Lexus LS 430 - drewno na tunelu środkowym i przełącznikach.

Problemy dotyczące modelu LS
ODPOWIEDZ
Koni
Lex user
Posty: 29
Rejestracja: 7 sie 2021, o 18:28
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Lexus LS 430 - drewno na tunelu środkowym i przełącznikach.

Post autor: Koni »

Hejlou Wszystkim:-) Poważnie myślę nad lekkim tuningiem wnętrza LS430 przedlift, jasne wnętrze, z oryginalnych dekorów aluminiowych na tunelu środkowym i przełącznikach na drzwiach na te w kolorze drewna, jak w wersjach po 2002 r. I mam pytanie, czy przełączniki na drzwiach do przedlifta i polifta to to samo i można zrobić plug&play, czy coś tam było modyfikowane i się nie da? Bo dekor na tunelu jest inny. Przy okazji - czy ktoś ma może taki dekor na tunel środkowy, z jasnego wnętrza i chciałby się go pozbyć drogą sprzedaży - chętnie go przyjmę:-)) Pozdrawiam:-)
Nieuchwytny_Uchwyt
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 24 wrz 2020, o 20:13
Model Lexusa: GS 450h MK3 ; Prius gen2
Skąd:: CBY
Kontakt:

Lexus LS 430 - drewno na tunelu środkowym i przełącznikach.

Post autor: Nieuchwytny_Uchwyt »

Witam,

Ja u siebie w GS mam również plan na lekkie odświeżenie wnętrza. Ja myślałem na hydrografiką aktualnych części. Mam te "czerwone" u siebie i jakoś mi to nie współgra z jasnym wnętrzem. Myślałem nad jakimś jasnym drewnem.

Przepraszam, że się podpinam do tematu, ale może Ty również będziesz mógł skorzystać z tej metody. Wtedy wszystko będzie pasowało:)

Pozdrawiam.



Wysłane z mojego LEX829 przy użyciu Tapatalka
Koni
Lex user
Posty: 29
Rejestracja: 7 sie 2021, o 18:28
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Lexus LS 430 - drewno na tunelu środkowym i przełącznika

Post autor: Koni »

[quote="Nieuchwytny_Uchwyt"]Witam,

Ja u siebie w GS mam również plan na lekkie odświeżenie wnętrza. Ja myślałem na hydrografiką aktualnych części. Mam te "czerwone" u siebie i jakoś mi to nie współgra z jasnym wnętrzem. Myślałem nad jakimś jasnym drewnem.

Przepraszam, że się podpinam do tematu, ale może Ty również będziesz mógł skorzystać z tej metody. Wtedy wszystko będzie pasowało:)

Pozdrawiam.


Jest to pewien pomysł tylko trudno będzie dobrać wzór. Albo trzeba będzie całość dekorów tak zrobić, a trochę szkoda. Poza tym tunel środkowy to jednak narażony jest na mocniejszą pracę - jakieś przedmioty leżące, spadające, telefon np., więc może to nie przetrwać:-)
Pozdrawiam
Nieuchwytny_Uchwyt
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 24 wrz 2020, o 20:13
Model Lexusa: GS 450h MK3 ; Prius gen2
Skąd:: CBY
Kontakt:

Re: Lexus LS 430 - drewno na tunelu środkowym i przełącznika

Post autor: Nieuchwytny_Uchwyt »

Tak, ma kolega rację. Dlatego myślę nad delikatnym polakierowaniem każdego elementu lakierem bezbarwnym lekko matowym.
Koni
Lex user
Posty: 29
Rejestracja: 7 sie 2021, o 18:28
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Lexus LS 430 - drewno na tunelu środkowym i przełącznika

Post autor: Koni »

Nieuchwytny_Uchwyt pisze:Tak, ma kolega rację. Dlatego myślę nad delikatnym polakierowaniem każdego elementu lakierem bezbarwnym lekko matowym.
Tylko cały czas pozostaje kwestia doboru wzoru i koloru, o jest najtrudniejsze:-(
ODPOWIEDZ

Wróć do „LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości