Stare zapytania o is-y - Temat zostanie zablokowany

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
medyss
Lex Driver
Posty: 510
Rejestracja: 17 lis 2013, o 17:11
Model Lexusa: IS 200 Classic
Skąd:: mazowsze
Kontakt:

Re: [Lexus IS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: medyss »

z tym przebiegiem to jest różnie, moja honda miała 173 tys km a była z 95r i środek był zadbany tak że do tej pory nie widziałem ładniejszej przedliftowej ;) Znów yaris moich rodziców ma 117 tys km, mają go od nowości i jest użytkowany codziennie to fotele kierownica, gałka i pedały są już łyse... Być może to wszystko zależy od jakości wykonania ale wątpię :) Najważniejsze żeby ten lex nie był walony albo nie był mocno walony :P no i żeby wszystko działało jak należy. Nie ukrywam że chciałbym kupić 100% serię w bdb stanie. Cena jak narazie nie gra roli, a chciałbym kupić coś blisko :)
Awatar użytkownika
turkus
Lex Driver
Posty: 508
Rejestracja: 11 cze 2013, o 21:25
Model Lexusa: is 300 SC
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [Lexus IS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: turkus »

medyss pisze:właśnie tam chciałem jechać ;) Hmm to trzeba skombinować miernik lakieru w takim razie.
Miernik to podstawa zawsze :)
żuk pisze:(...)
forest pisze: tylko kiere masz dwukolorową czy deche też?
wersja EU czy US?
Kilka postów wcześniej turkus pisała, że deska była dwukolorowa ale została przemalowana.
Wersja EU. SportCross z 2001, ale one nie przechodziły liftu (zresztą reszta elementów typu grill, obudowy głośników, podłokietnik itp jest typowo poliftowa). Mam te zielonkawe plastiki na drzwiach i mam 2 kolorową kierę, deska na moje oko była przemalowana - wychodzi jaśniejsze w miejscach, gdzie jest zadrapana (nieumiejętne dłubanie przez poprzedniego właściciela, jak mniemam), i to czarne malowanie na desce jest takie trochę "gumowane" - dużo przyjemniejsze w dotyku, niż plastiki na drzwiach. Dlatego zdziwiłam się, kiedy napisałeś forest, że dwukolorowa kiera = przedlift, mi się wydawało do tej pory, że dwukolorowa kiera = sport...
żuk pisze:
medyss pisze:http://allegro.pl/lexus-is200-stan-idea ... 11669.html

Widać że tapicerka już przyterta no ale chcę go zobaczyć z bliska.
Jak na deklarowane 177 tys. to faktycznie fotel kierowcy ni wygląda najlepiej.
Wiesz co tam rzeczywiście skóra jest taka sobie, ale na przykład alcantary bym się nie czepiała - ona ma to do siebie, że koszmarnie wychodzi na zdjęciach jeśli "włos" jest zaczesany w drugą stronę - zobacz sobie moje zdjęcia z wątku o dywanikach, jak je obejrzałam to stwierdziłam, że uznacie, że moje auto ma nastukane z 500k :P Alcantara jest wyjątkowo niefotogeniczna ;)
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: [Lexus IS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: forest »

hmm... Twój SC to sport?
masakra, już trudno się w tym połapać ;) jest jeszcze kiera cała czarna ale zamiast tego zielonkowatego koloru jest czarna skora perforowana

może IS300 miały dwukolor, ale napewno jeżeli kiera jest dwukolorowa to bankowo decha też musi taka być
SC430 '2002
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: [Lexus IS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: michalllw »

forest pisze:hmm... Twój SC to sport?
masakra, już trudno się w tym połapać ;) jest jeszcze kiera cała czarna ale zamiast tego zielonkowatego koloru jest czarna skora perforowana

może IS300 miały dwukolor, ale napewno jeżeli kiera jest dwukolorowa to bankowo decha też musi taka być
Ja mam sporta z dwukolorową kierą i dechą jednokolorową :laugh1:
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
Awatar użytkownika
Rafał
Lex user
Posty: 183
Rejestracja: 26 sie 2013, o 21:13
Model Lexusa: duży i ciężki
Skąd:: WWA
Kontakt:

Re: [Lexus IS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: Rafał »

forest pisze:jest jeszcze kiera cała czarna ale zamiast tego zielonkowatego koloru jest czarna skora perforowana
Tak wygląda zwykła kiera z przedlifta, na poliftowej jest skóra z jednego kawałka (gładka).
Awatar użytkownika
turkus
Lex Driver
Posty: 508
Rejestracja: 11 cze 2013, o 21:25
Model Lexusa: is 300 SC
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [Lexus IS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: turkus »

forest pisze:hmm... Twój SC to sport?
Si :)
michalllw pisze:
forest pisze:hmm... Twój SC to sport?
masakra, już trudno się w tym połapać ;) jest jeszcze kiera cała czarna ale zamiast tego zielonkowatego koloru jest czarna skora perforowana

może IS300 miały dwukolor, ale napewno jeżeli kiera jest dwukolorowa to bankowo decha też musi taka być
Ja mam sporta z dwukolorową kierą i dechą jednokolorową :laugh1:
I nie przemalowaną? :)
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: [Lexus IS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: michalllw »

Nie , po lifcie chyba wszystkie były w jednym kolorze
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
medyss
Lex Driver
Posty: 510
Rejestracja: 17 lis 2013, o 17:11
Model Lexusa: IS 200 Classic
Skąd:: mazowsze
Kontakt:

Re: [Lexus IS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: medyss »

dzięki chłopaki że rozstrzygacie temat z kierami i deskami :D Jutro jadę do płocka i mam nadzieję że uda mi się kupić wreszcie wymarzonego is200 :)
P.S. Jadę bez miernika bo nie mam od kogo pożyczyć, zdaje się na własną intuicję co do wypadkowości i szczegółowo wprawne oko :P
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: [Lexus IS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: forest »

medyss pisze:dzięki chłopaki że rozstrzygacie temat z kierami i deskami :D
no... tak to roztrzygnięte że więcej pytań niż odpowiedzi :laugh1: :mad:
SC430 '2002
Awatar użytkownika
turkus
Lex Driver
Posty: 508
Rejestracja: 11 cze 2013, o 21:25
Model Lexusa: is 300 SC
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [Lexus IS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: turkus »

michalllw pisze:Nie , po lifcie chyba wszystkie były w jednym kolorze
Zaraz sie okaze, ze jednak moja zawsze byla czarna a ja po prostu slepa jestem :) w sumie na sleposc nawet mam papiery, wiec wszystko by sie zgadzalo :D
Zablokowany

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości