[LS400] - Problem z TRC

Problemy z Przeniesieniem napędu dotyczące modelu SC
ODPOWIEDZ
RadzioPL
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 3 sty 2011, o 00:30
Model Lexusa: LS400
Kontakt:

[LS400] - Problem z TRC

Post autor: RadzioPL »

Witam.
Mam pytanie dotyczące działania TRC.
Od jakiegoś czasu zapala mi się kontrolka TRC - czyli jak się świeci to TRC odłączone. Jakoś nie było reguły; czasem było ok., czasem od razu się świeciła. Jeździłem tak, bo nie bardzo wiedziałem za co się zabrać. Potem, w miarę upływu czasu zapalona kontrolka TRC na stałe zagościła na wyświetlaczu. Brat pojeżdził trochę furką i odkrył na to sposób. Wsiadamy, przekręcamy zapłon i bez wahania odpalamy, po czym szybko przerzucamy na D i takim właśnie sposobem kontrolka TRC ani razu się nie zaświeciła. TRC działa bez problemu. Proszę o podpowiedź, gdzie mam szukać usterki.
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: [LS400] - Problem z TRC

Post autor: tomekb »

ja bym problm sprawdzil na testerze toyoty on wszystko pokazuje na slasku sa podobno 2 poza serwisem, 1 wiem ze jest w amo- serwisie
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [LS400] - Problem z TRC

Post autor: janasek »

Faktyczenie chyba tylko ori sprzęt diagnostyczny pozostaje, za taki stan rzeczy chyba tylko elektronika będzie odpowiedzialna, no chyba że sama kontrolka jest jakaś wadliwa, jakaś zwara na kablu czy coś, a że brat znalazł na to sposób to może zwykły zbieg okoliczności?

Pozdro
Luxusem jadę... :)
RadzioPL
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 3 sty 2011, o 00:30
Model Lexusa: LS400
Kontakt:

Re: [LS400] - Problem z TRC

Post autor: RadzioPL »

Jak kontrolka się zaświeci to TRC nie działa, więc odpada teoria zwarcia na żarówce.
ODPOWIEDZ

Wróć do „SC”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość