Wydech z kwasowki ls430

Problemy z silnikami dotyczące modelu LS
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Wydech z kwasowki ls430

Post autor: owczar »

Hej,

Czy ktoś może już robił lub planuje zrobić tlumiki do Ls430.

Jedyny zamiennik to ten od pesli, ale jakoś nie jestem przekonany do niego. Może jakieś zamówienie grupowe?

Mnie póki co interesują tylko tlumiki końcowe.
Awatar użytkownika
KRYSPIN_lex
Lex user
Posty: 117
Rejestracja: 28 gru 2016, o 17:02
Model Lexusa: RX330 GS....
Skąd:: Płock
Kontakt:

Re: Wydech z kwasowki ls430

Post autor: KRYSPIN_lex »

Mogę podpytać u mojego kolegi który robi wydechy i pare innych tematów.

Nawet miałem do niego podjechać w temacie wydechu do LS430.

Co Cię interesuje... coś głośniejszego czy raczej standard?

https://www.facebook.com/MTG-601232599998212/?fref=ts
GS300 MK2 angol i EU na śrubki .... priv
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Wydech z kwasowki ls430

Post autor: owczar »

Im ciszej tym lepiej.

Gadałem właśnie z pesla. Dostał od Rey-a wydech w dobrym stanie do przedlifta i ma zrobić w przyszłym tygodniu na wzór żeby pasowało idealnie.
Powiedział że z kwasowki też może zrobić ale twierdz że na pewno będzie glosniej.
On robi ze stali powlekanej aluminium.
Arkadyx
Lex user
Posty: 103
Rejestracja: 1 gru 2014, o 22:32
Model Lexusa: GS 300 mk3 2009
Skąd:: Warszawa/Wołomin
Kontakt:

Re: Wydech z kwasowki ls430

Post autor: Arkadyx »

owczar pisze:Im ciszej tym lepiej.

Gadałem właśnie z pesla. Dostał od Rey-a wydech w dobrym stanie do przedlifta i ma zrobić w przyszłym tygodniu na wzór żeby pasowało idealnie.
Powiedział że z kwasowki też może zrobić ale twierdz że na pewno będzie glosniej.
On robi ze stali powlekanej aluminium.
Ja właśnie założyłem kupiony od Rikiego wydech z kwasówki. Na razie co prawda tylko końcowe tłumiki , ale nie zauważyłem żeby było głośniej niż na oryginalnych.Jest cisza :dirol:
Odebrałem dzisiaj z aso uszczelki i śruby do montażu za katalizatorami,ale według gostka od wydechów po montażu całości nie powinno się dużo zmienić
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Wydech z kwasowki ls430

Post autor: owczar »

Słyszę taka opinie drugi raz dlatego się zastanawiam. A w jakim stanie miałeś stare? Skąd riki miał kwasowki do Ls430?

Pamiętam że jak kupiłem swojego to niezależnie czy jechałem jednostajnie czy przyspieszalem to głośność wydechu była bez zmian. Jedynie silnik było słychać bardziej. Teraz od góry są już spore przedmuchy.
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Wydech z kwasowki ls430

Post autor: owczar »

Jeśli chodzi o śruby i uszczelki, to są dostępne zamienniki bosala. Jakość bardzo dobra. Biorąc pod uwagę jak wyglądały oem po kilku latach, to oryginalne szału nie robią :)
muzz
Lex Driver
Posty: 520
Rejestracja: 4 kwie 2015, o 20:44
Model Lexusa: IS200
Skąd:: WWA
Kontakt:

Wydech z kwasowki ls430

Post autor: muzz »

Ja do swojego GS430 założyłem tył z kwasowki. Tłumiki przelotowe. I głośniej jest tylko jak się porządnie na autostradzie wygrzeja. Porządnie to mam na myśli jazdę z prędkością 170 i więcej. Wtedy przy ponownym rozpędzaniu lepiej je słychać. Poza tym raczej nie zmienił się dźwięk.
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Wydech z kwasowki ls430

Post autor: owczar »

Ktoś Ci robił na wymiar? Jaki koszt?

Mnie właśnie mój najbardziej irytuje przy takich sytuacjach. Przykładowo zwolnię i zaczynam przyśpieszać do prędkości przelotowej. Ciekaw jestem jakby się zachowywał wydech z kwasówki ale nie przelotowy.
Arkadyx
Lex user
Posty: 103
Rejestracja: 1 gru 2014, o 22:32
Model Lexusa: GS 300 mk3 2009
Skąd:: Warszawa/Wołomin
Kontakt:

Re: Wydech z kwasowki ls430

Post autor: Arkadyx »

owczar pisze:Słyszę taka opinie drugi raz dlatego się zastanawiam. A w jakim stanie miałeś stare? Skąd riki miał kwasowki do Ls430?

Pamiętam że jak kupiłem swojego to niezależnie czy jechałem jednostajnie czy przyspieszalem to głośność wydechu była bez zmian. Jedynie silnik było słychać bardziej. Teraz od góry są już spore przedmuchy.
Ano jakoś trafiłem, nawet je wystawił tutaj.Wydech z kwasówki jest z tej firmy https://www.longlife.co.uk/ Moje stare nie mają dziur , ale jak zostały zdjęte to w środku była grzechotka. Mogę Ci je sprezentować jak chcesz ;)
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Wydech z kwasowki ls430

Post autor: owczar »

Hehe, zamienić siekierkę na kijek ;)

No to trafiłeś. Nie widziałem, że wystawiał :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości