Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
NEONX
Lex user
Posty: 248
Rejestracja: 8 gru 2021, o 00:44
Model Lexusa: NX
Skąd:: Wawa
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: NEONX »

Zbliża się pół roku użytkowania i koniec licencji na Vodafone.
Ktoś przedłużał, jaki koszt, jakieś podpowiedzi czy warto w tej cenie
Założyłem dodatkowy alarm i teraz dylemat czy przedłużać umowę z Vodafone
Będę wdzięczny za inspiracje ...:)

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Ghotti
Lex Master
Posty: 1385
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: Ghotti »

arek44 pisze: 27 maja 2023, o 22:29 Czy ta metoda zabezpiecza samochód przed kradzieżą, na  tzw  metodę  "na walizkę", oraz " gameboy" https://www.youtube.com/shorts/Vhzj7v_6WtI   ????

 
 
 

 
Thx za tip nie ma tego komunikatu jak odpalić samochód po wyłączeniu keyless :) tak bym siedział i kombinował jak go odpalić. Wyłączam keyless jak jestem w dużym mieście profilaktycznie …. na szczęście rzadko 
 
350h omotenashi

26.11.2021 - zamówienie
12.05.2023 - odebrany
Ghotti
Lex Master
Posty: 1385
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: Ghotti »

Nex pisze: 26 maja 2023, o 20:37 Z tego co oglądałem w internecie to jak jedziesz na aktywnym tempomacie to wychylasz dźwignie kierunkowskazów i przytrzymujesz ok 3 sekundy i auto samo zmienia pas. Wychylasz ale nie włączasz (tak jak się włącza trzy mignięcia kierunków)

Taka funkcja bez sensu :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 
Właśnie przetestowałem. Działa tylko do 135/h …. -.- trzeba trzymać kierunek tak długo aż na hud się nie wyświetli info o sprawdzeniu otoczenia czy jakis tak. Wtedy już sam zmienia pass. Działa to Ok problem tylko prędkość 
350h omotenashi

26.11.2021 - zamówienie
12.05.2023 - odebrany
arek44
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 10 maja 2022, o 14:23
Model Lexusa: niestety brak
Skąd:: gdansk
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: arek44 »

Ghotti pisze: 28 maja 2023, o 13:29
arek44 pisze: 27 maja 2023, o 22:29 Czy ta metoda zabezpiecza samochód przed kradzieżą, na  tzw  metodę  "na walizkę", oraz " gameboy" https://www.youtube.com/shorts/Vhzj7v_6WtI   ????

 
 
 


 
Thx za tip nie ma tego komunikatu jak odpalić samochód po wyłączeniu keyless :) tak bym siedział i kombinował jak go odpalić. Wyłączam keyless jak jestem w dużym mieście profilaktycznie …. na szczęście rzadko 
 

Ghotti musisz przycisnąć kluczyk do przycisku start/stop, te srebrne kółeczko i wtedy auto odpali.
 
 
arek44
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 10 maja 2022, o 14:23
Model Lexusa: niestety brak
Skąd:: gdansk
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: arek44 »

Ghotti musisz przycisnąć kluczyk do przycisku start/stop, te srebrne kółeczko i wtedy auto odpali. Ponadto można to zrobić gdy wszystkie systemy, kontrolki, monitor sa włączone, a silnik nie pracuje, tzw stan ON i go uruchomić kluczykiem, a gdyby się nie udało to wejść powrotem w ustawienia i wyłączyć.
 
 
vki
Lex user
Posty: 120
Rejestracja: 28 lis 2021, o 21:28
Model Lexusa: NX 350h
Skąd:: Legnica
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: vki »

koloramat pisze: 26 maja 2023, o 07:37
vki pisze: 25 maja 2023, o 21:01 Sprawdziłem wczoraj linkiem, mój NX również objęty jest akcją zmiany oprogramowania modułu DCM (kod kampanii XGG78).
Już w lutym, jak byłem pytać o gumowe dywaniki w salonie w rejonie zamieszkania (kupowałem w innym) to sprzedawca już mi mówił, że jest akcja serwisowa związana z modułem DCM (może mieć wpływ na komunikację/informację-SOS po wypadku) i mogą mi zrobić aktualizację. W kwietniu byłem na zmianie oleju po 2 tyś. km w serwisie gdzie nabyłem auto i nic nie mówili o akcji z DCM.
Po wymianie oleju , filtra, śruby i uszczelki w aplikacji Lexus Link pod datą wymiany widnieje: NAPRAWA SAMOCHODU BEZ NAPRAW BLACHARSKICH. Podejrzewam , że może chodzi o $, która jest wyciągana od producenta.
Sama aplikacja gorsza od Lidla i Biedry.




 
OK, zakładam, jednak że pomimo niewykonania zmiany oprogramowania XGG78 aktualizacja w aplikacji Lexus LINK ostatnio przebytej trasy w Twoim przypadku działa sprawnie, czy też przestała działać od 19 maja 2023 r.  ?
 
 

 
Ku mojemu zaskoczeniu teraz pokazuje mi ostatnio przebytą trasę. Wcześniej był z tym problem. 
 
vki
Lex user
Posty: 120
Rejestracja: 28 lis 2021, o 21:28
Model Lexusa: NX 350h
Skąd:: Legnica
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: vki »

Do posiadaczy Lexusowego haka.
Czy dostaliście zabezpieczenie otworu na hak (zakupiony w salonie Lexusa) - zaślepkę zakładaną od dołu - chroniącą przed brudem. 
Ghotti
Lex Master
Posty: 1385
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: Ghotti »

arek44 pisze: 28 maja 2023, o 21:06 Ghotti musisz przycisnąć kluczyk do przycisku start/stop, te srebrne kółeczko i wtedy auto odpali. Ponadto można to zrobić gdy wszystkie systemy, kontrolki, monitor sa włączone, a silnik nie pracuje, tzw stan ON i go uruchomić kluczykiem, a gdyby się nie udało to wejść powrotem w ustawienia i wyłączyć.
 
 

 
Tak to wiem, trzeba przyłożyć kluczyć do przycisku i jest Ok 
350h omotenashi

26.11.2021 - zamówienie
12.05.2023 - odebrany
arek44
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 10 maja 2022, o 14:23
Model Lexusa: niestety brak
Skąd:: gdansk
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: arek44 »

Wydaje mi się, że nie musi być tego komunikatu. Ważne aby była opcja, z napisem INTELIGENTNY UKŁAD OTWIERANIA I URUCHAMIANIA. Po włączeniu tej opcji system START/STOP, działa tylko po dotyku go kluczykiem.
 
MDU
Lex user
Posty: 177
Rejestracja: 23 cze 2022, o 12:13
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: MDU »

Czy ktoś zamawiał z akcesoriów nakładkę przedniego zderzaka i tylny dyfuzor .? (dostępne do wersji poza Czy warto ktoś widział na żywo ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości