Dylemat między NX350H a UX250H.

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
ODPOWIEDZ
Gontareek
Lex user
Posty: 55
Rejestracja: 1 paź 2023, o 10:01
Model Lexusa: UX250H
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Dylemat między NX350H a UX250H.

Post autor: Gontareek »

Chciałbym Wam podziękować za pomoc w wyborze auta i ogromne zaangażowanie, wątek ma aż 6 stron. Dzięki Wam podjąłem słuszną decyzje i dzisiaj zakupiłem Lexusa NX350H, cena wyższa o 35 tys względem UX w nieznacznie gorszej, dość  podobnej konfiguracji. Auto zrobiło na mnie ogromne wrażenie, powiem szczerze, że dawno wizualnie żaden samochód mi się tak nie spodobał ( XC60, BMW X3) nad którymi wcześniej wzdychałem już nie budzą we mnie takiego zachwytu. Wiadomo jestem nakręcony i emocje opadną dopiero wtedy jak odbiorę auto i trochę nim pojeżdżę. Cieszę się, że zamówiłem biała perle i zrezygnowałem z Khaki- dzisiaj widziałem ten kolor na żywo wieczorem i szczena mi opadła jak dobry jest bialy perłowy lakier.
Godzinie po zamówieniu dostałem już maila z informacja, że samochód jest w produkcji- myślicie ze początek stycznia to realny termin dostawy do PL?

Trochę słabo ze strony Lexusa, że w Prestige bez dodatkowych pakietów nie ma aluminiowych nakładek na pedał gazu i hamulca No i te kierunkowskazy halogenowe, ale coś za coś. Nakładki Ali chyba można sobie gdzieś dokupić? 
 
 
 
 
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1359
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Re: Dylemat między NX350H a UX250H.

Post autor: Klaudiusz »

Gontareek pisze:Chciałbym Wam podziękować za pomoc w wyborze auta i ogromne zaangażowanie, wątek ma aż 6 stron. Dzięki Wam podjąłem słuszną decyzje i dzisiaj zakupiłem Lexusa NX350H, cena wyższa o 35 tys względem UX w nieznacznie gorszej, dość  podobnej konfiguracji. Auto zrobiło na mnie ogromne wrażenie, powiem szczerze, że dawno wizualnie żaden samochód mi się tak nie spodobał ( XC60, BMW X3) nad którymi wcześniej wzdychałem już nie budzą we mnie takiego zachwytu. Wiadomo jestem nakręcony i emocje opadną dopiero wtedy jak odbiorę auto i trochę nim pojeżdżę. Cieszę się, że zamówiłem biała perle i zrezygnowałem z Khaki- dzisiaj widziałem ten kolor na żywo wieczorem i szczena mi opadła jak dobry jest bialy perłowy lakier.
Godzinie po zamówieniu dostałem już maila z informacja, że samochód jest w produkcji- myślicie ze początek stycznia to realny termin dostawy do PL?

Trochę słabo ze strony Lexusa, że w Prestige bez dodatkowych pakietów nie ma aluminiowych nakładek na pedał gazu i hamulca No i te kierunkowskazy halogenowe, ale coś za coś. Nakładki Ali chyba można sobie gdzieś dokupić? 
 
 
 
 
Jak juz w produkcji to 3miesiace.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Gontareek
Lex user
Posty: 55
Rejestracja: 1 paź 2023, o 10:01
Model Lexusa: UX250H
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Dylemat między NX350H a UX250H.

Post autor: Gontareek »

Dzięki :) orientujesz się może czy zwykła wersja Prestige bez pakietu Design tez będzie miała przedni cały pasek Ledowy świateł? Światła Quad led poza adaptacyjnym doświetlaniem posiadają jeszcze jakieś korzyści wizualne? I moje drugie pytanko czy ten mniejszy ekran mango prostu mniejsza powierzchnię cali, ale jest w tej samej zabudowie co 14 cali czy będzie to zupełnie mniejsza rozmiarowo konstrukcja? 😃  
Awatar użytkownika
slawham
Lex user
Posty: 68
Rejestracja: 22 paź 2022, o 09:13
Model Lexusa: NX 450h+
Skąd:: okolice Hamburga
Kontakt:

Re: Dylemat między NX350H a UX250H.

Post autor: slawham »

Lexus dosyć specyficznie zarządza wersjami i pakietami wyposażania.
Do danej wersji są dostępne konkretne pakiety wyposażenia.
Ułatwia to zakup auta używanego 🤣🤣🤣, po nazwie wersji wiesz czego można się spodziewać.
W wersji Prestige nie ma (wg konfiguratora) Reflektorów Quad-LED, są BI-LED.
„mały” Display w małej obudowie.
Nakładki na pedały tylko w F-Sport.
Jeśli nie miałeś okazji podejrzenia na żywo, zobacz w konfiguratorze, jest dosyć ładna prezentacja wyglądu zewnątrz i wewnątrz, uwzględniająca wszystkie skonfigurowane zmiany. Zobaczysz optyczną różnicę między Quad a BI-LED oraz mały display.
 
 
NX 450h+ F Sport obsidiangrau (sonic grey)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości