Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
Marslo
Lex user
Posty: 129
Rejestracja: 9 paź 2022, o 15:22
Model Lexusa: RX 450h+ , NX 450h+
Skąd:: Wlkp
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: Marslo »

Klaudiusz pisze: 30 maja 2023, o 19:54 Do skutku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk




 
Ja tez musialem druga w pilocie  zalozyc, pierwsza  nie odpalala auta. Troche mnie to zdziwilo bo dalem Duracella.
 
 
 
Ghotti
Lex Master
Posty: 1385
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: Ghotti »

Klaudiusz pisze: 30 maja 2023, o 19:54 Do skutku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


 
wiem iż robiłeś sobie jaja :D ale dałem szanse jeszcze raz. Wymieniłem nowego energizera na energizer ultimate lithium w kluczyku i alarmie i nadal to samo. Wsiadam, noga na hamulec start, zapinam pasy, kontrolki gasną "układ hybrydowy niegotowy" także to samo.
No dobra jadę mówię ujjjj dobrze, że chociaż z tym profilem się uspokoiło i nie woła już o hasło po sparowaniu kluczyka i telefonu z profilem. Nie minęło 30s od tej myśli "nie można zsynchronizować profilu wprowadź hasło" -.-

Ogólnie samochód super, ale te dwie rzeczy lekko irytują, to są naprawdę jakieś dwie kompletne pierdoły, które dla dobrego developera nie powinny mieć problemu szczególnie to z synchro profilu. To nie jest samochód za 100k tylko za 300k, nie robią samochodów od 5 lat tylko 100 lat, a więcej "smart" powiedzmy od 20 lat ... mogliby to naprawić, a jak rozmawiałem z Klaudiuszem to z vodafone u niego w Camry z 2019r jest to samo i ogólnie wszędzie są te narzekania na vodafone iż nie odpala od razu.
 
 
350h omotenashi

26.11.2021 - zamówienie
12.05.2023 - odebrany
gfr
Lex user
Posty: 81
Rejestracja: 30 sty 2022, o 14:20
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Jabłonna
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: gfr »

Haha, Ghotti w sumie to pocieszające, że w najnowszych egzemplarzach są te same, stare problemy  :biggrin2: ;-) 
U mnie profil średnio raz w miesiącu przestaje się synchronizować, a z Vodafone mam oczywiście to samo i żadna wymiana baterii nie pomaga, często za to ostatnio działa wyłącznie reset z pilota do Vodafone, bo włączanie i wyłączanie auta niestety nie pomaga. Bywa że siedzę w garażu kilka minut zanim z niego wyjadę. 
 
 
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1354
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: Klaudiusz »

gfr pisze:Haha, Ghotti w sumie to pocieszające, że w najnowszych egzemplarzach są te same, stare problemy  :biggrin2: ;-) 
U mnie profil średnio raz w miesiącu przestaje się synchronizować, a z Vodafone mam oczywiście to samo i żadna wymiana baterii nie pomaga, często za to ostatnio działa wyłącznie reset z pilota do Vodafone, bo włączanie i wyłączanie auta niestety nie pomaga. Bywa że siedzę w garażu kilka minut zanim z niego wyjadę. 
 
 
Jak wlaczasz auto i nie jest ready to wtedy zdejmij noge z pedalu hamulca i go wylacz. Kierownica i fotel wroca do pozycji zero i znowu noga na pedal i Start. U mnie zawsze za drugik razem odpala.

Ten sam problem zauwazylem w AUDI Q8 bedac na testach. I kurcze podoba mi sie to auto i nawet V6 w dieslu fajnie pracuje…

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ghotti
Lex Master
Posty: 1385
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: Ghotti »

gfr pisze: 1 cze 2023, o 09:12 Haha, Ghotti w sumie to pocieszające, że w najnowszych egzemplarzach są te same, stare problemy  :biggrin2: ;-) 
U mnie profil średnio raz w miesiącu przestaje się synchronizować, a z Vodafone mam oczywiście to samo i żadna wymiana baterii nie pomaga, często za to ostatnio działa wyłącznie reset z pilota do Vodafone, bo włączanie i wyłączanie auta niestety nie pomaga. Bywa że siedzę w garażu kilka minut zanim z niego wyjadę. 
 
 

 
tzn? co dokładnie się dzieje? :) i jak to naprawić? :D coś pamiętam na wydawaniu mowili jakby nie działał to trzeba przytrzymac przycisk na vodafone przez 3-5s i potem otworzyc samochod po 10s nastepnych, ale juz nie pamietam
350h omotenashi

26.11.2021 - zamówienie
12.05.2023 - odebrany
Ghotti
Lex Master
Posty: 1385
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: Ghotti »

Klaudiusz pisze: 1 cze 2023, o 09:16
gfr pisze:Haha, Ghotti w sumie to pocieszające, że w najnowszych egzemplarzach są te same, stare problemy  :biggrin2: ;-) 
U mnie profil średnio raz w miesiącu przestaje się synchronizować, a z Vodafone mam oczywiście to samo i żadna wymiana baterii nie pomaga, często za to ostatnio działa wyłącznie reset z pilota do Vodafone, bo włączanie i wyłączanie auta niestety nie pomaga. Bywa że siedzę w garażu kilka minut zanim z niego wyjadę. 
 


 
Jak wlaczasz auto i nie jest ready to wtedy zdejmij noge z pedalu hamulca i go wylacz. Kierownica i fotel wroca do pozycji zero i znowu noga na pedal i Start. U mnie zawsze za drugik razem odpala.

Ten sam problem zauwazylem w AUDI Q8 bedac na testach. I kurcze podoba mi sie to auto i nawet V6 w dieslu fajnie pracuje…

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


 
no to wiem :) czyli de facto wyłączam i włączam ponownie i wtedy działa.
 
350h omotenashi

26.11.2021 - zamówienie
12.05.2023 - odebrany
NEONX
Lex user
Posty: 248
Rejestracja: 8 gru 2021, o 00:44
Model Lexusa: NX
Skąd:: Wawa
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: NEONX »

Dostałem ofertę z Vodafone 3400 PLN za kolejne 36 miesięcy.
Jak.myslicie warto ??

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Ghotti
Lex Master
Posty: 1385
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: Ghotti »

Sam sobie odpowiedź ;) canlock 4800 dożywotnio
350h omotenashi

26.11.2021 - zamówienie
12.05.2023 - odebrany
NEONX
Lex user
Posty: 248
Rejestracja: 8 gru 2021, o 00:44
Model Lexusa: NX
Skąd:: Wawa
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: NEONX »

Mam już can Locka ale bez lokalizacji

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Ghotti
Lex Master
Posty: 1385
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: Ghotti »

To nie było lepiej od razu brać fulla z gps? :)
350h omotenashi

26.11.2021 - zamówienie
12.05.2023 - odebrany
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości