Plandeka

Problemy, porady, sugestie.
ODPOWIEDZ
wasalister
Lex user
Posty: 43
Rejestracja: 9 cze 2019, o 10:45
Model Lexusa: GS300 MK2
Skąd:: Białystok
Kontakt:

Plandeka

Post autor: wasalister »

Witam. Na dniach kupuję swoją wymarzoną furę i chciałbym poznać waszą opinię na temat przykrywania samochodu plandeką. Moje auto będzie w dobrym stanie, nigdy nie malowane, ale niestety nie jestem w stanie zapewnić mu garażu, tylko będzie stać praktycznie cały czas pod chmurką. Chcę zabezpieczyć się przed wilgocią i słońcem i stąd chodzi mi po głowie temat plandeki. Ktoś go przerabiał? Czy to dobry pomysł? Czy plandeka nie poniszczy lakieru? Może są jakieś konkretne modele, które moglibyście polecić? Może macie jakieś inne, lepsze pomysły na zabezpieczenie samochodu, żeby służył jak najdłużej?
Pawcio1979
Lex Driver
Posty: 381
Rejestracja: 27 wrz 2017, o 18:31
Model Lexusa: GS300 MkII
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: Plandeka

Post autor: Pawcio1979 »

Gdzie będzie stało auto, nie masz możliwości innego zabezpieczenia niż plandeka?
Alkohol niszczy skórę........głównie na kolanach i łokciach.
wasalister
Lex user
Posty: 43
Rejestracja: 9 cze 2019, o 10:45
Model Lexusa: GS300 MK2
Skąd:: Białystok
Kontakt:

Re: Plandeka

Post autor: wasalister »

Na pewno będę nakładać zabezpieczenie nadwozia i podwozia. Sprzedawca robił jakieś tam detailingi, ale szczegóły będę znać w sobotę. Naprawdę ładna sztuka GS300 z 2003 roku. Auto będzie jeździć trasy Polska-Niemcy i z powrotem. W Niemczech będzie stało 3 tygodnie pod chmurą. Co do plandeki to spotkałem się z opiniami, że może bardziej zaszkodzić, niż pomóc, więc chciałem dopytać o opinię :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości