Lexus NX - folia ppf, ceramika i inne.

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
ODPOWIEDZ
MDU
Lex user
Posty: 177
Rejestracja: 23 cze 2022, o 12:13
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Lexus NX - folia ppf, ceramika i inne.

Post autor: MDU »

Tak to bardzo mało . Myślę że aktualnie średnia górna granica za bardzo dobrą folię + zabezpieczenie całości UV + bardzo profesjonalny montaż z gwarancją i rocznymi przeglądami to koszt 15 tys netto !!!!
Wszystko co poniżej to zejscie z ceny robocizny i gorsza jakość folii (marka , typ , trwałość w latach , samozabliźnianie , efekt żółknięcia etc )

W cenie  należy  uwzględnić  koszt   profesjonalnych  wykrojników  pod  dany typ  pojazdu  np pod  wszelkie  emblematy  .  To też podraża  montaż  ;   Jżeli  folię  kładą  z całego  brytu i potem  wycinają nożykiem  na karoserii lub  demontują  pół  samochodu do klejenia   to  też bedzie  taniej 
 
Awatar użytkownika
Proggy
Lex user
Posty: 91
Rejestracja: 8 paź 2022, o 11:06
Model Lexusa: NX
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: Lexus NX - folia ppf, ceramika i inne.

Post autor: Proggy »

MDU pisze:Tak to bardzo mało . Myślę że aktualnie średnia górna granica za bardzo dobrą folię + zabezpieczenie całości UV + bardzo profesjonalny montaż z gwarancją i rocznymi przeglądami to koszt 15 tys netto !!!!
Wszystko co poniżej to zejscie z ceny robocizny i gorsza jakość folii (marka , typ , trwałość w latach , samozabliźnianie , efekt żółknięcia etc )

W cenie  należy  uwzględnić  koszt   profesjonalnych  wykrojników  pod  dany typ  pojazdu  np pod  wszelkie  emblematy  .  To też podraża  montaż  ;   Jżeli  folię  kładą  z całego  brytu i potem  wycinają nożykiem  na karoserii lub  demontują  pół  samochodu do klejenia   to  też bedzie  taniej 
 
Dokladnie tak … a wiem cos o tym, gdyz mam do czynienia z branza od ponad 20 lat i bardzo dobrze znam ceny np. samej folii PPF
Nie ma opcji by zrobic to na markowej np. XPEL, 3M czy Avery w tej cenie bo ona wlasnie tyle sama kosztuje. A gdzie robocizna ????
No chyba, ze to jakis bezwartosciowy chińczyk z alli
To wtedy moze … ale tez watpie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Arianek
Lex user
Posty: 43
Rejestracja: 10 paź 2023, o 23:08
Model Lexusa: CT200H
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Lexus NX - folia ppf, ceramika i inne.

Post autor: Arianek »

Czy myślał ktoś o oklejeniu dachu auta czarną folią błyszcząca coś na wzór bi-tone? Czy w kolorze białej perły będzie to wyglądać Ok, jak myślicie? Chciałbym uzyskać podobny efekt jak przy aucie, które posiada panoramiczny dach.
Ghotti
Lex Master
Posty: 1385
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Lexus NX - folia ppf, ceramika i inne.

Post autor: Ghotti »

Wejdź na grupę FB jakiś grafików to ci za 100 czy 200 pokażą jak ci bardzo zależy ;)

Imo fajnie by to wyglądało szczególnie na czarnych felgach
350h omotenashi

26.11.2021 - zamówienie
12.05.2023 - odebrany
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1355
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Re: Lexus NX - folia ppf, ceramika i inne.

Post autor: Klaudiusz »

Arianek pisze:Czy myślał ktoś o oklejeniu dachu auta czarną folią błyszcząca coś na wzór bi-tone? Czy w kolorze białej perły będzie to wyglądać Ok, jak myślicie? Chciałbym uzyskać podobny efekt jak przy aucie, które posiada panoramiczny dach.
Ja myslalem zeby tak zrobic. Ale po odbiorze auta zrezygnowalem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości