Zakup nx 350h

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
ODPOWIEDZ
Smerfetka
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 18 kwie 2023, o 09:01
Model Lexusa: Na 350h
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Zakup nx 350h

Post autor: Smerfetka »

Pytanko mam odbiór i na fakturze jest informacja jeden kluczyk Smart czy to normalne? Jeszcze z czymś takim się nie spotkałam przy zamówieniu nie było takiej informacji 
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1353
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Re: Zakup nx 350h

Post autor: Klaudiusz »

Smerfetka pisze:Pytanko mam odbiór i na fakturze jest informacja jeden kluczyk Smart czy to normalne? Jeszcze z czymś takim się nie spotkałam przy zamówieniu nie było takiej informacji 
Podczas odbioru jest tylko jeden kluczyk. Tak. To normalne. Nie ma kluczykow w ogole. Dosla w maju pewnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
tipsi
Lex user
Posty: 78
Rejestracja: 21 lut 2023, o 10:41
Model Lexusa: NX (wannabe)
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: Zakup nx 350h

Post autor: tipsi »

Bez jaj! Jeden kluczyk??? Przecież nawet ubezpieczyciel wymaga dwóch, poza tym samochodem jeździ zwykle więcej osób niż jedna. Masakra, we Fiacie 500 miałem jeden z pilotem i jeden bez (taki "serwisowy").
Ghotti
Lex Master
Posty: 1385
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Zakup nx 350h

Post autor: Ghotti »

Dostanie drugi, tylko później. Dla odmiany nie mają wystarczającej ilości kluczyków :)
350h omotenashi

26.11.2021 - zamówienie
12.05.2023 - odebrany
kasjopeja
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 5 wrz 2022, o 22:37
Model Lexusa: nx 450h+
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Zakup nx 350h

Post autor: kasjopeja »

jeden normalny kluczyk i groty dodatkowe z zapisem że później będzie następny, a ubezpieczyciel nic nie zwraca uwagi. brak półprzewodników
tipsi
Lex user
Posty: 78
Rejestracja: 21 lut 2023, o 10:41
Model Lexusa: NX (wannabe)
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: Zakup nx 350h

Post autor: tipsi »

"...a to nic nie szkodzi z tym kluczykiem, ja bowiem nie mam aż tyle pieniędzy, ile chcecie za samochód, ale go biorę i z ręką na sercu -- przyślę wam resztę kasy, jak już będę miał, serio." ;-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości