Zakup Lexusa NX 350h

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
Ruda
Lex user
Posty: 71
Rejestracja: 16 cze 2022, o 20:00
Model Lexusa: Nx350h
Skąd:: Wroclaw
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Ruda »

Ghotti pisze: 29 lis 2022, o 21:39
Ruda pisze: 29 lis 2022, o 19:38
Ghotti pisze: 29 lis 2022, o 16:57

Ha! :D mam tak samo. Juz nawet myślę czy nie przytulić tych 40k+ pln więcej ~~ za cesję leasingu i go nie pogonić jak go w końcu kiedyś dostane =] rok minął, nawet się nie zaczął produkować. Wziąłbym jakiegoś c5 aircrossa czy grandlanda X za 100k mniej ze stoku i też by jeździł.
 




 
Ja mam przemyślenia takie ze Ok fajnie marka premium- jakość i tak dalej ale jeżeli chodzi o użytkowanie to niewiele uzyskałam wiecej ponad  to co mam teraz  a wręcz w pewnych pkt  mi zabrano a nie jeżdżę marka premium :D a dobrze wyposażonym autem klasy średniej.  Gdybym miała jeszcze raz wybierać to myśle ze bardziej zastanowiłabym sie nad jakimś koreancem z mocnym silnikiem i na pewno ze stoku by nie bujać sie z tematami z czapy wziętymi których nowe dziecię Lexa nie ogarnęło na starcie . Myśle ze cała  otoczka, kampania reklamowa, hasła przewodnie - awangarda klasy premium - objazdowki po kraju, 95% nowego Lexa ,  słaba dostępność by na spokojnie sobie temat przemyśleć spowodowały ze emocje wzięły górę. Ale tez konkurencja niewiele miała do zaoferowania tak naprawdę. Ot … 



 
Nie miałem na własność premium sporo jeździłem przy różnych okazjach i mam takie same przemyślenia :P Lex jest piękny to na pewno ma dużo plusów przewagi nad niższa gamą pytanie czy warto płacić 40-50% więcej niż inny SUV. Zapewne nie ;) ale mamy jedno życie pieniędzy do grobu nie zabierzemy. Ojciec ma nowego c5 aircrossa i naprawdę jestem mega pozytywnie nim zaskoczony. Ma najwyższa wersje ze skóra wyglada bardzo fajnie, sam samochód dobrze wyciszony, podwójne szyby a zawieszenie jak u babci w fotelu. Naprawdę bardzo fajny samochód za 142 tys pln … 
Teraz mam często na 10dni w miesiącu Grandland X robiłem nim trasy po 550km jednorazowo i zero zmęczenia zawieszenie bdb, przy 160km/h można spokojnie ze sobą rozmawiać. Silnik 1.6 180km naprawdę zapierdziela w zupełności wystarcza na nasze drogi tylko przy spokojnej jeździe 10l/100km a przy 165 ~~ 14l :) ale naprawdę za 150k pln jest Ok wodotrysków nie ma ot naprawdę spoko suv. Jedynie co to agresywny tempomat od razu redukcja i pałowanie i skrzypiący plastik na drzwiach ;) 
jedyne czego mi w nich brakowało to asystenta pasa ruchu jak w NX. Tutaj NX bajka. 
 
 

 
:pijak: Zgoda trzeba sobie sprawiać w życiu przyjemności. Po czasie każdy jedt mądrzejszy . Coz. lU mnie już ostatnia prosta pojawiła mi się na mapie trasa do dilera. 
 
Esdipio
Lex user
Posty: 219
Rejestracja: 8 wrz 2021, o 16:57
Model Lexusa: NX
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Esdipio »

Dokladnie tak jak Ghotti i Ruda napisali, u mnie tez juz emocje opadły i tez mocno zastanawiam sie czemu pchalem sie w tego nowego NX i czemu czekałem 14 miesiecy??? Meczylem sie bo swoje głowne auto sprzedałem w zeszlym roku, liczac ze NX odbiore w marcu. Z reguły jezdzilem autami za 100-150 tys zl. Gdyby nie to ze mialem diesla i sporo w miescie jezdzilem to napewno nie sprzedawalbym swojego poprzedniego auta.
350H F-Sport + Fuji, sonic grey. Zamowiony 21.10.2021, STATUS: Odebrany 23.12.2022.
NEONX
Lex user
Posty: 248
Rejestracja: 8 gru 2021, o 00:44
Model Lexusa: NX
Skąd:: Wawa
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: NEONX »

Te auta kiedyś kupowane za 100-150 tys dzisiaj kosztują 150-200 tys. Zamawiając w ubiegłym roku przy ówczesnych rabatach mamy samochód premium dzisiaj w cenie lepiej wyposażonego SUVa z każdej marki.

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Ghotti
Lex Master
Posty: 1393
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Ghotti »

Oj :) design tazuna prestige to bylo 225k pln rok temu, teraz nadal można kupić jakąś benzynę w cenie do 150k o podobnych wyposażeniu. Ale faktem jest niezaprzeczalnym iż te nasze konfigi poszły o 40-50k+ w przeciągu roku. Teraz chyba rynek trochę zastopował i ceny zaczęły znowu spadać czy też inaczej, sprzedawcy zaczęli dawać ponownie rabaty.
 
350h omotenashi

26.11.2021 - zamówienie
12.05.2023 - odebrany
paweU
Lex user
Posty: 28
Rejestracja: 26 mar 2022, o 20:27
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Białystok
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: paweU »

Kolejny transport aut z Wlk Brytanii do Mszczonowa dotrze około 9.12.22 (piątek). Info z dzisiaj.
350h presti. des. taz. khaki. Zamówienie 7.10.2021. Status: odebrane
AroO93
Lex user
Posty: 75
Rejestracja: 15 maja 2022, o 12:40
Model Lexusa: NX
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: AroO93 »

https://www.tiktok.com/@topautowroclaw/ ... 9702814982

Pytanie jak w rzeczywistości jest :D
 
Ghotti
Lex Master
Posty: 1393
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Ghotti »

Nie zdziwiłbym się jakby tak było ;) osobiście jak łaskawie mi go kiedyś wyprodukują to daje do wyciszenia drzwi
350h omotenashi

26.11.2021 - zamówienie
12.05.2023 - odebrany
whero
Lex Driver
Posty: 472
Rejestracja: 12 paź 2021, o 14:20
Model Lexusa: rx, gs, nx
Skąd:: Pomorskie
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: whero »

Ghotti pisze: 1 gru 2022, o 08:55 Nie zdziwiłbym się jakby tak było ;) osobiście jak łaskawie mi go kiedyś wyprodukują to daje do wyciszenia drzwi

 
mógłbyś poprosić żeby zrobili zdjęcia tak otworzą i je zamieścił tutaj? (ogółem spodziewałbym się znacznie lepiej biorąc pod uwagę że już w standardzie dostaje się szyby boczne akustyczne/klejone... jaki sens wydawać $$ na to a oszczędzać na macie....)
 
impet
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 15 cze 2022, o 09:29
Model Lexusa: NX
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: impet »

whero pisze: 1 gru 2022, o 11:11
Ghotti pisze: 1 gru 2022, o 08:55 Nie zdziwiłbym się jakby tak było ;) osobiście jak łaskawie mi go kiedyś wyprodukują to daje do wyciszenia drzwi


 
mógłbyś poprosić żeby zrobili zdjęcia tak otworzą i je zamieścił tutaj? (ogółem spodziewałbym się znacznie lepiej biorąc pod uwagę że już w standardzie dostaje się szyby boczne akustyczne/klejone... jaki sens wydawać $$ na to a oszczędzać na macie....)
 

 
Auto już odebrałem 22 listopada i parę jazd wokół komina mam już za sobą. Jeśli chodzi o akustykę to d..y nie urywa.Bardzo często uruchamia się silnik spalinowy i wchodzi na wysokie obroty więc lekkie dodanie gazu jeszcze  potęguje hałas. Temp. w okolicach zera robi swoje i o niskim spalaniu też można zapomnieć.W sieci gdzieś krąży filmik chyba z TIK-TOKA rozebranych drzwi z wersji 450h.Nic tam prawie nie ma.Kawałek maty 20x10 cm.Tez chodzi mi po głowie wygłuszyć drzwi przednie i nadkola.
 
Ghotti
Lex Master
Posty: 1393
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Ghotti »

whero pisze: 1 gru 2022, o 11:11
Ghotti pisze: 1 gru 2022, o 08:55 Nie zdziwiłbym się jakby tak było ;) osobiście jak łaskawie mi go kiedyś wyprodukują to daje do wyciszenia drzwi



 
mógłbyś poprosić żeby zrobili zdjęcia tak otworzą i je zamieścił tutaj? (ogółem spodziewałbym się znacznie lepiej biorąc pod uwagę że już w standardzie dostaje się szyby boczne akustyczne/klejone... jaki sens wydawać $$ na to a oszczędzać na macie....)
 


 
to za 4msc :) najwcześniej pewnie. Może ktoś zrobi wcześniej. Na pewno wrzuce foty.
Aczkolwiek dopłacając 10k do ML tak jak u mnie mogliby to jednak trochę lepiej wygłuszyć o ile to prawda. W poprzednim NX pytałem o to handlowca powiedział że samochodu są tak samo wyciszone czy to Pioneer czy ML w poprzedniej generacji NX.
350h omotenashi

26.11.2021 - zamówienie
12.05.2023 - odebrany
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość