Lexus GS 300 z USA co za nr na przegrodzie koło silnika

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
ODPOWIEDZ
andrju59
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 1 lis 2021, o 13:52
Model Lexusa: Gs300
Skąd:: JASŁO
Kontakt:

Lexus GS 300 z USA co za nr na przegrodzie koło silnika

Post autor: andrju59 »

Witam posiadam GS 300 z USA miałem ostatnio problem ma stacji diagnostycznej gdyż diagnosta nie uznał nr za szybą i naklejki na progu i drzwiach twierdząc, że to nie jest trwały element i nr powinien być na przegrodzie koło silnika a tam jest inny składa się z dwóch części JZS160~0176755 druga część się zgada z końcówką VIN i diagnosta stwierdził właśnie że tak nie może być nie uznał nr za szybą twierdząc że tabliczkę można sobie przymocować a naklejki przykleić i nie podbił przeglądu wpisując, że nr VIN brak kazał się udać do rzeczoznawcy który tani nie jest, więc moje pytanie czy ma ktoś GS 300 z USA i ma podobnie??? Czy tylko w moim egzemplarzu tak jest.
karole 10
Lex user
Posty: 79
Rejestracja: 18 maja 2018, o 10:46
Model Lexusa: Ls 430
Skąd:: RZESZÓW
Kontakt:

Re: Lexus GS 300 z USA co za nr na przegrodzie koło silnika

Post autor: karole 10 »

Wszystkie toyoty i lexusy z USA tak maja.Mialem gs 300 z 1999 r z USA nie miał wybitego nr vin na karoserii i corolla z USA tez nie ma.Diagnosta powinien sie doszkolić,bo większość aut z USA tak ma.
andrju59
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 1 lis 2021, o 13:52
Model Lexusa: Gs300
Skąd:: JASŁO
Kontakt:

Re: Lexus GS 300 z USA co za nr na przegrodzie koło silnika

Post autor: andrju59 »

Czyli ewidentnie popełnil błąd, teraz pytanie co zrobić żeby usunąć ten wpis co mi napierdzielił w papierach już nie chodzi mi o pieniądze tylko "czystą kartoteke"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości