Może Lexus

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
ODPOWIEDZ
kutpio
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 16 mar 2023, o 17:26
Model Lexusa: ES
Skąd:: Jelenia Góra
Kontakt:

Może Lexus

Post autor: kutpio »

Witam wszystkich!
Chcialem zapytać użytkowników i wielbicieli marki Lexus o wybór następnego samochodu. 
Podpowiedzcie co sądzicie.... 
A może ktoś z Was miał, ma Lexusa i Mercedesa. 

​​​Aktualnie od 3 lat jeżdżę Mercedesem klasy E W212 z silnikiem diesla, spalanie średnio od 5.5 do 6.5.
​​​​​Jestem bardzo zadowolony, ale czas na zmianę. Szukam samochodu nie mniejszego i nie mniej komfortowego od klasy E, ale jednocześnie oszczędnego jak mój. Biorę pod uwagę W213 z silnikiem diesla 1950 cm3 oraz że względu na fakt iż żona jeździ Toyotą Auris hybrid z 2017 roku, myślałem o Toyocie Camry. Jednak po przejażdżce tym modelem niestety nie może on konkurować z klasą E. 
Więc pomyślałem o Lexusie IS, Es lub GS. Mój budżet chciałbym aby nie przekroczył 130 tys zł. Oczywiście bezwypadkowy i krajowy. Ale najważniejszy i tak komfort nie odbiegający od klasy E. Co o tym myślicie?  Może jest ktoś to miał klasę E i Leksusa, może się wypowie o swoich doświadczeniach Pozdrawiam i dziękuję. Piotr
scotti
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 9 gru 2022, o 14:49
Model Lexusa: GS 450h
Skąd:: Słupsk
Kontakt:

Re: Może Lexus

Post autor: scotti »

Napiszę na szybko
Mój kolega handlarz aut, który jak sam mówi miał ponad 200 aut, gdy kupiłem 5 lat temu Lexa Gs450h wsiadł przyjechał się i już nigdy nie chce innego auta jak tylko Lexa.
Dzięki mnie zaczął też nimi handlować, przerobił już wszystkie modele, dla siebie obecnie kupił Ls-a, ale jak sam mi powiedział. Nie ma nic lepszego jak Lexus
Ja również podpisuje się pod tym.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

herringburdensome
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 4 sty 2023, o 06:28
Model Lexusa: Lexus 2017
Skąd:: USA
Kontakt:

Re: Może Lexus

Post autor: herringburdensome »

Zaczął nimi handlować przeze mnie i już przerobił wszystkie modele. Teraz kupił Ls dla siebie, ale tak jak mi powiedział. Lexus jest najlepszy na świecie. rainbow obby
Kalinow
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 12 lut 2024, o 15:01
Model Lexusa: Lexus LS
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Może Lexus

Post autor: Kalinow »

scotti, dziękuję za podzielenie się historią swojego przyjaciela. To naprawdę imponujące, że wypróbował wszystkie modele Lexusa, a teraz jeździ LS. To pokazuje, że Lexus naprawdę oferuje wyjątkowy poziom komfortu i jakości.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość