P1349

Problemy z silnikami dotyczące modelu IS
ODPOWIEDZ
krzyhu0210
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 30 cze 2015, o 00:26
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Piaseczno
Kontakt:

P1349

Post autor: krzyhu0210 »

Zapaliła mi się kontrolka CHECK i TRC mryga. Na komputerze wyszło że błąd P1349. Samochód trzyma obroty blisko 2500 . po skasowaniu błędu dobrze jest ok 2km i znowu. Wyjąłem elektrozawór oraz filierek i je wyczyściłem i nic nie pomaga. Czy jest możliwość że blokuje to się gdzieś na kole ? Czy jest możliwość sprawdzić czy elektrozawór działa ? :cenzura: Jakie napięcie powinno dochodzić na elektrozawór jak to sprawdzić ?
Awatar użytkownika
Dawid250286
Lex user
Posty: 71
Rejestracja: 11 lut 2014, o 17:30
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: Kawęczyn
Kontakt:

Re: P1349

Post autor: Dawid250286 »

Po odpaleniu na zimnym silniku jak auto będzie miało normalne obroty odłącz kostkę od zaworu i poczekaj jak się rozgrzeje jeżeli obroty silnika będą normalne czyli zawór się przycina, ja próbowałem to czyścić ale pomogło na krótką metę więc kupiłem Nowy i po problemie.
krzyhu0210
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 30 cze 2015, o 00:26
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Piaseczno
Kontakt:

Re: P1349

Post autor: krzyhu0210 »

Czy jest możliwe że przycina się w innym miejscu ? np na kole ? :hobby:
adamus901
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 27 kwie 2017, o 07:20
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Głogowiec
Kontakt:

Re: P1349

Post autor: adamus901 »

Witam.

wczoraj pojawil sie u mnie identyczny problem ( p1349 i skok na obroty) z tym ze za pierwszym razem zapalila sie kontrolka check i to wszystko. za kazdym razem na zimnym jest ok, dopiero po dobrym dogrzaniu pojawia sie problem (po okolo 10km) , po wypieciu zaworu zaczla migac trc, zawor rowniez wyczyscilem z filterkiem i nic. mozliwe jest zeby faktycznie ten zawor sie przycinal? pod aku 12v dziala bez zarzutu, nie przycina sie dziala swobodnie, nawet jak recznie przesuwam zawor,
czy moze problem byc po stronie sterownika? nie orientuje sie co nim steruje. czy ecu czy jakis przekaznik. ew moze gdzies z przplywem oleju jest problem??
moze ktos juz rozwiazal taki problem? chcialbym ominac kupno nowego ze wzgledu na cene. a uzywka ciezko dostepna

pzdr
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości