nie działający radar

Problemy z silnikami dotyczące modelu RX
ODPOWIEDZ
Tomekkk
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 15 sty 2019, o 07:44
Model Lexusa: Rx450h
Skąd:: Słupsk
Kontakt:

nie działający radar

Post autor: Tomekkk »

Witam wszystkich , mój problem polega na tym iż posiadam Rx 450 H z 2011 roku sprowadzony z USA , ja kupiłem go w salonie Toyota i mam go już 5 lat , ale od tamtego czasu ciagle borykam się z problemem radaru . Otóż on jest ale go niema , tzn , widzę wszystko fizycznie w samochodzie radar za znaczkiem z przodu , w kierownicy przycisk odległości , tempomat działa oczywiście ale radar nie . Cały czas próbują mi wcisnąć w salonie , ze go nie ma i ze poprzedni właściciel zamontował sobie tak dla uzupełnienia ten radar itd . Samochód sprawdziłem po czasie w bazie po Vin , opis  był, że  zalany i takim sposobem ktoś go sprowadził po taniości do Polski .Już w to nie wnikam jak z kim i dlaczego , ale boli mnie to , że nie potrafią powiedzieć mi co jest z nim nie tak i dlaczego nie można tego naprawić lub czy w ogóle to jest do naprawy . Chciałbym w końcu to naprawić i mieć taki samochód jaki był w pełni wyprodukowany . Zaznaczam , ze prowadziłem rozmowy z salonem Lexusa ale oni nie wiem nie maja czasu na takie naprawy lub nie wiem nie chcą się tego podjąć , bo to samochód z USA , a to oznacza, że  on jest z kosmosu czy może z innych części zrobiony niż te polskie lub z europy .Czy może mi ktoś pomóc w tej sprawie polecić kogoś lub salon który to zweryfikuje i powie w końcu naprawiamy to i będzie to koszt taki i taki  ,lub nie można tego naprawić i nie ma  innej opcji . Dziękuje i pozdrawiam 
 
 
 
 
 
FALCO
Lex user
Posty: 23
Rejestracja: 2 wrz 2017, o 01:50
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: nie działający radar

Post autor: FALCO »

Cześć, kolega miał LS 430 rocznik 2005 z USA i dokładnie taki sam problem, radar zdechł ale i tempomat też odmówił współpracy.
Poleciłem mu najlepszego fachowca od Lexów czyli pana Jurka z serwisu na ul.Osiedle 2, Warszawa
telefony: 22 819 11 11 lub 22 614 76 95 ...wiedza, wiedza i jeszcze raz wiedza.
Pozdrawiam
Ryszard
Tomekkk
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 15 sty 2019, o 07:44
Model Lexusa: Rx450h
Skąd:: Słupsk
Kontakt:

Re: nie działający radar

Post autor: Tomekkk »

Witam , skorzystam jak najbardziej , a czy koledze naprawili czy wiadomo coś na ten temat ? Pozdrawiam
FALCO
Lex user
Posty: 23
Rejestracja: 2 wrz 2017, o 01:50
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: nie działający radar

Post autor: FALCO »

Tak, naprawili i wszystko działa bez problemu
ODPOWIEDZ

Wróć do „RX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości