Skrzynia szarpie

ODPOWIEDZ
brenix
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2023, o 21:44
Model Lexusa: GS300t
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Skrzynia szarpie

Post autor: brenix »

Dzień dobry, na wstępie chciałem się przywitać na forum. 
Panowie mam taki problem, w moim lexusie po odpaleniu na zimnym silniku jak ruszam to jezeli jade delikatnie to zmiany z 2 na 3 i 3 na 4 sa bardzo dlugie tzn mam wrazenie ze skrzynia zrzuca jeden bieg i chwile zastanawia sie zanim zapnie kolejny, wyczuwa sie wtedy jakby zwolnienie auta. Jezeli natomiast rusze szybciej to czasami przy zmianie na tych biegach skrzynia szarpnie a nawet dość mocno da się odczuc jakby uderzenie. Auto jest z 2018r i ma 67 tys przebiegu i Ok 2 tyś temu był wymiony olej w skrzyni a ASO lexusa. Auto mam od pół roku ale mam wrażenie że przed wymiana skrzynia chodziła płynniej. Byłem w aso, zrobili ponowna adaptacje i twierdzą że według nich jest ok. Ale dla mnie to jest nieakceptowalne w aucie tej klasy. Po za tym jak Auto przejedzie kilka km i sie rozgrzeje to skrzynia zaczyna chodzić plynnie. Wcześniej miałem passata b8, wiem że tam była inna skrzynia ale chodziła po niebo lepiej a miał 3 x większy przebieg. Czy miał ktoś podobny problem czy to może normalne działanie tej skrzyni a ja jestem przewrażliwiony?
Z góry dziękuję za sugestie i pozdrawiam 
Łukasz
annaaaxx0
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2023, o 15:24
Model Lexusa: ass
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Skrzynia szarpie

Post autor: annaaaxx0 »

U mnie też niestety był właśnie z tym problem ostatnio



Biuro rachunkowe Pruszcz Gdański
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS mk4 2012-”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości