Problem z obrotami i szarpanie po jeździe w korku is200

Problemy oraz informacje na temat użytkowania instalacji LPG
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gileusz
Lex user
Posty: 35
Rejestracja: 6 wrz 2013, o 16:51
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Kraków/Kielce
Kontakt:

Problem z obrotami i szarpanie po jeździe w korku is200

Post autor: gileusz »

Witam wszystkich forumowiczów i przy okazji życzę szczęśliwego nowego roku. Mam dość dziwny problem z moją instalacją LPG. Mianowicie po powolnej jeździe w korku, jazda typu przyspieszenie- hamowanie naprzemiennie zaczyna mi szarpać autem podczas przyspieszania. Po dłuższym czasie takiej jazdy dochodzi do tego że szarpie coraz bardziej aż w końcu nie chce się wkręcić na obroty, nie ma siły. Po dłuższym postoju 8 godzin sytuacja wraca do normy do czasu następnej jazdy w korku. Na benzynie auto jeździ normalnie. Byłem u gazownika ostatnio wymienił mi reduktor bo mi gaz odłączało, teraz już tego nie robi ale dalej szarpie. Miał ktoś podobne problemy?
Dodam tylko że goście od gazu są niekumaci i najlepiej jak się im powie co się zepsuło to może naprawiom. Niestety jestem na nich skazany bo chyba tylko oni w Kielcach obsługują instalacje prins.
Z góry dziękuje za sugestie :hobby:
duth
Lex user
Posty: 79
Rejestracja: 30 cze 2014, o 21:06
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Myszków
Kontakt:

Re: Problem z obrotami i szarpanie po jeździe w korku is200

Post autor: duth »

Moja instalacja była poprawiana nie przesadzając 20 razy przez monterów... i nie działała jak należy.
Raczej nikt nie powie Ci co jest nie tak przez forum, natomiast masz pod nosem świetnego fachowca do LPG w Skawinie, dopóki on nie ustawił mojej instalacji miałem z nią problem. Zajrzyj na forum LPG i zagadaj do gościa "Struna".
Awatar użytkownika
gileusz
Lex user
Posty: 35
Rejestracja: 6 wrz 2013, o 16:51
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Kraków/Kielce
Kontakt:

Re: Problem z obrotami i szarpanie po jeździe w korku is200

Post autor: gileusz »

Niestety pracuje od poniedziałku do piątku i nie dam rady się wybrać do Skawiny. To nie jest tak blisko ponad 100 km. Różne doświadczenia mają forumowicze i często dane usterki się powtarzają.
lukas78
Lex Master
Posty: 1201
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:08
Model Lexusa: IS200-> GS 300-> GS 430
Skąd:: CT.
Kontakt:

Re: Problem z obrotami i szarpanie po jeździe w korku is200

Post autor: lukas78 »

wojtekS pisze:Namierz forumowicza carfun - z tego co mi się kojarzy on właśnie miał jakiś problem IS200 (albo IS300) + prins.
Na naszym forum carfun = yarecki.
<Czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach>
Awatar użytkownika
gileusz
Lex user
Posty: 35
Rejestracja: 6 wrz 2013, o 16:51
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Kraków/Kielce
Kontakt:

Re: Problem z obrotami i szarpanie po jeździe w korku is200

Post autor: gileusz »

Dzięki za namiary. Zakładając posta nie spodziewałem się że ktoś mi zdiagnozuje auto bo to niemożliwe. Bardziej chodzi mi o nakierowanie mnie albo podsunięcie pomysłu co może być przyczyną.Znowu muszę zaprowadzić auto do tego gazownika i się obawiam że mnie zgoli po raz kolejny a problemu nie rozwiąże. Ma ktoś może namiary na dobrego gazownika co obsługuje prins z Kielc bądź okolic?
Awatar użytkownika
Damian87
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 11 lip 2011, o 14:53
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: łódzkie
Kontakt:

Post autor: Damian87 »

gileusz jesteś pewien ze to dzieje się tylko przy jeździe na lpg? Przelaczales na Pb jak juz zaczyna szarpać?
Awatar użytkownika
gileusz
Lex user
Posty: 35
Rejestracja: 6 wrz 2013, o 16:51
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Kraków/Kielce
Kontakt:

Re:

Post autor: gileusz »

Damian87 pisze:gileusz jesteś pewien ze to dzieje się tylko przy jeździe na lpg? Przelaczales na Pb jak juz zaczyna szarpać?
Tak sprawdzałem, tylko na gazie. Obawiam się że może wtryskiwacze ale nie chcę krakać...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości