Po jezdzie w miescie muli i wolno wchodzi na obroty

Problemy z silnikami dotyczące modelu LS
ODPOWIEDZ
Lexus460
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 18 paź 2019, o 08:16
Model Lexusa: LS460
Skąd:: -UK-
Kontakt:

Po jezdzie w miescie muli i wolno wchodzi na obroty

Post autor: Lexus460 »

Witam.Mam taki problem, ze jak pojezdze tylko w miescie kilka dni to auto (Lexus LS460 benzyna 2007 rok)po jakis paru dniach powoli wkreca na obroty, tym samym tracac osiagi.Pojade odrazu na autostrade przy wyzszej predkosci zero problemu i jak przejade doslownie 10 km-tyle moge najmniej i znow do miasta to jest ok.Mierzylem nawet przyspieszenie telefonem z innym kierowca i jest ponizej 6 sek a ma byc 5.7 sek do 100kmh, wiec jest ok.Auto na przyspieszanie reaguje normalnie.Potem znow pojezdze po miescie i znowu go muli.Bledow zadnych nie ma, katalizatory sa zdrowe i wymienilem obydwa tlumiki tylne kupione nowe w Lexusie, bo tamte juz byly podkorodowane, wiec i tak byly do wymiany.Obydwa filtry powietrza wymienilem na oryginalne z Lexusa.To sie dzieje tylko po jezdzie po miescie, a odrazu ustepuje jak sie go przegoni.Wyglada jak by sie cos zapychalo, ale co?Zdjelismy nawet u mechanika obydwie rury od kazdej strony bo to V8 jak juz byl zamulony, bo myslalem, ze to katy, wydech, tlumik, ale to nic nie zmienilo-dopiero jak pojechalem na autostrade to sie odmulil.Jakies sugestje?Bede bardzo wdzieczny.Auto mam prawie 2 lata i pierwszy raz mam cos takiego.Nic nie bylo kombinowane przy aucie, skrzynia chodzi normalnie.Dziekuje za wszelkie sugestje.
slesiu1971
Lex user
Posty: 23
Rejestracja: 26 lis 2020, o 17:55
Model Lexusa: ES330
Skąd:: Zabrze
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Po jezdzie w miescie muli i wolno wchodzi na obroty

Post autor: slesiu1971 »

Jaki jeżdżąc po mieście zaczyna ci zamulać to może sprawa jest prosta , sprawdź hamulce czy ci nie łapią w mieście często hamujesz i mogą nie puszczać hamulce.
ODPOWIEDZ

Wróć do „LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość