Lexus NX II Akcesoria

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
ODPOWIEDZ
whero
Lex Driver
Posty: 472
Rejestracja: 12 paź 2021, o 14:20
Model Lexusa: rx, gs, nx
Skąd:: Pomorskie
Kontakt:

Re: Lexus NX II Akcesoria

Post autor: whero »

RafalWawa pisze: 26 kwie 2024, o 22:06
whero pisze: 21 lut 2024, o 09:53
Ghotti pisze: 21 lut 2024, o 09:22

podasz linki?




 
nie chciałem aby wypadało jak kompletna reklama ~ https://www.amayama.com/en/part/toyota/8521428090 i reszta po wyżej wymienionych kodach części



 
Przetestowałem sklep pod powyższym liniiem do zamówienia wycieraczek
Data zamówienia 4/04, zamówiłem dwa komplety "gumek"  (co jest chyba najbardzie jekonomiczną wersją - przy większej liczbie znacznie rosną koszty dostawy), koszt całkowity części + dostawa: USD 47,4 ( w tym USD 9,96 dostawy). Przesyłka dotarła pocztą dzisiaj, dodatkowo musiałe mzapłacićok 48 zł opłat celno-podatkowych.  Wsumie wyszło więc mniej więcej 120zł / komplet..
Jakości tych gumek jeszcze nie jestem w stanie ocenić, jak założę to zobaczę, ale saa procedura zamówienia i dostawy OK
Ktoś się orientuje ile taki komplet kosztuje u nas w ASO? 600zł ( co możnaby wnioskowaćz postu Whereo to chyba nie jet...)
 
 

 
jeżeli dobrze pamiętam z rozmowy (chwila minęła) to mieli w systemie wprowadzony wkład tylko do tylnej za 200 (pozostałe kody też były widoczne ale bez produktów do nich przypisanych)... po zapytaniu pierwszy odzew który usłyszałem to było chyba całe pióra była sporo wyższa i kompletnie już tematu nie poruszałem

ponownie moim celem nie było rekomendowanie konkretnego sklepu internetowego ~ bardziej informowanie możliwości ~ utrzymania pojazdu w stanie bliskim oryginałowi - niestety w każdym lexus'ie którego dotyczas kupowaliśmy były one zastąpione zamiennikami (a nawet w gs'ie były założone krótsze pióra przez co wadliwie działał czujnik deszczu)

od razu mówię że ta wersja nie jest najtańsza (a nawet nie najlepsza za wydane pieniądze ~ budżetowe wycieraczki z roku na rok stają się coraz lepsze) ~ jednak u siebie planuję ją stosować bo uważam to za utrzymanie pojazdu najbliższe do moich preferencji ~ stosowanie elementów przewidzianych przez producenta pojazdu jako optymalne (gdzie widzę jakość - po zobaczeniu jak wygląda filtr kabinowy w nx'ie chyba nigdy nie zamówię jego oem'u od toyoty ;) ) ~ tu jest również np. ... krytykowanie toyota/lexus europe za stosowanie pojedyńczego typu filtru oleju do (prawie) wszystkich pojazdów podczas gdy lexus / toyota przewiduje różne wersje dla poszczególnych linii/wersji silników - różnice pomiędzy nimi zarówno dotyczą rozmiarów filtrów (u nas do wszystkiego pakują te najmniejsze ;) ) jak i o różnych ciśnieniach otwarcia zaworów puszczających olej bokiem (nie mam konkretnych dowodów / danych aby to poprzeć - kieruję się jedynie doświadczeniem zawodowym i kodami elementów)
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1357
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Re: Lexus NX II Akcesoria

Post autor: Klaudiusz »

Filtry przeciwpylkowe sa dokladnie te same co w kazdej jybrydzie. tNGA
maaalek
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 12 lis 2023, o 21:48
Model Lexusa: nx
Skąd:: Płock
Kontakt:

Re: Lexus NX II Akcesoria

Post autor: maaalek »

Bardzo fajny pokrowiec na kluczyk (silicon)
https://pl.aliexpress.com/item/10050021 ... pt=glo2pol
Jeśli ktoś używa AAwireless to krótki 10cm przewód (z odpowiednim kątem) czarny, miękki - praktycznie nie widoczny (jest kilka kątów do wyboru - należy wybrać taki aby po wpięciu w USB przewód kierował się w górę)
https://pl.aliexpress.com/item/10050059 ... pt=glo2pol
 
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Sztachu i 4 gości