Cena za lpg

Wybór instalacji, pomoc techniczna, oraz wszystkie informacje związane z zakładaniem LPG do Lexusa GS
Fsport
Lex user
Posty: 36
Rejestracja: 4 lip 2017, o 16:53
Model Lexusa: Lexus gs 430
Skąd:: Wołczyn
Kontakt:

Re: Cena za lpg

Post autor: Fsport »

Fsport pisze:Napisalem w moim gs 430 wiec model zostal podany.Z pytaniem ile kazdy z posiadających taki silnik zaplacil za lpg. Moj przyklad 6000 zl. Nie pytalem czy ten co mi zaproponowano jest to dobry wybór bo sa juz te tematy poruszone. I pytanie kolejne bylo: Jakich firm zostaly użyte komponenty. Miłego wieczoru.
Awatar użytkownika
agiless
Lex user
Posty: 266
Rejestracja: 30 cze 2014, o 00:25
Model Lexusa: GS300 MKI
Skąd:: Skierniewice
Kontakt:

Re: Cena za lpg

Post autor: agiless »

Fsport pisze:
agiless pisze:Nie wyzywaj forumowiczów, bo możesz zostać bez odpowiedzi... Wg mnie do zadania pytania czasem trzeba się przygotować, czego i Tobie życzę.
Czy ja pisze po japonsku !? Ogarnij sie ! Mam prawo nie znać sie na tych nazwach napisalem to co mi zaoferowano to co zapamietalem oczekiwalem od was ceny w jakiej sie schowaliscie montujac ten gaz.
No ja mam się ogarnąć? Skoro twierdzisz, że się nie znasz, to zassaj trochę pokory i przestań się rzucać, bo zasadniczo pomagają ludzie mający wiedzę.
W tym wypadku zasadniczy wpływ na cenę końcową mają podzespoły, bo montaż u dobrego gazmena kosztować powinien tyle samo lub z minimalną odchyłką. W moim rejonie uczciwie zrobione v8 to ok 6kzł
Fsport
Lex user
Posty: 36
Rejestracja: 4 lip 2017, o 16:53
Model Lexusa: Lexus gs 430
Skąd:: Wołczyn
Kontakt:

Re: Cena za lpg

Post autor: Fsport »

Kolezko w kasze to sobie dmuchac nie pozwole za takie głupie teksty. Co za osły! ciekawila mnie wasza k... cena za wasze instalacje do aut aby porównać nic po za tym. Zamykam temat ! Szkoda mojego czasu aby sie dowiedziec w końcu ile.laskawie odpowiecie ole wylozyliscie za imstalacje.lpg. Pozdr.
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1776
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Cena za lpg

Post autor: Dawid0ss »

Fsport pisze:Kolezko w kasze to sobie dmuchac nie pozwole za takie głupie teksty. Co za osły! ciekawila mnie wasza k... cena za wasze instalacje do aut aby porównać nic po za tym. Zamykam temat ! Szkoda mojego czasu aby sie dowiedziec w końcu ile.laskawie odpowiecie ole wylozyliscie za imstalacje.lpg. Pozdr.
Narwanyś :lol:
klinikalpg.pl
Lex user
Posty: 212
Rejestracja: 28 maja 2017, o 00:00
Model Lexusa: LS400 UCF20
Skąd:: DC|
Kontakt:

Re: Cena za lpg

Post autor: klinikalpg.pl »

Rzekłbym, że 6k pln to całkiem dobra cena jak dla mnie :). Ja montuję do tych silników taniej, a nie sądzę iż gorzej.
Napisz - może być PW albo lepiej e-mail kto Ci oferował i z tego może wyniknie czy cena warta żądanych pieniędzy.
Tech jak najbardziej OK, reduktor od KME Gold GT wzwyż, wtryskiwacze Barracuda 130. Zdjęcie kolektora do nawiertów etc.
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: Cena za lpg

Post autor: carinus »

Fsport pisze:Kolezko w kasze to sobie dmuchac nie pozwole za takie głupie teksty. Co za osły! ciekawila mnie wasza k... cena za wasze instalacje do aut aby porównać nic po za tym. Zamykam temat ! Szkoda mojego czasu aby sie dowiedziec w końcu ile.laskawie odpowiecie ole wylozyliscie za imstalacje.lpg. Pozdr.
Przez chwilę poczułem się jakbym był na forum fanów niemieckiej motoryzacji.Obrażasz ludzi za to że nie mogą Ci pomóc,bo nie dasz sobie pomóc.Zamiast zadzwonić do gazownika i dostać listę komponentów,na podstawie której można wywnioskować z grubsza co to będzie,rzucasz obelgi nawet gdy ktoś próbuje jednak pomóc.Może warto ochłonąć albo zmienić towarzystwo.
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: Cena za lpg

Post autor: michalllw »

klinikalpg.pl pisze: Tech jak najbardziej OK, reduktor od KME Gold GT wzwyż, wtryskiwacze Barracuda 130. Zdjęcie kolektora do nawiertów etc.
Ja zapłaciłem za to 6k i jestem zadowolony, tzn jedzie i nie mrugają kontrolki :biggrin2:
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
Awatar użytkownika
agiless
Lex user
Posty: 266
Rejestracja: 30 cze 2014, o 00:25
Model Lexusa: GS300 MKI
Skąd:: Skierniewice
Kontakt:

Re: Cena za lpg

Post autor: agiless »

klinikalpg.pl pisze:Rzekłbym, że 6k pln to całkiem dobra cena jak dla mnie :). Ja montuję do tych silników taniej, a nie sądzę iż gorzej.
Napisz - może być PW albo lepiej e-mail kto Ci oferował i z tego może wyniknie czy cena warta żądanych pieniędzy.
Tech jak najbardziej OK, reduktor od KME Gold GT wzwyż, wtryskiwacze Barracuda 130. Zdjęcie kolektora do nawiertów etc.
Widziałem Twój montaż na lpg forum, bardzo fajnie to wyszło. Wiem, że można taniej i nawet by pasowało, ale w nie swoje portfele nie zaglądam :)
tofex
Lex user
Posty: 165
Rejestracja: 8 lis 2011, o 08:24
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: Cena za lpg

Post autor: tofex »

Szkoda męczyć klawiaturę, żeby odpisać "koledze" fsport....Większego buraka dawno tu nie było, masa zapytań bez żadnych konkretów, oraz kupa żali i pretensji.
Poziom inteligencji równy posiadaczowi golfa III, z całym szacunkiem dla modelu VW.
Awatar użytkownika
agiless
Lex user
Posty: 266
Rejestracja: 30 cze 2014, o 00:25
Model Lexusa: GS300 MKI
Skąd:: Skierniewice
Kontakt:

Re: Cena za lpg

Post autor: agiless »

@Yarecki- ja już młodzieniaszek nie jestem, a w tym przypadku pokora jest potrzebna założycielowi wątku. W temacie lansowania, nie wiem o czym piszesz, nikomu nie proponuję między słowami swoich usług. Przekazać mogę jedynie bezpłatnie swoją wiedzę jaką zdobyłem, poświęcając swój czas, ale podstawa to kultura i szacunek dla człowieka za chęć pomocy, a nie wyzywanie od chwastów itp..
W temacie Twina- masz rację, to dobry reduktor tyle, że jeśli klapki będą nawet ze złota, to nic nie poradzą na najszybciej starzejące się membrany.
Zablokowany

Wróć do „Instalacje Gazowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości