Lexus LS 600h

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
monia-leszek
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 16 paź 2020, o 10:08
Model Lexusa: ls460
Skąd:: polska
Kontakt:

Re: Lexus LS 600h

Post autor: monia-leszek »

Witam !!!! Zakupiłem ls 600hl Superior i od dwóch tygodni cieszę się autem , jest trochę do dopieszczenia ale myślę że było warto . W trasie przy 120 km/godz. 8l pokazywał czyli bajka , to bardzo dobry wynik jak na auto 2500 t ważące. Przyleciał z Francji , bardzo zdrowy pod spodem , małe luzy na zawieszeniu z przodu ale tak jak wszystkie samochody do ogarnięcia . Wersja cztero osobowa dvd z tyłu i full pakiet jaki Lexus dawał w 2007 roku , czarna skóra i fotel z masażem oczywiście . Sama rozkosz z jazdy i cieszę się że nie wybrałem Mercedesa W221 !!!!!!!!!!
ledziu
Lex Master
Posty: 2494
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Lexus LS 600h

Post autor: ledziu »

monia-leszek pisze:Witam !!!! Zakupiłem ls 600hl Superio Sama rozkosz z jazdy i cieszę się że nie wybrałem Mercedesa W221 !!!!!!!!!!
W sumie z tym mb prawie to samo tylko zaczynałbyś od działu "co mi dzisiaj je...ło" :biggrin2:

Gratulacje :ok:
AdiCarrion
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 21 maja 2020, o 14:18
Model Lexusa: GS może ;)
Skąd:: Radom
Kontakt:

Re: Lexus LS 600h

Post autor: AdiCarrion »

Nie wiem, czy to dobry dział, ale czy ktoś wie jak reguluje się wysokość zagówków w przednich siedzeniach?Auto to oczywiście LS600 Hz 2007
FONEK
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 31 mar 2020, o 14:27
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Lexus LS 600h

Post autor: FONEK »

AdiCarrion pisze: 16 paź 2022, o 20:01 Nie wiem, czy to dobry dział, ale czy ktoś wie jak reguluje się wysokość zagówków w przednich siedzeniach?Auto to oczywiście LS600 Hz 2007

 
Tym samym przyciskiem, którym regulujesz pochylenie oparcia, tylko naciskach góra/dół a nie przód/tył.
AdiCarrion
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 21 maja 2020, o 14:18
Model Lexusa: GS może ;)
Skąd:: Radom
Kontakt:

Re: Lexus LS 600h

Post autor: AdiCarrion »

Dzięki :)
Mam jeszcze takie pytanie.
Raz na jakiś czas auto nie chce mi odpalić-wyświetla się komunikat o błędzie SRS Airbag i udaniu się do dealera.Po wyłączeniu zapłonu i ponownym uruchomieniu(czasami trzeba to zrobić dwa razy) auto się uruchamia normalnie bez żadnego błędu.
FONEK
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 31 mar 2020, o 14:27
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Lexus LS 600h

Post autor: FONEK »

AdiCarrion pisze: 3 gru 2022, o 20:15 Dzięki :)
Mam jeszcze takie pytanie.
Raz na jakiś czas auto nie chce mi odpalić-wyświetla się komunikat o błędzie SRS Airbag i udaniu się do dealera.Po wyłączeniu zapłonu i ponownym uruchomieniu(czasami trzeba to zrobić dwa razy) auto się uruchamia normalnie bez żadnego błędu.

 
Bez zczytania błędów ciężko cokolwiek powiedzieć.
Na pewno taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Nie zwlekaj z diagnoza i naprawa bo jeden popsuty element może pociągnąć za sobą drugi element. A jak wiesz nie jest to tani w serwisie samochód ;)
AdiCarrion
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 21 maja 2020, o 14:18
Model Lexusa: GS może ;)
Skąd:: Radom
Kontakt:

Re: Lexus LS 600h

Post autor: AdiCarrion »

Wszystko ok.Wystarczyło podładować akumulator ;)
Awatar użytkownika
simoneus
Lex user
Posty: 81
Rejestracja: 22 kwie 2011, o 17:01
Model Lexusa: GS300, USB 5.0, 600H
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: Lexus LS 600h

Post autor: simoneus »

Mam pytanko do posiadaczy 600H. Dziś wywaliło mi komunikat "Check Hybrid System" , błąd to P0A10 - DC/DC Converter Status Circuit High Input.
Nie mam pomysłu. Auto normalnie odpala, jeździ na prądzie, ładuje i rozładowuje.
Wcześniej stało 4 dni. Żonka jeździ raczej krótkie odcinki po mieście, włączone grzanie foteli, muza i efekt był taki, ze akumulator dodatkowy (ten w bagażniku) miał 11,5V. Podładowałem go dzisiaj poza autem, ale błąd jest nadal.
Jutro sprawdzę pojemność i wydolność akumulatora.
Czy spotkaliście się z takim błędem u Was?
Bateria trakcyjna miała sprawdzenie w lexusie 2 lata temu i było OK. Auto z 2010roku, przelot 186tkm.
whero
Lex Driver
Posty: 470
Rejestracja: 12 paź 2021, o 14:20
Model Lexusa: rx, gs, nx
Skąd:: Pomorskie
Kontakt:

Re: Lexus LS 600h

Post autor: whero »

simoneus pisze: 20 lut 2023, o 20:26 Mam pytanko do posiadaczy 600H. Dziś wywaliło mi komunikat "Check Hybrid System" , błąd to P0A10 - DC/DC Converter Status Circuit High Input.
Nie mam pomysłu. Auto normalnie odpala, jeździ na prądzie, ładuje i rozładowuje.
Wcześniej stało 4 dni. Żonka jeździ raczej krótkie odcinki po mieście, włączone grzanie foteli, muza i efekt był taki, ze akumulator dodatkowy (ten w bagażniku) miał 11,5V. Podładowałem go dzisiaj poza autem, ale błąd jest nadal.
Jutro sprawdzę pojemność i wydolność akumulatora.
Czy spotkaliście się z takim błędem u Was?
Bateria trakcyjna miała sprawdzenie w lexusie 2 lata temu i było OK. Auto z 2010roku, przelot 186tkm.

 
wepnij mały voltomierz w gniazdo zapalniczki i sprawdź napięcie w instalacji 12v gdy samochód przechodzi w stan ready
 
Awatar użytkownika
simoneus
Lex user
Posty: 81
Rejestracja: 22 kwie 2011, o 17:01
Model Lexusa: GS300, USB 5.0, 600H
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: Lexus LS 600h

Post autor: simoneus »

Już wszystko w porządku. Wystarczyło trochę pojeździć. Hybryda nie lubi stania
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości