Lexus GS 300h nie odpala

Problemy z silnikami dotyczące modelu GS
ODPOWIEDZ
Homer89
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2023, o 20:34
Model Lexusa: GS 300h 2015
Skąd:: Lublin
Kontakt:

Lexus GS 300h nie odpala

Post autor: Homer89 »

Witam mam Lexusa GS 300h z roku 2015 ,126 000 przebiegu. Samochód odpala kiedy chce, zapala się zapłon świecą wszystkie kontrolki a nie odpala. innym razem kierownica z modułu komfortu nie opuszcza się i nie odpala i tak było najczęściej przy tym błąd hamulca postojowego wyświetla się najczęściej. Pomimo wymiany bateri w kluczykach pojawia się że bateria jest słaba. Dziś zapaliły się kontrolki kierownica się opuściła bez żadnego komunikatu, a auto nie odpaliło. Najczęściej po kilku lub kilkunastu próbach uruchomienia odpala. W aucie jest start stop. Czy ktoś z forum miał taki przypadek? Pomocy bo nie wiem gdzie się udać już byłem na 2 serwisach i nadal jest problem.
Marcinm82
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2021, o 22:41
Model Lexusa: Is300h
Skąd:: Wieliszew
Kontakt:

Re: Lexus GS 300h nie odpala

Post autor: Marcinm82 »

Witam. I jak udało się rozwiązać problem?
whero
Lex Driver
Posty: 464
Rejestracja: 12 paź 2021, o 14:20
Model Lexusa: rx, gs, nx
Skąd:: Pomorskie
Kontakt:

Re: Lexus GS 300h nie odpala

Post autor: whero »

Homer89 pisze: 15 lut 2023, o 20:45 Witam mam Lexusa GS 300h z roku 2015 ,126 000 przebiegu. Samochód odpala kiedy chce, zapala się zapłon świecą wszystkie kontrolki a nie odpala. innym razem kierownica z modułu komfortu nie opuszcza się i nie odpala i tak było najczęściej przy tym błąd hamulca postojowego wyświetla się najczęściej. Pomimo wymiany bateri w kluczykach pojawia się że bateria jest słaba. Dziś zapaliły się kontrolki kierownica się opuściła bez żadnego komunikatu, a auto nie odpaliło. Najczęściej po kilku lub kilkunastu próbach uruchomienia odpala. W aucie jest start stop. Czy ktoś z forum miał taki przypadek? Pomocy bo nie wiem gdzie się udać już byłem na 2 serwisach i nadal jest problem.

 
zrób przegląd lexus relax po czym po miesiącu zgłoś problem ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości