Lexus LS400 mk1 / mk2

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
ODPOWIEDZ
kijson94
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 19 wrz 2022, o 17:54
Model Lexusa: Nie posiadam
Skąd:: United Kingdom
Kontakt:

Lexus LS400 mk1 / mk2

Post autor: kijson94 »

Witam wszystkich, mam pytanie dotyczące Lexusa ls400 mk1 i mk2. Coraz bardziej się zastanawiam nad kupnem tego auta, ale zastanawia mnie pare kwesti i mam nadzieję, że się od Was wszystkiego dowiem. Dodam tylko, że mieszkam w UK i tutaj będę auta szukał. Proszę mi powiedzieć jak to jest z dostępnością części? Auta te mają już swoje lata i zastanawiam się jak to wygląda. Przeglądałem serwis autodoc i wygląda, że jest jest w czym wybierać, ale jak to wygląda w praktyce? Słyszałem, że silniki w tych autach mają bezkolizyjny rozrząd, proszę mi powiedzieć czy to prawda. Czy dla osoby, która nigdy nie jeździła autem na tył to dobry pomysł takie aut? Podczas kupna lexusa na co zwrócić uwagę? Czy te modele mają jakąś że tak powiem "bolączke"? Oglądałem pare ogłoszeń i przebiegi jakie widziałem to wszystko było tak od 200tys do 250 tys km, ciężko znaleźć coś poniżej, ale czy jest sens obawiać się takiego przebiegu? Oczywiście rozumiem, że to wszystko zależy od tego jak kto dbał. No i tak Waszym zdaniem jak uważacie czy auto warte polecenia czy może jednak poszukać czegoś innego w tym segmencie np. Honda Legend lub Bmw 7. Bardzo dziękuje za Wasze odpowiedźi. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
tomek233391
Lex user
Posty: 50
Rejestracja: 10 wrz 2017, o 19:43
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Lexus LS400 mk1 / mk2

Post autor: tomek233391 »

Witaj!
Po pierwsze zależy czy szukasz auta na daily, czy dla przyjemności?
Różnica między UCF10 i UCF20 to przede wszystkim dostępność części i do UCF20 jest ich więcej i trochę tańsze.
Silniki pancerne robią po milion mil.
Trzeba sprawdzić zawieszenie jeżeli jest pneumatyka, oraz całą elektronikę, bo jest jej sporo (sterowania foteli, kierownicy, zmieniarka, zegary itp. itd.).
Oczywiście jak w każdym aucie blacharka i podwozie.
Bezkolizyjny rozrząd z tego co wiem to jest tylko w UCF10.
Jak chcesz mega wygodnego auta, którego nie będziesz spotykał na co drugim skrzyżowaniu to bierz Lexa.
Tym się płynie i to jest do spokojnego i dostojnej, oraz wygodnej jazdy, a nie do ścigania.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości