Problem ze skrzynia podczas jazdy

ODPOWIEDZ
andrju59
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 1 lis 2021, o 13:52
Model Lexusa: Gs300
Skąd:: JASŁO
Kontakt:

Problem ze skrzynia podczas jazdy

Post autor: andrju59 »

Witam posiadam Lexusa GS 300 pb+lpg. Wracałem dzisiaj z trasy przejechałem 200km, problem zaczął się gdy miałem 40km do celu. Po dodaniu gazu myślał dość długo po czym jakoś dał radę, ale chwilę później gaz do dechy i z bólem rozpędził się do 80km/h, wydaje mi się że wpadł w jakiś tryb awaryjny bo przełączyłem na manual i zamiast biegów na komputerze migało M a pod spodem MODE. Zjechałem na pobocze zgasiłem go i po chwili ruszyłem dalej, chwile było dobrze po czym znów ta sama sytuacja. Zatrzymałem się na stacji odczekałem z 15 min ale i to nie pomogło. Doczołgałem się jakoś do domu. Po jakiś 2h odpaliłem go i przejechałem z 10km dość go przykatowałem i nic się nie działo jechał normalnie. Czy ktoś ma pojęcie co mogło być przyczyną ??
 
andrju59
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 1 lis 2021, o 13:52
Model Lexusa: Gs300
Skąd:: JASŁO
Kontakt:

Re: Problem ze skrzynia podczas jazdy

Post autor: andrju59 »

Teraz na zimnym jeździ normalnie ale jak się rozgrzeje przechodzi chyba w jakiś tryb awaryjny gaz do dechy a ledwo do 50 km/h się rozbuja. Co może być przyczyną?
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS mk2 1997-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości