Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
odoja
Lex user
Posty: 142
Rejestracja: 1 lut 2023, o 00:19
Model Lexusa: NX 24
Skąd:: Żywiec
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: odoja »

W tym centrum usług zdalnych w moim garażu. Mam 3 zgody na wszystko. Spoko, poczekam,może samo się aktywuje, a w razie W zrobię reset wszystkiego. Bo akurat zdalne uruchamianie auta i grzanie wnętrza się ostatnio mocniej przydaje :).
odoja
Lex user
Posty: 142
Rejestracja: 1 lut 2023, o 00:19
Model Lexusa: NX 24
Skąd:: Żywiec
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: odoja »

Klaudiusz pisze: 10 sty 2024, o 15:57Tam chyba musisz sie zgodzic na kilka rzeczy i dopiero zaczyna to dzialac.


 
 Jednak cierpliwość wynagradza wiele, już się pojawiło wszystko :D.  Dzięki za odzew :).
 
lukke
Lex user
Posty: 80
Rejestracja: 7 paź 2022, o 13:43
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: wielkopolska
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: lukke »

Witam po dłuższej przerwie.
Jakie opinie nt. nowej aplikacji LexusLink+ ?
Działa sprawniej, szybciej, nie okroili żadnych opcji?
Maila o tej wersji dostałem w tym tygodniu, dobrze działa mi wersja dotychczasowa, więc mam obawy przed przesiadką...
Na co trzeba się przygotować?
toomaas
Lex user
Posty: 23
Rejestracja: 11 wrz 2023, o 13:38
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: toomaas »

lukke pisze: 18 sty 2024, o 10:52 Witam po dłuższej przerwie.
Jakie opinie nt. nowej aplikacji LexusLink+ ?
Działa sprawniej, szybciej, nie okroili żadnych opcji?
Maila o tej wersji dostałem w tym tygodniu, dobrze działa mi wersja dotychczasowa, więc mam obawy przed przesiadką...
Na co trzeba się przygotować?

 
Hej,
Ja się parę dni temu przesiadłem i nie mam żadnych problemów.
Delikatnie inaczej wygląda. Z nowych rzeczy widzę, że można rodzaje powiadomień ustwaić np, że okno albo maska otwarta.
 
lukke
Lex user
Posty: 80
Rejestracja: 7 paź 2022, o 13:43
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: wielkopolska
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: lukke »

Dziękuję za szybką odpowiedź.
Wolałem zweryfikować tutaj - w sklepie Google apka ma wiele złych ocen, ich średnia też nie wygląda dobrze.
Nie miałem problemów z przeniesieniem konta, jak na razie (3 włączenia) działa dużo szybciej niż stara wersja.
Dawniej łączyło nawet kilkanaście sekund, teraz od razu.
Mam nadzieję, że już tak zostanie.
Ranne podgrzewanie robi robotę, żebym nie zdziwił się jutro (wszystkie opcje klimatyzacji są widoczne, więc trzymam kciuki).
Awatar użytkownika
piotrulec
Lex user
Posty: 84
Rejestracja: 2 sie 2016, o 13:11
Model Lexusa: RX
Skąd:: Grodzisk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: piotrulec »

starej aplikacji używałem tylko do podglądania statusy pojazdu przy dostawie, ale ta nowa działała dobrze jak używałem jednego konta do samochodu. Jak żona zainstalowała też dla siebie , żeby korzystać z podgrzewania pojazdu to wszystko się posypało , mi zabiera uprawnienia i prosi o uwierzytelnienie przebiegu. A u żony pojawia się błąd przy zgodach i wyskakuje komunikat z prośbą o kontakt z serwisem, ale po kilkunastu sekundach łapie dostęp do zakładki ze sterowaniem klimatyzacji. W mojej ocenie aplikacją zasługuje na swoje recenzje w google :D
Marslo
Lex user
Posty: 129
Rejestracja: 9 paź 2022, o 15:22
Model Lexusa: RX 450h+ , NX 450h+
Skąd:: Wlkp
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: Marslo »

W tej nowej Lesus Link+ brakuje mi mozliwosci podgladu sredniej spalania za caly okres albo przynajmniej za rok ( srednia w opcjach Tydzien-Miesiac-Rok byla dostepna w aplikacji Lexus Link, po przeniesieniu auta do wersji + dane auta zniknely z pierwszej wersji).
Obecnie w przewodniku jazdy hybyrydowej dostepne sa tylko dane miesieczne i to tylko za ostatnie 12 mcy, a nie za caly okres uzytkowania auta.

Srednia z calego okresu uzytkowania mozna sprawdzic tylko w samochodzie pod warunkiem ,ze jej sie nie zerowalo.

Dla mnie to niemila niespodzianka. Dodatkowo auto po uruchomieniu wersji + «  zapomnialo » nastawien dla ropoczecia ladowania o okreslonej godzinie, trzeba bylo je odswiezyc w zakladce « Harmonogram ladowania «  w samochodzie.

Poza tym aplikacja dziala nieco plynniej, niz pierwsza wersja, grafika tez na plus mz.
 
 
 
 
 
Załączniki
IMG_6724.png
IMG_6724.png (23.78 KiB) Przejrzano 448 razy
Alex4net
Lex user
Posty: 47
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 00:53
Model Lexusa: LS 500H 2018
Skąd:: Piaseczno
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: Alex4net »

Czy ta aplikacja działa ze starszymi modelami np. LS500h 2018 czy tylko nowe czyli po 2020?
mcendrju
Lex user
Posty: 183
Rejestracja: 17 lip 2018, o 17:17
Model Lexusa: RX 300 (mk IV) | NX 350h AWD
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: mcendrju »

Alex4net pisze: 24 sty 2024, o 13:03 Czy ta aplikacja działa ze starszymi modelami np. LS500h 2018 czy tylko nowe czyli po 2020?

 
Lexus Link + ma sens dla modeli z Lexus Link Pro + czyli wszystko co dostało ten nowy system, NX II, RX V, UX 2022, ES 2023, LS 2023, LC 24

Lexus Link stary działa z usługami Lexus connected/consierge?  W UX i ES chyba, nie wiem na ile w LS, generalnie działa nawet ze starymi NX i RX ale tam to tylko można sobie zsynchronizować aktualizację map i nic więcej, przynajmniej tak jest u mnie w RX 2022.

LS z 2018 nie ma chyba nawet AA/Carplay bo tam będzie MM17 (chyba, że można jakiś update) to nie spodziewałbym się, że Lexus Link będzie jakkolwiek przydatne.
 
Aktualnie: RX 300 Business Plus [mk IV FL] @2022 | NX 350h Prestige Design + Tazuna + Premium @2023
Był: NX 200t Elite + Business + Black [mk I pre FL] @2017

NX 350h AWD Prestige + Design + Tazuna + Premium => zamówiony: 2.03.2023,
planowany odbiór: sierpień 2024,
produkcja rozpoczęta: 26.07.2023,
opuścił fabrykę: 4.08.2023,
w drodze (przypłynął do portu): 18.09.2023
u dealera 31.10.2023
odbiór: 21.11.2023
Alex4net
Lex user
Posty: 47
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 00:53
Model Lexusa: LS 500H 2018
Skąd:: Piaseczno
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: Alex4net »

mcendrju pisze: 24 sty 2024, o 13:26
Alex4net pisze: 24 sty 2024, o 13:03 Czy ta aplikacja działa ze starszymi modelami np. LS500h 2018 czy tylko nowe czyli po 2020?


 
Lexus Link + ma sens dla modeli z Lexus Link Pro + czyli wszystko co dostało ten nowy system, NX II, RX V, UX 2022, ES 2023, LS 2023, LC 24

Lexus Link stary działa z usługami Lexus connected/consierge?  W UX i ES chyba, nie wiem na ile w LS, generalnie działa nawet ze starymi NX i RX ale tam to tylko można sobie zsynchronizować aktualizację map i nic więcej, przynajmniej tak jest u mnie w RX 2022.

LS z 2018 nie ma chyba nawet AA/Carplay bo tam będzie MM17 (chyba, że można jakiś update) to nie spodziewałbym się, że Lexus Link będzie jakkolwiek przydatne.
 

 
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.
Dealer zaproponował mi instalację Carplay od zewnętrznego dostawcy, twierdzą że to współpracuje zachowuję gwarancję Relax jeszcze 4 lata lub do 185.000 km.
Rozważam zakup używanego LS 2018 od dealera Lexus'a.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości