Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
ODPOWIEDZ
whero
Lex Driver
Posty: 471
Rejestracja: 12 paź 2021, o 14:20
Model Lexusa: rx, gs, nx
Skąd:: Pomorskie
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: whero »

znalazłem niegodność chyba wszystkich odbieranych nx'ów ze specyfikacją podaną przez producenta - z tego co rozumiem aplikacja Lexus link nie pozwala na otworzenie pojazdu za jej pomocą co jest niezgodne z deklaracjami sprzedających / informacjami podanymi ~ https://www.lexusnews.eu/pl/?Itemid=Array&rrrcontentitemid=1115-item-nowy-lexus-nx-jeszcze-szybsze-i-bardziej-inteligentne-multimedia-z-uslugami-lacznosci

czy ktoś pracujący w salonie Lexus/Toyota mógłby się wypowiedzieć? być może jest to błąd konfiguracji samochodu/aplikacji i trzeba coś przedstawić z poziomu dealera aby uzyskać taką funkcjonalność? czy jest to funkcja nie dostępna/ nie istniejącą?
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1354
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: Klaudiusz »

whero pisze:znalazłem niegodność chyba wszystkich odbieranych nx'ów ze specyfikacją podaną przez producenta - z tego co rozumiem aplikacja Lexus link nie pozwala na otworzenie pojazdu za jej pomocą co jest niezgodne z deklaracjami sprzedających / informacjami podanymi ~ https://www.lexusnews.eu/pl/?Itemid=Array&rrrcontentitemid=1115-item-nowy-lexus-nx-jeszcze-szybsze-i-bardziej-inteligentne-multimedia-z-uslugami-lacznosci

czy ktoś pracujący w salonie Lexus/Toyota mógłby się wypowiedzieć? być może jest to błąd konfiguracji samochodu/aplikacji i trzeba coś przedstawić z poziomu dealera aby uzyskać taką funkcjonalność? czy jest to funkcja nie dostępna/ nie istniejącą?
Błąd 404
Nie znaleziono komponentu.


Nx350h 29.12.2021 prestige design tazuna
Pkost
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 10 gru 2022, o 09:17
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: glogow
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: Pkost »

U mnie można otwierać i zamykać zdalnie przez app
NEONX
Lex user
Posty: 248
Rejestracja: 8 gru 2021, o 00:44
Model Lexusa: NX
Skąd:: Wawa
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: NEONX »

https://elektrowoz.pl/porady/zamowilem- ... zytelnika/

Haki coś pechowe..:) nie tylko w Lexusie

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

whero
Lex Driver
Posty: 471
Rejestracja: 12 paź 2021, o 14:20
Model Lexusa: rx, gs, nx
Skąd:: Pomorskie
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: whero »

Pkost pisze: 22 sty 2023, o 15:06 U mnie można otwierać i zamykać zdalnie przez app

 
możesz pokazać?
Pkost
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 10 gru 2022, o 09:17
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: glogow
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: Pkost »

Przepraszam nie działa :) to że była opcja otwórz to nie znaczy ze się da. Spróbowałem i się nie da :)
whero
Lex Driver
Posty: 471
Rejestracja: 12 paź 2021, o 14:20
Model Lexusa: rx, gs, nx
Skąd:: Pomorskie
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: whero »

Pkost pisze: 22 sty 2023, o 17:59 Przepraszam nie działa :) to że była opcja otwórz to nie znaczy ze się da. Spróbowałem i się nie da :)

 
u mnie chyba nawet się nie wyświetla... tam gdzie masz zamkniętą kłódkę / pokazuje status że auto zamknięte było na pamięć coś od otwierania? 
problematyczne u mnie jest to że planowaliśmy lekko z tej funkcjonalności korzystać ... trzeba będzie jutro przedzwonić i się dowiedzieć więcej
 
whero
Lex Driver
Posty: 471
Rejestracja: 12 paź 2021, o 14:20
Model Lexusa: rx, gs, nx
Skąd:: Pomorskie
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: whero »

Klaudiusz pisze: 22 sty 2023, o 12:47
whero pisze:znalazłem niegodność chyba wszystkich odbieranych nx'ów ze specyfikacją podaną przez producenta - z tego co rozumiem aplikacja Lexus link nie pozwala na otworzenie pojazdu za jej pomocą co jest niezgodne z deklaracjami sprzedających / informacjami podanymi ~ https://www.lexusnews.eu/pl/?Itemid=Array&rrrcontentitemid=1115-item-nowy-lexus-nx-jeszcze-szybsze-i-bardziej-inteligentne-multimedia-z-uslugami-lacznosci

czy ktoś pracujący w salonie Lexus/Toyota mógłby się wypowiedzieć? być może jest to błąd konfiguracji samochodu/aplikacji i trzeba coś przedstawić z poziomu dealera aby uzyskać taką funkcjonalność? czy jest to funkcja nie dostępna/ nie istniejącą?
Błąd 404
Nie znaleziono komponentu.


Nx350h 29.12.2021 prestige design tazuna

 
przepraszam https://www.lexusnews.eu/pl/modele-lexu ... -lacznosci powinno działać

 
gfr
Lex user
Posty: 81
Rejestracja: 30 sty 2022, o 14:20
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Jabłonna
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: gfr »

A ja przed chwilą zamknąłem i otworzyłem samochód z aplikacji.
 
whero
Lex Driver
Posty: 471
Rejestracja: 12 paź 2021, o 14:20
Model Lexusa: rx, gs, nx
Skąd:: Pomorskie
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: whero »

gfr pisze: 23 sty 2023, o 10:28 A ja przed chwilą zamknąłem i otworzyłem samochód z aplikacji.
 


 
możesz pokazać jak wygląda przycisk od otwierania?
 
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ghotti i 4 gości