Zdjęcie limitera?

Problemy z silnikami dotyczące modelu NX
ODPOWIEDZ
Beckett_
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 10 lut 2022, o 18:57
Model Lexusa: NX 350h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Zdjęcie limitera?

Post autor: Beckett_ »

Czołem,

pytanie techniczne - czy ktoś zdejmował (czy się w ogóle da względem gwarancji itp.) limiter na vmax=200km/h?
Awatar użytkownika
machony79
Lex Driver
Posty: 461
Rejestracja: 30 sie 2020, o 15:22
Model Lexusa: NX200t
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: Zdjęcie limitera?

Post autor: machony79 »

Spróbuj najpierw jechać tyle suvem to się dowiesz po co taki ogranicznik. Realnie poleci 205 z GPS.Na liczniku będzie 210km/h.
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Zdjęcie limitera?

Post autor: Dawid0ss »

machony79 pisze:Spróbuj najpierw jechać tyle suvem to się dowiesz po co taki ogranicznik.
:laugh1:

btw.

Jechałem teraz w weekend do Płocka S7 i się śmiałem w głos. Wszyscy ładnie i równo jadą na tempomacie 100-110 i nikt się nie wychyla. Pełna kulturka :-)

Po jakimś czasie widzę, że jednak coś bardzo, bardzo powoli zaczyna się zbliżać. W końcu wyprzedza i mnie. Miał ustawione max ze 120, nie więcej. Patrzę, a to nowe M5 :laugh1:

Może jednak coś się zmieni w tym kraju.

Pozdrawiam
Dawid
Beckett_
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 10 lut 2022, o 18:57
Model Lexusa: NX 350h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Zdjęcie limitera?

Post autor: Beckett_ »

machony79 pisze:Spróbuj najpierw jechać tyle suvem to się dowiesz po co taki ogranicznik. Realnie poleci 205 z GPS.Na liczniku będzie 210km/h.
Mój obecny SUV sunie pod 220. Miałem wcześniej A6 i przy 230 na godzinę mogłem półszeptem rozmawiać z żoną, więc wiem co to oznacza i przeważnie jeżdżę w okolicy przepisów na autostradach, jednakże nie lubię takich twardych ograniczeń.

Wracając - da się/nie da się czy ono po prostu "wincyj nie pójdzie"?
Awatar użytkownika
machony79
Lex Driver
Posty: 461
Rejestracja: 30 sie 2020, o 15:22
Model Lexusa: NX200t
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: Zdjęcie limitera?

Post autor: machony79 »

Bardzo buja i auto jest podatne na boczne wiatry przez miękkie zawieszenie. Nie pomagają też takie balony 18".
Może na utwardzonym zawieszeniu i na 20" kołach będzie stabilniej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości