tłumiki końcowe GS300 a GS430

Pawcio1979
Lex Driver
Posty: 381
Rejestracja: 27 wrz 2017, o 18:31
Model Lexusa: GS300 MkII
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: tłumiki końcowe GS300 a GS430

Post autor: Pawcio1979 »

Coś ktoś wie o wydechach tej firmy?

Peśla.
q3_
Lex Driver
Posty: 344
Rejestracja: 30 cze 2011, o 08:44
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

tłumiki końcowe GS300 a GS430

Post autor: q3_ »

Cześć. Mam od roku w moim LS430 tylne tłumiki. Wciąż wyglądają dobrze i działają jak powinny. Przy montażu były drobne problemy bo uchwyty nie były dokładnie tam gdzie powinny być, ale mój mechanik to ogarnął bez problemu.
Edit: Dodam jeszcze, że ostatnio zamawiałem u Peśli kawałek wydechu, a ponieważ nie miał wymiarów, to umówiliśmy się wyślę mu mój dziurawy kawałek i dorobi na jego podstawie. Niestety trochę się to przeciągnęło przez to, że mój adres został zagubiony. Jak zadzwoniłem co słychać z moim wydechem już po umówionym terminie, to w ramach zadośćuczynienia za opóźnienie dostałem całkiem solidny rabat. Więc w sumie, bardzo przyzwoicie się warsztat odnalazł. Jak będę miał coś ponownie do roboty, to pewnie skorzystam z usług ponownie.
Pawcio1979
Lex Driver
Posty: 381
Rejestracja: 27 wrz 2017, o 18:31
Model Lexusa: GS300 MkII
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: tłumiki końcowe GS300 a GS430

Post autor: Pawcio1979 »

Ogólnie to obecnie bardzo biednie wygląda u nas rynek wydechów do GS Mk2. Pomijając oryginały to tylko Peśla ma je w ofercie.
Można jeszcze dobierać coś z uniwersalnych po wymiarach ale to większa zabawa.
Używek też jak widać nie ma. Do Mk1, Mk3 do innych modeli zdecydowanie większy wybór jest.
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: tłumiki końcowe GS300 a GS430

Post autor: owczar »

U mnie peśla już 4 lata. Co prawda później niewiele jeździłem, ale wyglądają nieźle. Teraz wpadła kwasówka, a te stare w sumie mogłby jeszcze pośmigać.
Pawcio1979
Lex Driver
Posty: 381
Rejestracja: 27 wrz 2017, o 18:31
Model Lexusa: GS300 MkII
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: tłumiki końcowe GS300 a GS430

Post autor: Pawcio1979 »

owczar pisze:U mnie peśla już 4 lata. Co prawda później niewiele jeździłem, ale wyglądają nieźle. Teraz wpadła kwasówka, a te stare w sumie mogłby jeszcze pośmigać.
Właśnie na kilku forach czytałem o nich a to przyszły uszkodzone, ktoś pisał, że nowe malował żeby jakoś wyglądały i były zakonserwowane. Gdzieś pisali, że po 2 latach latały bebechy w środku.....
Jak nic nie dostanę to po urlopie wjadę do nich bo mam kilka lakierni proszkowych do odwiedzenia w okolicy. Zobaczę organoleptycznie te puszki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS mk2 1997-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości