lexus ls 430 zawieszenie

Problemy z Przeniesieniem napędu dotyczące modelu LS
OPM
Lex user
Posty: 66
Rejestracja: 18 paź 2021, o 11:37
Model Lexusa: LS 430
Skąd:: Tomaszów Lubelski
Kontakt:

Re: lexus ls 430 zawieszenie

Post autor: OPM »

Zamówienie jakoś ulepione, zapłacone tylko wysyłka jakaś nienormalna. Paczki płyną FedExem i tu jakieś schody i jaja się zaczynają. Amayama eleganco towar uzbierała, codziennie informacja co i jak, na koniec jeszcze klepnęli mi zwrot za przesyłkę z 213USD na 100USD bo tak im wyszło. A teraz dostaję od Fedexu jakieś durne maile, że mam wypełnić oświadczenie importera i podpisać się pod tym co jest w paczce o jakiej wartości itp. Każą mi wysłać potwierdzenie przelewu za zamówienie nie wiem po jaką cholere. Pytają z jakich materiałów jest zawartość paczki, straszą że mi opłaty zaczną naliczać za przetrzymywanie paczki bez informacji albo, że w ogóle odeślą w końcu. Każą weryfikować dane na fakturze itd no chore. Myślałem, że kurier jest od tego, żeby zobowiązać się na dostarczenie towaru za opłatą i tyle. Mieliście takie same przypadki z Fedexem czy ze mną sobie takie jaja robią? Odpowiadam i tam naokoło ale boję się, że faktycznie zaczną utrudniać wysyłkę.
muzz
Lex Driver
Posty: 524
Rejestracja: 4 kwie 2015, o 20:44
Model Lexusa: IS200
Skąd:: WWA
Kontakt:

Re: lexus ls 430 zawieszenie

Post autor: muzz »

ja musiałem jakieś oświadczenia do odprawy celnej im wysyłać więc możliwe, że to jest to ;)
a później musiałem zapłacić podatek i dopiero zwolnili paczkę i puścili z magazynu do mnie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości