Zakup Lexusa NX 350h

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
Ghotti
Lex Master
Posty: 1397
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Ghotti »

No to jeszcze długo poczekasz skoro 1,5 msc wcześniej zamówiłem i zero informacji :)
350h omotenashi

26.11.2021 - zamówienie
12.05.2023 - odebrany
Waldek75
Lex user
Posty: 22
Rejestracja: 17 sty 2022, o 13:16
Model Lexusa: NX 350H
Skąd:: Racławice
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Waldek75 »

Długo oznacza odbiór marzec lub kwiecień 2023 ale już się z tym pogodziłem, produkcja 2023 mnie uspokaja .

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

NEONX
Lex user
Posty: 248
Rejestracja: 8 gru 2021, o 00:44
Model Lexusa: NX
Skąd:: Wawa
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: NEONX »

Dokladnie w rok od zamówienia odebrałem fakturę i inne dokumenty ale auto wciąż w Mszczonowie.

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1359
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Klaudiusz »

Dzień dobry,

Lexus dostarczył nam w dniu dzisiejszym aktualizacje terminów przyjęć na fabryki, wg najnowszych informacji Auto powinno się przyjąć do fabryki w marcu, rok produkcji 2023, przewidywany odbiór koniec maja początek czerwca.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam


Zamowiony w grudniu 2021… czyli czekanie minimu 18miesiecy. W sobote robie runde po salonach Volvo, Mercedesa i BMW…

Jest to dla mnie skurwysyntwo i Lexus powinien za to beknac. Najlepiej jeszcze wiecej aut sprowadzic i sprzedac w regularnej cenie. Czekaja az euro spadnie… skurwysynstwo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
whero
Lex Driver
Posty: 472
Rejestracja: 12 paź 2021, o 14:20
Model Lexusa: rx, gs, nx
Skąd:: Pomorskie
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: whero »

Klaudiusz pisze: 7 gru 2022, o 22:04 Jest to dla mnie skurwysyntwo i Lexus powinien za to beknac. Najlepiej jeszcze wiecej aut sprowadzic i sprzedac w regularnej cenie. Czekaja az euro spadnie… skurwysynstwo


 
z drugiej strony.. oni zmówili je również w tym samym momencie / wcześniej ... wpłacili więcej $$$ na to niż tylko kilkuprocentowa zaliczka - też czekali ... co do kursów walut - różnie jest ale standardowo jak wszędzie od zawsze loteria co będzie i co robić .. no i jest też szansa że odsprzedają bo się klient rozmyślił / klient właśnie odsprzedaje z zyskiem
... lexus przynajmniej nie informuje co chwilę czego twój zamówiony samochód jednak nie będzie miał i o ile będzie droższy jak niektórzy ;) 
 
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1359
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Klaudiusz »

Przyjechala nadprogramowa parta NX F-Sport. Dlaczego ludziom tym ktorym sie obsunelo o 6 miesiecy nie zaproponowali? Ciekawe…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
whero
Lex Driver
Posty: 472
Rejestracja: 12 paź 2021, o 14:20
Model Lexusa: rx, gs, nx
Skąd:: Pomorskie
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: whero »

Klaudiusz pisze: 7 gru 2022, o 23:10 Przyjechala nadprogramowa parta NX F-Sport. Dlaczego ludziom tym ktorym sie obsunelo o 6 miesiecy nie zaproponowali? Ciekawe…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 
to nie rozwiązuje problemu tylko tym bardziej pogarsza - nie dosyć że i tak mają dodatkowe auto w specyfikacji której nie zamawiali to jeszcze przez okres ~ kilku miesięcy nie są w stanie go nawet wystawić na sprzedaż
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1359
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Klaudiusz »

Ja z checia doplacilbym do fsporta. Niech oddadza mi zaliczke. Cena z grudnia 2021. I wszyscu byliby szczesliwi. Lexus sprzedal auto. Klient odebral w terminie. A to zaliczkowane wczesniej spokojnie sprzedadza z zyskiem jak dojedzie w czerwcu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
whero
Lex Driver
Posty: 472
Rejestracja: 12 paź 2021, o 14:20
Model Lexusa: rx, gs, nx
Skąd:: Pomorskie
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: whero »

Klaudiusz pisze: 7 gru 2022, o 23:46 Ja z checia doplacilbym do fsporta. Niech oddadza mi zaliczke. Cena z grudnia 2021. I wszyscu byliby szczesliwi. Lexus sprzedal auto. Klient odebral w terminie. A to zaliczkowane wczesniej spokojnie sprzedadza z zyskiem jak dojedzie w czerwcu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 
przedzwoń, pogadaj z nimi - może się dogadacie / może powiedzą nie jeszcze czymś uzasadniając- na pewno dowiesz się więcej a nie mniej
 
Emes
Lex user
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2022, o 19:21
Model Lexusa: ?
Skąd:: Slask
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Emes »

NEONX pisze: 7 gru 2022, o 21:14 Dokladnie w rok od zamówienia odebrałem fakturę i inne dokumenty ale auto wciąż w Mszczonowie.

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

 
Zastanawia mnie czy to normalna praktyka:
faktura końcowa gdy auto jeszcze w Mszczonowie.

Grudzień będzie pechowy dla niektórych, teraz w Mszczonowie skumulowały się przynajmniej dwa transporty morskie. Niektórzy pewnie rocznik 22 odbiorą w styczniu 23. Ciekawe co na taka ewentualność zrobi centrala.
 
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość