Zamówienie nowego NX'a - porady

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1356
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Re: Zamówienie nowego NX'a - porady

Post autor: Klaudiusz »

RafalWawa pisze:Witam,
mam możliwość kupieia "od ręki" ( tzn wpłacam i wyjeżdzam) dla żony nx 350h Prestige MY24 Sonic Titanium, Design + Tazuna do zapłaty 250kzł. Nowy z salonu (ktoś zrezygnował z odbioru).
Mam już 350h FSport więc samochód znam, chodzi o drugie auto ( jak wspomniałem dla żony )- pytanie czy cenowo to dobra oferta?
Dobra. Za 221k masz FWD golasa i czekasz. Brac.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miquelz
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2024, o 18:14
Model Lexusa: nx350h
Skąd:: Rybnik
Kontakt:

Re: Zamówienie nowego NX'a - porady

Post autor: miquelz »

Witam,

pakiet prestige (skóra naturalna zamiast synt., wentylacja foteli i oświetlenie);
Pytanie: brać ?
Podobno ta skóra syntetyczna jest lepsza niż naturalna - ale nie ma wentylacji - stąd się waham.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Nex
Lex Driver
Posty: 377
Rejestracja: 18 lut 2022, o 22:44
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Zamówienie nowego NX'a - porady

Post autor: Nex »

miquelz pisze:Witam,

pakiet prestige (skóra naturalna zamiast synt., wentylacja foteli i oświetlenie);
Pytanie: brać ?
Podobno ta skóra syntetyczna jest lepsza niż naturalna - ale nie ma wentylacji - stąd się waham.

pozdrawiam
Jak kupowałem swojego to się zastanawiałem czy brać ten pakiet czy nie. Na tamten moment tak to sobie tłumaczyłem:
1) pamięć foteli - mi niepotrzebna bo tylko ja jeżdżę tym autem;
2) grzanie tylnej kanapy - z tyłu wożę córkę w foteliku więc mi to do niczego niepotrzebne;
3) oświetlenie ambientowe - cyganskie klimaty nie dla mnie;
4) skóra naturalna - dla mnie zbędna, ta sztuczna jest bardzo fajna;
5) no i najważniejsza rzecz to wentylacja foteli - to akurat bym chciał mieć ale nie za 15k. W końcu auto ma klimatyzację.

Jeśli 15k nie robi Ci różnicy to bierz nie będziesz żałował. Natomiast ja wolę dołożyć te 15k do motocykla który zaraz stanie w moim garażu Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
350h Prestige Design Tazuna Panorama Sonic Grey
maciejp
Lex user
Posty: 97
Rejestracja: 11 wrz 2022, o 22:05
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Zamówienie nowego NX'a - porady

Post autor: maciejp »

Nex pisze:
miquelz pisze:Witam,

pakiet prestige (skóra naturalna zamiast synt., wentylacja foteli i oświetlenie);
Pytanie: brać ?
Podobno ta skóra syntetyczna jest lepsza niż naturalna - ale nie ma wentylacji - stąd się waham.

pozdrawiam
Jak kupowałem swojego to się zastanawiałem czy brać ten pakiet czy nie. Na tamten moment tak to sobie tłumaczyłem:
1) pamięć foteli - mi niepotrzebna bo tylko ja jeżdżę tym autem;
2) grzanie tylnej kanapy - z tyłu wożę córkę w foteliku więc mi to do niczego niepotrzebne;
3) oświetlenie ambientowe - cyganskie klimaty nie dla mnie;
4) skóra naturalna - dla mnie zbędna, ta sztuczna jest bardzo fajna;
5) no i najważniejsza rzecz to wentylacja foteli - to akurat bym chciał mieć ale nie za 15k. W końcu auto ma klimatyzację.

Jeśli 15k nie robi Ci różnicy to bierz nie będziesz żałował. Natomiast ja wolę dołożyć te 15k do motocykla który zaraz stanie w moim garażu Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mi akurat tylko pamięci foteli brakuje z tych bajerów prestige. Pomimo, że jakieś 97% sam jeżdżę tym autem, ale na postojach lubię się rozłożyć, jakoś milej czas leci podczas czekania :) No, ale zgoda - nie za 15 tys. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 22 gości