[Ostrzeżenie] wojtekb93

W tym dziale ostrzegamy lub chwalimy użytkowników za przeprowadzone transakcje na naszym forum.
LexLuther
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 5 kwie 2016, o 16:08
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Śląsk Cieszyński
Kontakt:

Re: [Ostrzeżenie] wojtekb93

Post autor: LexLuther »

No cóż ,niestety nie wiedziałem że ten typek pisze tutaj z konta "wojtekb93" i dałem się oszukać w grudniu zeszłego roku. Zakupiłem felgę zapas który podobno wysłał i dalej chyba nie muszę nic dodawać.
Ok Panowie teraz sprawa ma się tak, ja to zgłaszam. Nie popuszczę, mój znajomy miał identyczną sprawę i nie dość że gość zwrócił mu kasę z przeprosinami,teraz znajomy skarży go o odszkodowanie(fakt ma czas i jest wytrwały). Pytanie jak wy to widzicie ,bo chyba nie warto się bawić w pozew zbiorowy?

EDIT:
W dniu wczorajszym użytkownik "wojtekb93" zwrócił mi pieniądze za przedmiot.Dla mnie sprawa zamknięta.
Awatar użytkownika
DawGad
Lex Driver
Posty: 362
Rejestracja: 16 lis 2012, o 17:30
Model Lexusa: IS200 >> GS430 mkIII
Skąd:: Gliwice
Kontakt:

Re: [Ostrzeżenie] wojtekb93

Post autor: DawGad »

Witam. lexus20161 ten użytkownik w dziale sprzedam wystawił komplet dystansy, dostałem od Niego maila ze zdjęciami z adresu wojtekb932@interia.pl czy to ten oszust??
Obrazek
wojtekb93
Lex user
Posty: 79
Rejestracja: 16 gru 2014, o 16:44
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Staszów
Kontakt:

Re: [Ostrzeżenie] wojtekb93

Post autor: wojtekb93 »

A co to się jakieś cyrki dzieją na mój temat ? Zostalem oskarżony jak by nie wiadomo jakim był oszustemi jak ludzi naciagnol na kase. Wszystko jest do rozwiazania i dogadania . Sytuacja z felga zostala wyslana z racji tego ze nie doszla a list przewozowy mi zaginiol nie mam jak dowiedzieć sie co sie stało z paczka i ze to moja byla paczka trudno moja strata. To samo z cewkami byly sprawne i bylem o nich swiecie przekonany ze sa sprawne trudno okazaly sie zepsute 100zl nie pieniadze i zostana zwrocone . Z racji tego ze w kraju jestem teraz malo kiedy i na forum dawno mnie nie bylo sprawy nie byly wyjasnione.
Awatar użytkownika
DawGad
Lex Driver
Posty: 362
Rejestracja: 16 lis 2012, o 17:30
Model Lexusa: IS200 >> GS430 mkIII
Skąd:: Gliwice
Kontakt:

Re: [Ostrzeżenie] wojtekb93

Post autor: DawGad »

wojtekb93 pisze:A co to się jakieś cyrki dzieją na mój temat ? Zostalem oskarżony jak by nie wiadomo jakim był oszustemi jak ludzi naciagnol na kase. Wszystko jest do rozwiazania i dogadania . Sytuacja z felga zostala wyslana z racji tego ze nie doszla a list przewozowy mi zaginiol nie mam jak dowiedzieć sie co sie stało z paczka i ze to moja byla paczka trudno moja strata. To samo z cewkami byly sprawne i bylem o nich swiecie przekonany ze sa sprawne trudno okazaly sie zepsute 100zl nie pieniadze i zostana zwrocone . Z racji tego ze w kraju jestem teraz malo kiedy i na forum dawno mnie nie bylo sprawy nie byly wyjasnione.
Jak ktoś kupuje przedmiot i płaci za niego to oczekuje natychmiastowej wysyłki a nie czekania do nieskończoności (oczywiście przedmiotu sprawnego) ... nie ma się co dziwić że sprzedający założyli ten temat. Jeżeli to Ty sprzedajesz te dystanse to ja wole dołożyć pieniądze i kupić gdzie indziej, mieć spokojne sumienie i nerwy... dziękuję tyle ode mnie
Obrazek
wojtekb93
Lex user
Posty: 79
Rejestracja: 16 gru 2014, o 16:44
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Staszów
Kontakt:

Re: [Ostrzeżenie] wojtekb93

Post autor: wojtekb93 »

nie nie sprzedaje . i wyslka byla odrazu nie moja wina ze poczta polska zginela moja przesylka . nie wchodze teraz na forum bo poprostu nie mam czasu na to . rozne sa przypadki w zyciu i wszystko sie moze zdazyc. jesli cos komus nie pasuje a wie ze kupuje przedmiot uzywany i jest tego swiadomy ze nie wszystko moze byc wedlug jego oczekiwan . fakt nie pomijacjac sprawy cewek bo to bez dwoch zdan nie podlega dyskusji jak zepsute to zepsute zwrot gotowki bedzie i tyle bylem przekonany ze sa sprawne moj blad. Moim zdaniem temat do zamkniecia bo sie zaczyna robic z tego nie wiadomo co jak bym to wielkim oszustem byl.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ostrzeżenia i Pochwały”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości