WyciszAuto.pl

ODPOWIEDZ
Estercar
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 7 sty 2022, o 00:43
Model Lexusa: Es300h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

WyciszAuto.pl

Post autor: Estercar »

Witam, zajmujemy się kompleksowym wyciszaniem samochodów. Mamy bardzo duże doświadczenie w marce Lexus oraz Toyota.
Chciałbym pokazać Wam bardzo fajny materiał związany z wyciszeniem Lexusa Es300h

Specjalnie dla Was mamy promocję -
-10% na każdą usługę
- auto zastępcze w cenie usługi

Zapraszamy do współpracy
https://wyciszauto.pl
OPM
Lex user
Posty: 63
Rejestracja: 18 paź 2021, o 11:37
Model Lexusa: LS 430
Skąd:: Tomaszów Lubelski
Kontakt:

Re: WyciszAuto.pl

Post autor: OPM »

Kurcze miałem nic nie pisać bo każdy ma prawo do reklamy, zwłaszcza motoryzacyjnej na forum motoryzacyjnym. Ale wyciszenie Lexusa? Serio? Obejrzałem film i niestety to mnie skłoniło do postu.
Cisza jest dla mnie ważna i sam ją sprawdzam. Przy 100km/h Touareg, LS430, GS 450h mk3, NX300h wszystkie miały podobny wynik ok 61,5 dB. Nowy Qashqai 62,5 dB, nawet głośna aktualna Ravka miała 64 dB. Wiem jak duże znaczenie na wynik może mieć rodzaj asfaltu czy przejeżdżające obok samochody. Pewnie mój sonometr też 10 półek niżej od tego z filmiku. Czy przypadkiem 64,8 dB z filmu w ES to nie jakaś jakaś manipulacja i ściema? Każdy chwali te auta za wyciszenie a tutaj wychodzi poziom hałasu na poziomie jakiejś Dacii i to nie wiem czy Dacii nie obrażam.
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: WyciszAuto.pl

Post autor: Dawid0ss »

OPM pisze:Kurcze miałem nic nie pisać bo każdy ma prawo do reklamy, zwłaszcza motoryzacyjnej na forum motoryzacyjnym. Ale wyciszenie Lexusa? Serio? Obejrzałem film i niestety to mnie skłoniło do postu.
Cisza jest dla mnie ważna i sam ją sprawdzam. Przy 100km/h Touareg, LS430, GS 450h mk3, NX300h wszystkie miały podobny wynik ok 61,5 dB. Nowy Qashqai 62,5 dB, nawet głośna aktualna Ravka miała 64 dB. Wiem jak duże znaczenie na wynik może mieć rodzaj asfaltu czy przejeżdżające obok samochody. Pewnie mój sonometr też 10 półek niżej od tego z filmiku. Czy przypadkiem 64,8 dB z filmu w ES to nie jakaś jakaś manipulacja i ściema? Każdy chwali te auta za wyciszenie a tutaj wychodzi poziom hałasu na poziomie jakiejś Dacii i to nie wiem czy Dacii nie obrażam.
Imo najważniejszy jest tutaj uzysk po całej operacji, a nie dokładność wskazania, o ile przy obu pomiarach używano tego samego urządzenia. 4db różnicy to przepaść (3db to podwojenie siły dźwięku). To tak jakbyś połączył hałas 60db z dwóch aut i dopiero wtedy otrzymujesz 63db.
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: WyciszAuto.pl

Post autor: carinus »

Nie wiem czy dobrze zauważyłem, że pomiar hałasu przed modyfikacją zrobiony na jakiejś dziurawej wylotówce, a drugie badanie wykonane w terenie miejskim, może jadąc po gładkim lepiku. Też chciałbym żeby auto było lepiej wyciszone ale też chciałbym zapłacić za efekt wyciszenia, niekoniecznie za wkład pracy i materiału bez oczekiwanego efektu.
Estercar
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 7 sty 2022, o 00:43
Model Lexusa: Es300h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: WyciszAuto.pl

Post autor: Estercar »

Oba pomiary robione na odcinku Łomianki - Czosnów na wylocie na Gdańsk.
Dla osób które zastanawiają się jaki efekt możemy uzyskać to zapraszamy do nas do firmy.
Mamy dwie nowe Skody Fabie i jedna z nich jest kompleksowo wyciszona.
Oczywiście proszę o kontakt wcześniej, żebym oba samochody miał na placu, myślę że krótka przejażdżka rozwieje wszystkie wątpliwości :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rabaty i promocje. Partnerzy forum.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości