Pneumatyka rx350 2007r

Problemy dotyczące modelu RX
ODPOWIEDZ
jamilano
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 22 kwie 2020, o 09:14
Model Lexusa: Rx350
Skąd:: Lublin
Kontakt:

Pneumatyka rx350 2007r

Post autor: jamilano »

Dzień dobry ,
Mam lexusa rx350 z 07’ . Zawieszenie pneumatyczne z możliwością regulacji wysokości . Niestety od pewnego czasu poziomowanie nie działa tak jak powinno :(
najczęściej jest tak ze lewy przód jest w dole a pozostałe na maxa w gorze , lub lewy i prawy przód w dole a tył w gorze . Do tego najczęściej na desce mruga dioda OFF przy wskazaniu ustawienia poziomu zawieszenia .
Czy znacie problem i wiecie jak zaradzić ?

Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
teju15
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2020, o 21:42
Model Lexusa: RX300
Skąd:: Lublin
Kontakt:

Re: Pneumatyka rx350 2007r

Post autor: teju15 »

Siema. Poradziłeś sobie z problemem? Jak tak to co było przycyną opadającego przodu i mrugającej kontrolki off.
jamilano
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 22 kwie 2020, o 09:14
Model Lexusa: Rx350
Skąd:: Lublin
Kontakt:

Re: Pneumatyka rx350 2007r

Post autor: jamilano »

teju15 pisze:Siema. Poradziłeś sobie z problemem? Jak tak to co było przycyną opadającego przodu i mrugającej kontrolki off.
Do wymiany były poduszki amortyzatorów przód. Nie trzymały ciśnienia i układ przy tym wariował. Wysłałem je do regeneracji i do dzisiaj przód jest ok.
Za to pojawił się właśnie problem z tylnym amorek teraz on nie trzyma :) I zastanawiam się czy pojawiły się jakieś nowe rozwiązania w postaci jakichś zamienników czy pozostaje oryginał za 3K pln lub regeneracja za 1.5K od sztuki :/

jamilano
zbyh
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 7 sie 2018, o 08:03
Model Lexusa: RX 350
Skąd:: Pyrlandia
Kontakt:

Re: Pneumatyka rx350 2007r

Post autor: zbyh »

Cześć, mógłbyś powiedzieć gdzie dałeś do regeneracji te amortyzatory. Moje też puszczają i strasznie trzaskają i szukam jakiejś dobrej firmy która je zregeneruje. Jedną znalazłem w Gdańsku 2750 zł szt. Pozdrawiam
D&A
Lex user
Posty: 22
Rejestracja: 19 sie 2017, o 18:41
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Poland
Kontakt:

Re: Pneumatyka rx350 2007r

Post autor: D&A »

Cześć,
Jaką generacje macie Rx?
Jak coś mam wszytskie części jeśli chodzi o zawieszenie pneumatyczne.
zbyh
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 7 sie 2018, o 08:03
Model Lexusa: RX 350
Skąd:: Pyrlandia
Kontakt:

Re: Pneumatyka rx350 2007r

Post autor: zbyh »

Tak jak w tytule postu 2 gen.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości