OdbiorNX450+

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
Tomek_Lexus
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 31 sie 2022, o 09:18
Model Lexusa: NX450h+
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: OdbiorNX450+

Post autor: Tomek_Lexus »

zeb pisze:
Tomek_Lexus pisze:Witajcie,
może komuś się przydada informacja.. od pojawienia się auta w Mszczonowie do wydania minął dokładnie miesiąc. Wczoraj w końcu odebrałem auto.
Zamówione koniec października 2021.
Gratulacje doczekania się i odbioru :hobby:
Powiedz proszę, w którym momencie, ile dni przed odbiorem lub kiedy płaci się całą resztę za samochód- jak wygląda ten proces?
nie pomogę - w moim przypadku jest to leasing, najem długoterminowy
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1352
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

OdbiorNX450+

Post autor: Klaudiusz »

zeb pisze:
Tomek_Lexus pisze:Witajcie,
może komuś się przydada informacja.. od pojawienia się auta w Mszczonowie do wydania minął dokładnie miesiąc. Wczoraj w końcu odebrałem auto.
Zamówione koniec października 2021.
Gratulacje doczekania się i odbioru :hobby:
Powiedz proszę, w którym momencie, ile dni przed odbiorem lub kiedy płaci się całą resztę za samochód- jak wygląda ten proces?
Dostaniesz telefon od sprzedawcy ze auto jest juz u nich w salonie, wystawia FV i poprosza o doplate.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
zeb
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 1 cze 2019, o 14:41
Model Lexusa: RX450H
Skąd:: Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: OdbiorNX450+

Post autor: zeb »

"Klaudiusz" "Tomek_Lexus"
Dzięki za odpowiedź.
mkb
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 10 mar 2022, o 01:19
Model Lexusa: NX 450h
Skąd:: Toruń
Kontakt:

Re: OdbiorNX450+

Post autor: mkb »

Od 14 września mogę już śledzić etapy mojego zamówienia w aplikacji. W dniu 15 września otrzymałem informację, że "rozpoczęliśmy produkcję Twojego Lexusa NX", a dzień później "Twój Lexus opuścił fabrykę". Wyprodukował się błyskawicznie! Może i błyskawicznie dotrze do Polski? Nie wiem czy te informacje można poważnie traktować.
gpson
Lex user
Posty: 64
Rejestracja: 16 sty 2022, o 18:07
Model Lexusa: NX 450h+
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: OdbiorNX450+

Post autor: gpson »

U mnie 4 dni temu pojawilo sie w aplikacji przydzielenie slotu produkcyjnego. Pytanie kiedy rzeczywiscie zaczną produkcję…
Zamowienie z ostatnich dni zeszlego roku…
arturk884
Lex user
Posty: 79
Rejestracja: 13 wrz 2022, o 15:29
Model Lexusa: Nx 450h+
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: OdbiorNX450+

Post autor: arturk884 »

gpson pisze:U mnie 4 dni temu pojawilo sie w aplikacji przydzielenie slotu produkcyjnego. Pytanie kiedy rzeczywiscie zaczną produkcję…
Zamowienie z ostatnich dni zeszlego roku…
Kiedy zamawiany i w jakiej konfiguracji? Mam wrażenie że 350h szybciej ida
gpson
Lex user
Posty: 64
Rejestracja: 16 sty 2022, o 18:07
Model Lexusa: NX 450h+
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: OdbiorNX450+

Post autor: gpson »

arturk884 pisze:
gpson pisze:U mnie 4 dni temu pojawilo sie w aplikacji przydzielenie slotu produkcyjnego. Pytanie kiedy rzeczywiscie zaczną produkcję…
Zamowienie z ostatnich dni zeszlego roku…
Kiedy zamawiany i w jakiej konfiguracji? Mam wrażenie że 350h szybciej ida
Tak jak pisałem wyżej ostatnie dni grudnia 2021 - Prestige + design + tazuna. Czy 350h idą szybciej - ciężko powiedzieć. Rzeczywiście są przypadki że niektórzy mają szczęście i produkcja zaczyna się szybciej. Ale i są przypadki zamówień wcześniejszych w których póki co jeszcze nic się nie dzieje...
gpson
Lex user
Posty: 64
Rejestracja: 16 sty 2022, o 18:07
Model Lexusa: NX 450h+
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: OdbiorNX450+

Post autor: gpson »

wczoraj o godz. 23 dostałem SMSa z informacją że produkcja się rozpoczęła :dance3:
Lucero
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 18 gru 2022, o 13:15
Model Lexusa: NX450h+
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: OdbiorNX450+

Post autor: Lucero »

Czy ktoś już dostał informację, że 450-tka jest w Mszczonowie z dostawy na 09.01.2023 ? Produkcja listopad 2022.
mkb
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 10 mar 2022, o 01:19
Model Lexusa: NX 450h
Skąd:: Toruń
Kontakt:

Re: OdbiorNX450+

Post autor: mkb »

Lucero pisze: 12 sty 2023, o 17:27 Czy ktoś już dostał informację, że 450-tka jest w Mszczonowie z dostawy na 09.01.2023 ? Produkcja listopad 2022.

 
Mój z produkcji październikowej przypłynął do Europy na początku listopada, ale z powodu jakichś perturbacji, do Anglii zamiast do Belgii. Potem pojawiła mi się w aplikacji jakaś bzdurna informacja, że znajduje się w ROSTOCK, POLAND! W tym samym czasie mapa w aplikacji mająca pokazywać aktualne miejsce w którym znajduje się auto, wskazywała na jakieś Węglewice. Ani sprzedawca z salonu Lexusa w Łodzi, ani Centrala nie potrafili wyjaśnić mi w czym rzecz. W końcu 2 tygodnie temu aplikacja pokazała, że samochód jest w Mszczonowie, a  kilka dni temu, że w Rzgowie, po czym zadzwonił sprzedawca. To nie był koniec "cyrku", bo o ustalenie terminu odbioru dobijałem się trzy dni. Zamówiony 21 listopad 2021 (omotenashi+luxury, sonic gray, dark rose). Pierwotny termin odbioru w lipcu, potem wrzesień, potem październik, potem precyzyjny termin 15 listopad, potem jednak połowa grudnia, a  W końcu odbieram we środę, 18 stycznia. Miało być siedem miesięcy oczekiwania, a wyszło 14. Po tych przejściach nawet nie potrafię się cieszyć. 
 
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Maryjusz i 5 gości