co do spalania to się nie wypowiadam bo jeszcze nie wiem pozalewam do pełna po mierze to napiszę. Polecam zakład ogólnie podziwiam właściciela, że stworzył coś naprawdę na na wysokim poziomie. Dostałem auto zastępcze zrobili badanie techniczne, auta dostałem wypucowane zatankowane do pełna. polecam

Ps. Napisałem auta bo za jednym zamachem założyłem LPG do Infiniti QX70.
Grzesiek3258
Lex user
Posty: 22
Rejestracja: 13 cze 2016, o 17:27
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Sandomierz
Kontakt:

Re: LS460 - instalacja gazowa

Post autor: Grzesiek3258 »

Co to za instalacja na jakim sterowniku? I jakie koszta? Pozdro.
sebek8823
Nowy lex user
Posty: 19
Rejestracja: 29 sty 2017, o 23:13
Model Lexusa: Rx350 f-sport
Skąd:: Pasłęk
Kontakt:

Re: LS460 - instalacja gazowa

Post autor: sebek8823 »

Znajdziesz chwilę aby przedstawić wyniki jakie uzyskujesz na tej instalacji? Możesz zdradzić czy to dwie instalacje stag czy innej marki? Pewnie automix prosił aby się tym nie chwalić:)

Edit
Nie wystawiłeś tego lsa na olx? Jest jeden anglik w lpg.
stecko
Lex user
Posty: 94
Rejestracja: 21 mar 2014, o 11:59
Model Lexusa: RX350
Skąd:: Wielka Brytania
Kontakt:

LS460 - instalacja gazowa

Post autor: stecko »

Panowie czy ls460 importowany z Japonii bedzie 1urfe czy jednak 1urfse?

Prosimy właściciela ls460 z instalacja automix o podzielenie się wrazeniami.
stecko
Lex user
Posty: 94
Rejestracja: 21 mar 2014, o 11:59
Model Lexusa: RX350
Skąd:: Wielka Brytania
Kontakt:

LS460 - instalacja gazowa

Post autor: stecko »

Co do linku AutoMix jest tutaj pewna nieścisłość. Mianowicie wersja 346hp to wlasnie 1ufre z wtryskiem pośrednim. Wersja 389hp(jakoś tak) to 1ufrse z direct injection. Pytanie, który silnik Panowie zagazowali??
2michaly
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 9 cze 2019, o 15:08
Model Lexusa: ls460
Skąd:: Pajęczno
Kontakt:

Re: LS460 - instalacja gazowa

Post autor: 2michaly »

Panowie , Każdy ceniący się elektromechanik wytłumaczy wam że to pic na wodę , nie da się właściwie założyć instalacji do LS460 , jeżeli ktoś to robi to jest to sztuka nie warta 12000zł bo tyle ceni sobie automix, jest to jedna instalacja bazująca na oszukaniu komputera odnośnie temperatury
silnika
sebek8823
Nowy lex user
Posty: 19
Rejestracja: 29 sty 2017, o 23:13
Model Lexusa: Rx350 f-sport
Skąd:: Pasłęk
Kontakt:

Re: LS460 - instalacja gazowa

Post autor: sebek8823 »

Rozmawiałem z nimi przez telefon i mówili mi o dwóch instalacjach, dwóch komputerach. Jeśli jest ktoś kto wie jak takie druty założyć to myślę, że warto założyc taki temat na forum. Wielu z niego rezygnuje z powodu braku możliwości jazdy na lpg.
Mariusz Górski
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2020, o 00:15
Model Lexusa: Ls 400 UCF10
Skąd:: Sosnowiec
Kontakt:

Re: LS460 - instalacja gazowa

Post autor: Mariusz Górski »

2michaly pisze:Panowie , Każdy ceniący się elektromechanik wytłumaczy wam że to pic na wodę , nie da się właściwie założyć instalacji do LS460 , jeżeli ktoś to robi to jest to sztuka nie warta 12000zł bo tyle ceni sobie automix, jest to jedna instalacja bazująca na oszukaniu komputera odnośnie temperatury
silnika
No to prosimy ceniących się elektromechaników o opinie w temacie w/w. Tylko niech piszą tacy co chociaż z daleka widzieli Ls-a 460. Opinia powyższa jest o kant dupy potłuc. Im mniej takich bajkopisarzy tym lepiej. Mam Ls-a 460 i czytam wszelkie info o instalacji gazowej. Mało rzetelnych tekstów, a już prawie wcale opisów posiadaczy takowej. A pewnie tacy są. Proszę zatem w imieniu swoim i wielu czytaczy o takie opinie lub wskazanie gdzie są. Spalanie w moim nie jest porażające, w mieście 14-15,5 literka (spokojna jazda) , na autostradzie przy prędkości 130-160 pokazało 11,5 - 12 na dystansie 2 x 600 km. Stać mnie na takie frykasy , ale jestem miłośnikiem gazowania. Zatem jeśli prawdopodobieństwo poprawnego zadziałania instalacji gazowej w ls-ie będzie wystarczające to włażę w to.
Pozdrawiam
Mariusz
avemisior
Lex user
Posty: 20
Rejestracja: 13 wrz 2018, o 22:02
Model Lexusa: Ls
Skąd:: Rzeszotary
Kontakt:

Re: LS460 - instalacja gazowa

Post autor: avemisior »

Po co wyważać otwarte drzwi nie żebym robił tu reklamę ale skoro robią działa dają gwarancje to po co się zastanawiać. Instalacja wróci się w rok jak ktoś dużo jeździ. Mi teraz po mieści pali 16/17 l lpg i coś tam PB.
Mariusz Górski
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2020, o 00:15
Model Lexusa: Ls 400 UCF10
Skąd:: Sosnowiec
Kontakt:

Re: LS460 - instalacja gazowa

Post autor: Mariusz Górski »

avemisior pisze:Po co wyważać otwarte drzwi nie żebym robił tu reklamę ale skoro robią działa dają gwarancje to po co się zastanawiać. Instalacja wróci się w rok jak ktoś dużo jeździ. Mi teraz po mieści pali 16/17 l lpg i coś tam PB.
A ile to jest "coś tam PB" ?
Poza tym nie wnosisz do samej instalacji żadnych uwag? Auto działa poprawnie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje Gazowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości