Lexus NX II Akcesoria

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
ODPOWIEDZ
AroO93
Lex user
Posty: 77
Rejestracja: 15 maja 2022, o 12:40
Model Lexusa: NX
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

Re: Lexus NX II Akcesoria

Post autor: AroO93 »

Ghotti pisze: 4 lis 2023, o 12:08
Arianek pisze: 4 lis 2023, o 12:00 Czy 5000 zł za komplet nowych felg ( czarne 20” z pakietu Design) to dobra cena? Sprzedawcą jest ASO, ktoś się orientuje jaka jest cena katalogowa?



 
Za same felgi? Za 8000 kupisz komplet nowych z oponami  na olx 


 
Komplet felg z oponami zimowymi. I 4 tyś za hak. Ile wam liczyli za hak z montażem ?
 
 
Ghotti
Lex Master
Posty: 1399
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Lexus NX II Akcesoria

Post autor: Ghotti »

Myślałem ze lex drogi z tym hakiem za wypinany zwykły … tymczasem szukam drugiego samochodu 4000 pln za hak
do c5 aircross 3880 do juka. Poebalo ten świat.

4000 to dobra cena. Mi za tyle proponowali jak zamawiałem swojego 2 lata temu.
350h omotenashi

26.11.2021 - zamówienie
12.05.2023 - odebrany
maciejp
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 11 wrz 2022, o 22:05
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Lexus NX II Akcesoria

Post autor: maciejp »

odoja pisze:
RafalWawa pisze: 27 paź 2023, o 12:10 Witam,
czy ktoś używa jakiegoś adaptera pozwalającego bezprzewodowo łączyć się z android auto? Jeśli tak - prośba o opinię jak to działa ( w sensie czy spełnia swojąrolę, nie ma opóźnień czy przerw w rozmowach itp) oraz info jakiego konkretnie modelu używacie?
W swoim samochodzie sobie radzębo i tak tel wyciągam z kieszeni więc mogę podpiąćsię kablem, ale żona zwykle tel nosi w torebce i każdorazowe wydłubywanie go nie do końca ma sens - stąd chciałbym jej przerobić to na bezprzewodowe...


 
Korzystam z AAwireless, zero problemów, łączy się od strzała, nie ma problemów z opóźnieniami rozmów i zrywaniem połączenia z autem, śmiga bardzo dobrze :) no i cały czas mam podpięty pod usb A.  Taśmą  dwustronną tylko podkleiłem urządzenie(żeby nie latało na zakrętach) wewnątrz tej pułeczki koło usb, plus króciutki kątowy kabelek, wygląda schludnie.

A tutaj ten kabelek usb.


 
 
Hej.

Kupiłem to ustrojstwo i nie mogę niestety zapanować nad nim :) Jakoś mi się w końcu udało to uruchomić, ale po kilku minutach jazdy rozłączyło mnie i znowu się męczyłem z uruchomieniem. Udało się, kilka minut jazdy i again - to samo. Nie wiem, czy nie ma jakiejś wady to urządzenie...
Możesz podesłać np. screen ze swoimi ustawieniami aawireless, przy których działa stabilnie? Firmware mam oczywiście aktualny - 2.2.0.
odoja
Lex user
Posty: 155
Rejestracja: 1 lut 2023, o 00:19
Model Lexusa: NX 24
Skąd:: Żywiec
Kontakt:

Re: Lexus NX II Akcesoria

Post autor: odoja »

Pewnie podeśle jak znajdę chwilkę :) prześlij mejla najlepiej. U mnie niemal zero problemów prócz bardzo rzadkich miejsc, gdzie się losowo rozłącza (miałem to samo w insignii,jakby pełno różnych sygnałów w konkretnym miejscach wpływało na aawireless),ale generalnie zawsze się łączy.
 
maciejp
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 11 wrz 2022, o 22:05
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Lexus NX II Akcesoria

Post autor: maciejp »

Ok, już wiem trochę więcej. Po każdym zerwaniu, czy zmianie ustawień aawireless trzeba zrobić poweroff/poweron samochodu i rzeczywiście łączy sie za każdym razem. Nie wystarczy wyjąć/włożyć wtyczki z urządzenia przy odpalonym aucie. Także tutaj jest chyba ok.

Martwi mnie natomiast rozłączanie - 2 krótkie przejażdżki po mieście i 2 razy zerwało połączenie. Próbowałeś jakichś specjalnych ustawień w sekcji wifi? Podeślij please w wolnej chwili screen konfiga na priv.
Sztachu
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 13 wrz 2023, o 18:59
Model Lexusa: NX 350H 2023
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Lexus NX II Akcesoria

Post autor: Sztachu »

maciejp pisze: 6 lis 2023, o 17:57Hej.

Kupiłem to ustrojstwo i nie mogę niestety zapanować nad nim :) Jakoś mi się w końcu udało to uruchomić, ale po kilku minutach jazdy rozłączyło mnie i znowu się męczyłem z uruchomieniem. Udało się, kilka minut jazdy i again - to samo. Nie wiem, czy nie ma jakiejś wady to urządzenie...
Możesz podesłać np. screen ze swoimi ustawieniami aawireless, przy których działa stabilnie? Firmware mam oczywiście aktualny - 2.2.0.


 
Żeby pozbyć się wpływu zakłóceń, przestawiłem w opcjach kanał wifi na najwyższy możliwy (165 czy coś koło tego).

Miałem też problem z wystartowaniem AAW w Lexusie i po kontakcie z twórcą, zasugerował wyłączyć 'dongle mode'.

AAW w normalnym trybie (Dongle mode ON) czeka ze startem AA na wykrycie połączenia samochodu z telefonem (miga zielona dioda).
Wg twórcy, w nowych Toyotach i Lexusach jakoś dziwnie nawiązywane jest połączenie BT z urządzeniem 'hands-free'.
Ustawienie Dongle Mode OFF wyłącza czekanie na komunikację telefon-samochód i odpala AA od razu.

I jeszcze jedno - ustaw region w AAW na Polskę.
 
 
 
maciejp
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 11 wrz 2022, o 22:05
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Lexus NX II Akcesoria

Post autor: maciejp »

Tak, tak - tryb dongla (cokolwiek to znaczy) musi być na off. Passthrough mam na on, ale to nie ma znaczenia, z off też działa.
Natomiast wifi będę testował podczas najbliższych jazd, również mam ustawiony max kanał.
MDU
Lex user
Posty: 185
Rejestracja: 23 cze 2022, o 12:13
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Lexus NX II Akcesoria

Post autor: MDU »

Cześć
Mam do Was pytanie o sposób wygłuszenia tylnej tablicy rejestracyjnej . Jakieś doświadczenia w temacie ?
Awatar użytkownika
machony79
Lex Driver
Posty: 474
Rejestracja: 30 sie 2020, o 15:22
Model Lexusa: NX200t
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: Lexus NX II Akcesoria

Post autor: machony79 »

podkładki do kupienia w każdym ASO: https://allegro.pl/oferta/pianka-wytlum ... QdEALw_wcB
STOP HYBRID GO SMOG
Maryjusz
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 7 lis 2023, o 12:49
Model Lexusa: Nx
Skąd:: pod Płockiem
Kontakt:

Re: Lexus NX II Akcesoria

Post autor: Maryjusz »

A mnie się marzą dociągi w drzwiach. Ktoś na YT mówił, że w USA mają w Nxach, ale znajomy mechanik, mimo że szpec od Toyoty i Lexusa, nie znalazł. Myślałem nawet czy dałoby się zaadoptować ten od klapy bagażnika
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość