[ROZWIAZANIE] CHIPTUNING 8AR-FTS 200T

Tuning zawieszenia, silnika, układu napędowego
ODPOWIEDZ
pss
Lex Driver
Posty: 516
Rejestracja: 2 cze 2016, o 19:25
Model Lexusa: is200t
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: [ROZWIAZANIE] CHIPTUNING 8AR-FTS 200T

Post autor: pss »

chyba tylko https://ttimotorsportsusa.com/new-page :)
ew.

Lexus to ciężki temat...
str.rafal
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 6 sie 2018, o 10:26
Model Lexusa: IS200T
Skąd:: Opole
Kontakt:

Re: [ROZWIAZANIE] CHIPTUNING 8AR-FTS 200T

Post autor: str.rafal »

Robiłem chip w vag-tune u Mirka, mogę polecić, samochód jedzie dużo lepiej, dobra reakcja na gaz, zmieniam jeszcze intercooler i jadę na korektę
Awatar użytkownika
asmaxx
Lex user
Posty: 50
Rejestracja: 13 mar 2020, o 20:05
Model Lexusa: IS 200t
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: [ROZWIAZANIE] CHIPTUNING 8AR-FTS 200T

Post autor: asmaxx »

pss pisze:chyba tylko https://ttimotorsportsusa.com/new-page :)
ew.

Lexus to ciężki temat...
Pisałem do OVT 2 dni temu i odp :
We no longer sell maps or tunes for the IS200T.
vF Tuner will support the 8AR FTS 2.0T engine next month/

TTi jeszcze nie odp.

Czyli tak jak na fb może w kwietniu będzie można kupić od OVT. Panowie ktoś coś więcej na ten temat od siebie.
pss pisze:Robiłem chip w vag-tune u Mirka, mogę polecić, samochód jedzie dużo lepiej, dobra reakcja na gaz, zmieniam jeszcze intercooler i jadę na korektę
Wykres albo chociaż liczby po?

Dzięki
Amg997
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 11 lut 2020, o 17:16
Model Lexusa: Lexus is200t
Skąd:: Brodnica
Kontakt:

Re: [ROZWIAZANIE] CHIPTUNING 8AR-FTS 200T

Post autor: Amg997 »

Zastanawial się jeszcze ktoś może lub sam już to robił mianowicie chodzi mi o boxy od racechipa? Wiadomo boxy niby nie są za dobre ale ta marka ma duże doświadczenie i gdyby te boxy tak szkodziły to ludzie by ich nie kupowali !
Amg997
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 11 lut 2020, o 17:16
Model Lexusa: Lexus is200t
Skąd:: Brodnica
Kontakt:

Re: [ROZWIAZANIE] CHIPTUNING 8AR-FTS 200T

Post autor: Amg997 »

Na końcu miał być ? A nie !
ledziu
Lex Master
Posty: 2494
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: [ROZWIAZANIE] CHIPTUNING 8AR-FTS 200T

Post autor: ledziu »

asmaxx pisze: Czyli tak jak na fb może w kwietniu będzie można kupić od OVT. Panowie ktoś coś więcej na ten temat od siebie.
Ode mnie to że kupowałem graty w usa do 2jztów,3uzteów a teraz kupuje do zabawki typowo amerykańskiej i te ich pomiary można sobie wsadzić w d..e.

Do tego może żeby Cię uświadomić to stroiłem teraz auto z silnikiem i kompem rozpracowanym w najdrobniejszym detalu. Ten silnik jest używany w sporcie i ...żeby było ok. podczas strojenia wyjeździł ponad bak paliwa, auto spędziło 2dni hamka + droga, doszły detale typu chociażby podmianki dvek w zależności od materiału z którego są zrobione... doszły korekty świec + jakieś przewodziki i złączki i trzeciego dnia odebrałem auto.

A tu masz całkowicie nową konstrukcje silnikową, automatyczną skrzynię, sterownik zakpior denso, sterownik skrzyni i chcesz coś działać w porozumieniu z firmą z USA ???!!!

To życzę powodzonka... :piwko:
str.rafal
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 6 sie 2018, o 10:26
Model Lexusa: IS200T
Skąd:: Opole
Kontakt:

Re: [ROZWIAZANIE] CHIPTUNING 8AR-FTS 200T

Post autor: str.rafal »

280km 420nm, turbo hybrydowe od peruna, jednak temp w dolocie nie pozwoliła na więcej, zmieniam intercooler i dmuchany dalej
Awatar użytkownika
asmaxx
Lex user
Posty: 50
Rejestracja: 13 mar 2020, o 20:05
Model Lexusa: IS 200t
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: [ROZWIAZANIE] CHIPTUNING 8AR-FTS 200T

Post autor: asmaxx »

ledziu pisze:
asmaxx pisze: Czyli tak jak na fb może w kwietniu będzie można kupić od OVT. Panowie ktoś coś więcej na ten temat od siebie.
Ode mnie to że kupowałem graty w usa do 2jztów,3uzteów a teraz kupuje do zabawki typowo amerykańskiej i te ich pomiary można sobie wsadzić w d..e.

Do tego może żeby Cię uświadomić to stroiłem teraz auto z silnikiem i kompem rozpracowanym w najdrobniejszym detalu. Ten silnik jest używany w sporcie i ...żeby było ok. podczas strojenia wyjeździł ponad bak paliwa, auto spędziło 2dni hamka + droga, doszły detale typu chociażby podmianki dvek w zależności od materiału z którego są zrobione... doszły korekty świec + jakieś przewodziki i złączki i trzeciego dnia odebrałem auto.

A tu masz całkowicie nową konstrukcje silnikową, automatyczną skrzynię, sterownik zakpior denso, sterownik skrzyni i chcesz coś działać w porozumieniu z firmą z USA ???!!!

To życzę powodzonka... :piwko:
O takie odp walczyłem:) Napisałem o więcej szczegółów co i jak. Ponoć przysyłają do Ciebie program do odczytania, pozniej im odsyłasz i otrzymujesz program z kablem do wgrania.
Kto pyta nie błądzi. Drążę temat aż wydrążę. Vag tune będę dzwonił w wolnej chwili.
str.rafal
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 6 sie 2018, o 10:26
Model Lexusa: IS200T
Skąd:: Opole
Kontakt:

Re: [ROZWIAZANIE] CHIPTUNING 8AR-FTS 200T

Post autor: str.rafal »

Mirek z Vag-tune robił mi już wcześniej inny samochód, przez kilka lat nie miałem z nim problemu, druga rzecz to przy zmianie setupu samochodu zawsze możesz zrobić korektę softu, dlatego zmieniam chłodnice powietrza bo już przy seryjnym programie jest ciepło w dolocie, do tego wydech invidia q300 i korekta softu, dam znać co się udało uzyskać
Awatar użytkownika
asmaxx
Lex user
Posty: 50
Rejestracja: 13 mar 2020, o 20:05
Model Lexusa: IS 200t
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: [ROZWIAZANIE] CHIPTUNING 8AR-FTS 200T

Post autor: asmaxx »

str.rafal pisze:Mirek z Vag-tune robił mi już wcześniej inny samochód, przez kilka lat nie miałem z nim problemu, druga rzecz to przy zmianie setupu samochodu zawsze możesz zrobić korektę softu, dlatego zmieniam chłodnice powietrza bo już przy seryjnym programie jest ciepło w dolocie, do tego wydech invidia q300 i korekta softu, dam znać co się udało uzyskać
To kibicuję. Mocy i wydechu. Wrzuć linka jak Ci się będzie chciało po jak gada. Na kiedy masz termin?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning mechaniczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości