kamera360

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
dolar
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2023, o 22:02
Model Lexusa: NX 450h+
Skąd:: Oleśnica
Kontakt:

kamera360

Post autor: dolar »

Witam. W kwietniu odebrałem NX450h+ zamawiany był w lutym 2022r. Przy odbiorze stwierdziłem  brak  kamery cofania 360.Nikt mnie wcześniej nie poinformował oj jej braku i moje pytanie czy mogę żądać rekompensaty jeśli tak to w jakiej kwocie. Dzięki
 
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1354
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Re: kamera360

Post autor: Klaudiusz »

dolar pisze:Witam. W kwietniu odebrałem NX450h+ zamawiany był w lutym 2022r. Przy odbiorze stwierdziłem  brak  kamery cofania 360.Nikt mnie wcześniej nie poinformował oj jej braku i moje pytanie czy mogę żądać rekompensaty jeśli tak to w jakiej kwocie. Dzięki
 
Prestige Design Tazuna? Cena auta powinna zostac obnizona o 2500zl. Reklamuj.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
dolar
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2023, o 22:02
Model Lexusa: NX 450h+
Skąd:: Oleśnica
Kontakt:

Re: kamera360

Post autor: dolar »

Tak Prestige Design Tazuna Dzięki będę reklamował
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1354
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Re: kamera360

Post autor: Klaudiusz »

dolar pisze:Tak Prestige Design Tazuna Dzięki będę reklamował
Zostales po prostu oszukany. Powinienes zostac poinformowany ze Twoj samochod nie posiada calej specyfikacji a cena obnizona. Opisz sprawe na klient@toyota.pl to moze dostaniesz jeszcze jakis bon na akcesoria.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Nex
Lex Driver
Posty: 377
Rejestracja: 18 lut 2022, o 22:44
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: kamera360

Post autor: Nex »

Zastanawiam się jak oni oszacowali wartość tych kamer na 2500 zł. Bo uważam że utrata wartości samochodu przy sprzedaży z uwagi na brak tego elementu będzie dużo wyższa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
350h Prestige Design Tazuna Panorama Sonic Grey
LexNX350h_PLA
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 7 gru 2022, o 22:38
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: kamera360

Post autor: LexNX350h_PLA »

Nex pisze: 24 kwie 2023, o 21:33 Zastanawiam się jak oni oszacowali wartość tych kamer na 2500 zł. Bo uważam że utrata wartości samochodu przy sprzedaży z uwagi na brak tego elementu będzie dużo wyższa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk



 
Będę się upierać, aby przy odbiorze Lexus zobowiązał się (pisemnie) do uzupełnienia tego braku później w "akcji serwisowej", gdy te kamery będą już dostępne (może to być nawet za rok, dwa).
Dlaczego? Bo nie sądzę, abym za 2.5k taką instalację był w stanie sobie zamontować samemu teraz, a tym bardziej, później - części, robocizna (tzn. w jakimkolwiek innym warsztacie, nawet w Chinach).
Podoba się Wam takie podejście? Może wymusimy (blokiem), aby Lexus zobowiązywał się do takiego "uzupełniania".
W końcu sami zobowiązali się w specyfikacji umowy do dotarczenia tego ficzera.
 
 
Zamówiony: 28.02.222
Spodziewany:
10.2023
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1354
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Re: kamera360

Post autor: Klaudiusz »

LexNX350h_PLA pisze:
Nex pisze: 24 kwie 2023, o 21:33 Zastanawiam się jak oni oszacowali wartość tych kamer na 2500 zł. Bo uważam że utrata wartości samochodu przy sprzedaży z uwagi na brak tego elementu będzie dużo wyższa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk



 
Będę się upierać, aby przy odbiorze Lexus zobowiązał się (pisemnie) do uzupełnienia tego braku później w "akcji serwisowej", gdy te kamery będą już dostępne (może to być nawet za rok, dwa).
Dlaczego? Bo nie sądzę, abym za 2.5k taką instalację był w stanie sobie zamontować samemu teraz, a tym bardziej, później - części, robocizna (tzn. w jakimkolwiek innym warsztacie, nawet w Chinach).
Podoba się Wam takie podejście? Może wymusimy (blokiem), aby Lexus zobowiązywał się do takiego "uzupełniania".
W końcu sami zobowiązali się w specyfikacji umowy do dotarczenia tego ficzera.
 
 
Rowniez witamy na forum.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
MonikTonic
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 8 maja 2023, o 21:26
Model Lexusa: Nx350h
Skąd:: Waw
Kontakt:

Re: kamera360

Post autor: MonikTonic »

Klaudiusz pisze: 24 kwie 2023, o 21:08
dolar pisze:Witam. W kwietniu odebrałem NX450h+ zamawiany był w lutym 2022r. Przy odbiorze stwierdziłem  brak  kamery cofania 360.Nikt mnie wcześniej nie poinformował oj jej braku i moje pytanie czy mogę żądać rekompensaty jeśli tak to w jakiej kwocie. Dzięki

 
Prestige Design Tazuna? Cena auta powinna zostac obnizona o 2500zl. Reklamuj.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 
Kolego nie wiem skąd wytrzepales taka kwotę. Chyba że powtarzasz co ci handlowiec wcisnął. 
towar nie jest zgodny z zamówieniem więc albo niech montuja kamere w pl, albo równowartość. 2500pln? Znajdz mi na rynku jakąkolwiek firmę która za taka kasę zamontuje.
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1354
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Re: kamera360

Post autor: Klaudiusz »

MonikTonic pisze:
Klaudiusz pisze: 24 kwie 2023, o 21:08
dolar pisze:Witam. W kwietniu odebrałem NX450h+ zamawiany był w lutym 2022r. Przy odbiorze stwierdziłem  brak  kamery cofania 360.Nikt mnie wcześniej nie poinformował oj jej braku i moje pytanie czy mogę żądać rekompensaty jeśli tak to w jakiej kwocie. Dzięki

 
Prestige Design Tazuna? Cena auta powinna zostac obnizona o 2500zl. Reklamuj.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 
Kolego nie wiem skąd wytrzepales taka kwotę. Chyba że powtarzasz co ci handlowiec wcisnął. 
towar nie jest zgodny z zamówieniem więc albo niech montuja kamere w pl, albo równowartość. 2500pln? Znajdz mi na rynku jakąkolwiek firmę która za taka kasę zamontuje.
Albo bierzes 2500 albo rezygnujesz z zamowienia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
MonikTonic
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 8 maja 2023, o 21:26
Model Lexusa: Nx350h
Skąd:: Waw
Kontakt:

Re: kamera360

Post autor: MonikTonic »

Klaudiusz pisze: 12 maja 2023, o 21:35
MonikTonic pisze:
Klaudiusz pisze: 24 kwie 2023, o 21:08
Prestige Design Tazuna? Cena auta powinna zostac obnizona o 2500zl. Reklamuj.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


 
Kolego nie wiem skąd wytrzepales taka kwotę. Chyba że powtarzasz co ci handlowiec wcisnął. 
towar nie jest zgodny z zamówieniem więc albo niech montuja kamere w pl, albo równowartość. 2500pln? Znajdz mi na rynku jakąkolwiek firmę która za taka kasę zamontuje.
Albo bierzes 2500 albo rezygnujesz z zamowienia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 
Hahaha
 
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości