Lexus NX 350h/450h Wygłuszenie

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
Awatar użytkownika
machony79
Lex Driver
Posty: 461
Rejestracja: 30 sie 2020, o 15:22
Model Lexusa: NX200t
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: Lexus NX 350h/450h Wygłuszenie

Post autor: machony79 »

Nie przesadzaj. To nie kosmiczna technologia.
STOP HYBRID GO SMOG
Ghotti
Lex Master
Posty: 1378
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Lexus NX 350h/450h Wygłuszenie

Post autor: Ghotti »

ostrykolesz pisze: 7 kwie 2023, o 09:17 Jesteście odważni. Niektóre śrubki fabryczne mają Loctite założony, jak się je odkręci to już po wszystkim. Jak się dokręca nie które śrubki, one muszą być dokręcone z idealną precyzją kluczem dynamometrycznym. Plus jak plastik jest poruszany i wygięty to potem może trzeszczeć. Naprawdę bym w to się nie pakował...


 
pytałem w salonie gwarancji się nie traci. Ludzie deski wypierdzielają i grodzie wygłuszają ... a mówimy tutaj o 4 śrubkach na drzwiach.
 
350h omotenashi

26.11.2021 - zamówienie
12.05.2023 - odebrany
gfr
Lex user
Posty: 81
Rejestracja: 30 sty 2022, o 14:20
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Jabłonna
Kontakt:

Re: Lexus NX 350h/450h Wygłuszenie

Post autor: gfr »

Dokładnie, zdjęcie boczków to żadna ingerencja w cokolwiek :-)
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1346
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Re: Lexus NX 350h/450h Wygłuszenie

Post autor: Klaudiusz »

ostrykolesz pisze:Jesteście odważni. Niektóre śrubki fabryczne mają Loctite założony, jak się je odkręci to już po wszystkim. Jak się dokręca nie które śrubki, one muszą być dokręcone z idealną precyzją kluczem dynamometrycznym. Plus jak plastik jest poruszany i wygięty to potem może trzeszczeć. Naprawdę bym w to się nie pakował...
Toyoty i Lexy sa skladane jak klocki lego. Boczki drzwi trzymaja sie na dwoch srubkach i 10 spinkach. Niczym sie nie rozni od montazu boczkow w Camry czy RAV4 ktore sam wygluszalem.

Deske w Camry rozkladalem z 60 razy zeby dogrywać carlay i nikt nigdy nie dzwonil z pretensjami ani nigdy nic nie ułamałem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
marek_wasowicz
Lex user
Posty: 128
Rejestracja: 22 cze 2022, o 18:09
Model Lexusa: NX 450h+
Skąd:: małopolskie
Kontakt:

Re: Lexus NX 350h/450h Wygłuszenie

Post autor: marek_wasowicz »

ostrykolesz pisze: 7 kwie 2023, o 09:17 Jesteście odważni. Niektóre śrubki fabryczne mają Loctite założony, jak się je odkręci to już po wszystkim. Jak się dokręca nie które śrubki, one muszą być dokręcone z idealną precyzją kluczem dynamometrycznym. Plus jak plastik jest poruszany i wygięty to potem może trzeszczeć. Naprawdę bym w to się nie pakował...

 
Nie przesadzaj. Przecież to nie statek kosmiczny, ani robot chirurgiczny. Spokojnie można rozkręcić i złożyć i nic nie będzie trzeszczało. W poprzedniej Maździe 6 rozebrałem prawie wszytko co mogłem i złożyłem wiele razy i nic nie trzeszczało ani się nie ruszało. Dołożyłem wiele rzeczy wpinając się w instalację, zmieniałem oprogramowanie ... Z samochodem nigdy nic się nie działo.
W NX ie sam podłączyłem wideorejestrator przód i tył z powberbankiem w bagażniku. Do przeciągnięcia wszystkich kabli też musiałem rozebrać trochę samochód, nawet wyjąłem tylną kanapę. Wszystko poskładane, podpięte pod instalację. Działa, nie trzeszczy. Trochę dystansu. :biggrin2:
 
Ghotti
Lex Master
Posty: 1378
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Lexus NX 350h/450h Wygłuszenie

Post autor: Ghotti »

@marek_wasowicz do ciebie wpadam na podpięcie kamery a do @klaudiusz na wygłuszenie ;) deal done. :D
350h omotenashi

26.11.2021 - zamówienie
12.05.2023 - odebrany
Awatar użytkownika
marek_wasowicz
Lex user
Posty: 128
Rejestracja: 22 cze 2022, o 18:09
Model Lexusa: NX 450h+
Skąd:: małopolskie
Kontakt:

Re: Lexus NX 350h/450h Wygłuszenie

Post autor: marek_wasowicz »

Nie ma problemu. Zapraszam. Będzie już ciepło, zainstalujemy kamerę, upieczemy karkówkę na grillu.  :piwko:
 
 
 
 
 
Ghotti
Lex Master
Posty: 1378
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Lexus NX 350h/450h Wygłuszenie

Post autor: Ghotti »

to może zlot wezmę klaudiusza pomogę Ci z kamerą odpalimy grilla, a dwa dni później dołączy klaudiusz jak wygłuszy mojego NX u Ciebie na podwórku :D :D :D
 
350h omotenashi

26.11.2021 - zamówienie
12.05.2023 - odebrany
Awatar użytkownika
marek_wasowicz
Lex user
Posty: 128
Rejestracja: 22 cze 2022, o 18:09
Model Lexusa: NX 450h+
Skąd:: małopolskie
Kontakt:

Re: Lexus NX 350h/450h Wygłuszenie

Post autor: marek_wasowicz »

Myślę, że najwyższy czas coś zorganizować dla właścicieli NX II gen. Tyle gadania, czekania, problemów. Jest o czym pogadać przy "kopaniu w oponę".
Jestem chętny. Jak ktoś zna fajną miejscówkę w centralnej Polsce, żeby wszyscy mieli podobnie z dojazdem to niech pisze.
gfr
Lex user
Posty: 81
Rejestracja: 30 sty 2022, o 14:20
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Jabłonna
Kontakt:

Re: Lexus NX 350h/450h Wygłuszenie

Post autor: gfr »

Odświeżam kotleta - czy ktoś wygłuszał NX'a ? Głównie chodzi mi o podszybie i drzwi i wrażenia po wygłuszeniu.  Jeździłem przez 3 dni RXem 450h+ i po przesiadce do mojego znowu poczułem chęć wygłuszenia auta.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: sebski i 7 gości