Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
ODPOWIEDZ
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1346
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: Klaudiusz »

Maiej_NX300 pisze:Cześć,

W związku z zakupem nowego iPhone'a (14 pro) mam pytanie do użytkowników nowych NXów.
Czy Wam też nie działa ładowanie indukcyjne (co chwilę przerwa i dioda miga na zółto), pytanie skierowane to właścicieli iPhone 13 i 14 wydaje mi się że to kwestia wystających aparatów, mój poprzedni 11 pro działa bez zarzutu
Dzieki ze naswietliles problem. Mialem zonie kupic iPhone 14 pro na gwiazdke. Ale kupie jej paczke skarpetek i wysle linka do tego posta.


NX350h Presige Design Tazuna - Sonic white. 31.12.2021.
Tomasz76
Lex user
Posty: 238
Rejestracja: 19 lut 2022, o 20:31
Model Lexusa: NX350h Omotenashi, ES300h
Skąd:: Wielkopolska
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: Tomasz76 »

Czy w ogóle czytacie forum? Już od dawna piszę o problemach z ładowaniem IPhonów. Ostatnio dwie strony wcześniej.
vki
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 28 lis 2021, o 21:28
Model Lexusa: NX 350h
Skąd:: Legnica
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: vki »

Klaudiusz pisze: 20 lis 2022, o 17:54
Maiej_NX300 pisze:Cześć,

W związku z zakupem nowego iPhone'a (14 pro) mam pytanie do użytkowników nowych NXów.
Czy Wam też nie działa ładowanie indukcyjne (co chwilę przerwa i dioda miga na zółto), pytanie skierowane to właścicieli iPhone 13 i 14 wydaje mi się że to kwestia wystających aparatów, mój poprzedni 11 pro działa bez zarzutu
Dzieki ze naswietliles problem. Mialem zonie kupic iPhone 14 pro na gwiazdke. Ale kupie jej paczke skarpetek i wysle linka do tego posta.


NX350h Presige Design Tazuna - Sonic white. 31.12.2021.

 
Na stronie 346 instrukcji multimedialnej lexusa są wymienione iPhony ale tylko od modeli12 w dół
 
gfr
Lex user
Posty: 81
Rejestracja: 30 sty 2022, o 14:20
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Jabłonna
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: gfr »

Tomasz76 pisze: 20 lis 2022, o 22:00 Czy w ogóle czytacie forum? Już od dawna piszę o problemach z ładowaniem IPhonów. Ostatnio dwie strony wcześniej.

 
Ja odebrałem samochód we wtorek i myślałem że problemy z ładowaniem są już rozwiązane, i mam jakąś pozmianową ładowarkę. Niestety mój telefon też się nie ładuje (13 Pro Max).
Tomasz76
Lex user
Posty: 238
Rejestracja: 19 lut 2022, o 20:31
Model Lexusa: NX350h Omotenashi, ES300h
Skąd:: Wielkopolska
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: Tomasz76 »

Wygląda więc na to, że nadal problem nie został rozwiązany. Zobaczymy, czy u mnie pomoże wymiana ładowarki.
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1346
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: Klaudiusz »

Tomasz76 pisze:Wygląda więc na to, że nadal problem nie został rozwiązany. Zobaczymy, czy u mnie pomoże wymiana ładowarki.
A jakas naklejka mag safe? Plus dedykowane etui


NX350h Presige Design Tazuna - Sonic white. 31.12.2021.
whero
Lex Driver
Posty: 464
Rejestracja: 12 paź 2021, o 14:20
Model Lexusa: rx, gs, nx
Skąd:: Pomorskie
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: whero »

Klaudiusz pisze: 21 lis 2022, o 19:41
Tomasz76 pisze:Wygląda więc na to, że nadal problem nie został rozwiązany. Zobaczymy, czy u mnie pomoże wymiana ładowarki.
A jakas naklejka mag safe? Plus dedykowane etui


NX350h Presige Design Tazuna - Sonic white. 31.12.2021.

 
równie łatwo można chyba po prostu ładowarkę magsafe podłączyć pod usb i przymocować w dowolnym miejscu
 
gfr
Lex user
Posty: 81
Rejestracja: 30 sty 2022, o 14:20
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Jabłonna
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: gfr »

Odebrałem samochód w zeszły wtorek, więc zdecydowałem napisać parę słów od siebie. Generalnie auto fajne i chyba spełnia moje oczekiwania. Na pewno na plusy wyciszenie, system multimedialny, jakość ekranów, miła w dotyku skóra i takie smaczki jak bezszelestne działanie zamków, działanie szyb i oczywiście bardzo niskie spalanie. W porannych warszawskich korkach jestem w stanie osiągnąć 6 litrów co jest wynikiem imponującym. Mam wersję F-sport i myślałem szczerze mówiąc że będzie większa różnica w pracy zawieszenia pomiędzy trybami jazdy.
Ogólnie auto prowokuje do spokojnej jazdy i to jest OK. Z minusów, bądź rzeczy dziwnych, które mnie zaskoczyły to przede wszystkim niepotrzebne oszczędności: Lusterko lewe jest samościemniające, ale prawe już nie, klamki zewnętrzne są podświetlane z przodu, ale z tyłu nie, z podświetleniami dołów drzwi to samo. Nie wiem po co takie oszczędności, mnie to dziwi. Podobnie jest z wycieraczkami - zamontowane są takie starego typu z metalową konstrukcją a nie bezprzegubowe. Swoją drogą - czy u Was też lewa wycieraczka nie dochodzi do słupka podczas pracy i pozostawia spore nie wytarte pole ?

Jeszcze jedna istotna rzecz dla tych, którzy zamówili hak, ja się o tym dowiedziałem niestety dopiero przy odbiorze: jak się zamówi hak to nie działa bezdotykowe otwieranie klapy bagażnika. Trzeba zamontować jakąś dodatkową listwę, co oczywiście kosztuje dodatkowe pieniądze.
NEONX
Lex user
Posty: 248
Rejestracja: 8 gru 2021, o 00:44
Model Lexusa: NX
Skąd:: Wawa
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: NEONX »

gfr pisze:Odebrałem samochód w zeszły wtorek, więc zdecydowałem napisać parę słów od siebie. Generalnie auto fajne i chyba spełnia moje oczekiwania. Na pewno na plusy wyciszenie, system multimedialny, jakość ekranów, miła w dotyku skóra i takie smaczki jak bezszelestne działanie zamków, działanie szyb i oczywiście bardzo niskie spalanie. W porannych warszawskich korkach jestem w stanie osiągnąć 6 litrów co jest wynikiem imponującym. Mam wersję F-sport i myślałem szczerze mówiąc że będzie większa różnica w pracy zawieszenia pomiędzy trybami jazdy.
Ogólnie auto prowokuje do spokojnej jazdy i to jest OK. Z minusów, bądź rzeczy dziwnych, które mnie zaskoczyły to przede wszystkim niepotrzebne oszczędności: Lusterko lewe jest samościemniające, ale prawe już nie, klamki zewnętrzne są podświetlane z przodu, ale z tyłu nie, z podświetleniami dołów drzwi to samo. Nie wiem po co takie oszczędności, mnie to dziwi. Podobnie jest z wycieraczkami - zamontowane są takie starego typu z metalową konstrukcją a nie bezprzegubowe. Swoją drogą - czy u Was też lewa wycieraczka nie dochodzi do słupka podczas pracy i pozostawia spore nie wytarte pole ?

Jeszcze jedna istotna rzecz dla tych, którzy zamówili hak, ja się o tym dowiedziałem niestety dopiero przy odbiorze: jak się zamówi hak to nie działa bezdotykowe otwieranie klapy bagażnika. Trzeba zamontować jakąś dodatkową listwę, co oczywiście kosztuje dodatkowe pieniądze.
Ale chodzi o tzw kopnięcie , czy przyciski na klapie też nie działają...

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

mzooledz
Lex user
Posty: 26
Rejestracja: 16 lis 2021, o 00:11
Model Lexusa: NX 350h
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: mzooledz »

Co do wycieraczki to tak u mnie jest tak samo. Zwróciłem na to uwagę przy przeglądzie czy da sią to jakoś wyregulować i trochę poprawili ale niewiele. Dowiedziałem się że jest tak dlatego ponieważ podczas deszczu i szybkiego trybu wycieraczka dochodzi znacznie bliżej do słupka wiec po wyregulowaniu tak aby dochodziła bliżej słupka w wolnym trybie podczas włączenia szybkiego uderzała by w słupek. Dziwne. Czy w innych samochodach też tak jest? JEstem juz po 22tysiącach kilometrów przejechanych i mimo paru małych mankamentów jestem bardzo zadowolony.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości